PDA

View Full Version : Руси кичури



CraZyy123
05-08-2011, 17:37
Здравейте.От доста време насам си правя кичури с фолио.Този път обаче искам да пробвам с шапка.Някой,който си ги е правил кичурите по този начиn ще може ли да каже горе-долу как се получава..смисъл по руса ли става косата (аз точно това искам! 8-) ) Мерси предварително!

marin4itu
05-08-2011, 18:52
Майка ми се е правила с шапка при фризьор и според мен става по-русо отколкото с фолио. Със шапка кичурите са по-дребни и по на ситно.

Djenka
05-08-2011, 21:01
Хм.. аз когато си правя кичури е в домашни условия и с фолио 8-) И са само един-два кичура 8-) 8-)

Мама преди ходеше да й правят с шапка. Ставаше много русо и много на ситно /както казаха преди мен/ :)

ri41
05-09-2011, 08:21
не си прави с шапка, после русото хвърчи на всякъде и косата изглежда като перушина

Greshka
05-09-2011, 12:23
не си прави с шапка, после русото хвърчи на всякъде и косата изглежда като перушина

+++
Наистина така става.Не изглежда много добре като се разхвърчи, но предполагам, че има балсами и маски за коса, които могат да го премахнат.Иначе кичурите стават по тънки, а колко нагъсто да са ти сама ще прецениш. :)

vagarious
05-09-2011, 12:29
Когато съм си правела кичури,винаги е било с шапка.
В началото ги исках за разнообразие и съответно бяха по на рядко и по-малко забележими.В последствие реших, че искам да съм руса и отново фризьорката ми ме направи с шапка, но на доста по-гъсти кичури.Бяха по-сбити и естествено бях повече руса,отколкото с моя си цвят.
Косата ми винаги е изглеждала добре след това.Нямах оплаквания,защото никога не съм я оставяла без грижи.Мисълта ми е - направи се с шапка и после се грижи добре за косата си.Гъстотата на кичурите зависи от теб и от това как искаш да изглеждаш. :)

CraZyy123
05-10-2011, 07:22
Благодаря за отговорите.Записах си час за Петък и ще видим какво ще стане.. 8-)