PDA

View Full Version : Пак за любов !



Strannik93
05-08-2011, 17:51
Така аз съм момче на 18 год и една година и половина ходих с приятелката си. Сигурно от месец много се карахме и тя реши да си дадем почивка. Много трудно ми беше 2 седмици. Ясно ви е вече , че и много обичам този човек. После разбрах че излиза с друг за да ме преживей. Бях ме излезли един ден уж да се оправим , но уви не беше това целта на занятието. Тя беше вече решила , че трябва да ме преживява. Поговорихме след време пак и тя ми обясни , че не ми вярва и в момента няма как да е с мен докато не и се докажа. Знам че ме обича много и че и на нея и е много трудно , но се опитва да не го показва и все едно не и пука. Въпроса ми е прост , да и дам ли време или да продължа да се боря за нея?! И как да направя така , че да ми вярва?!

abvd
05-08-2011, 18:09
Откажи се .. щом си е намерила друг няма смисъл да продължаваш с интригите. Хвани си друга..

djipsito
05-08-2011, 18:09
Тя кво иска да направиш по-точно... кво очаква ? Искала да се доказваш....

Казваш й, че ако ти даде шанс най-добре ще можеш да й "докажеш". Ако не я устройва я остави да хване гората, тя сама ще разбере, че е избрала грешното и ще се върне. Предполагам. Ако има акъл.

bratignat
05-08-2011, 18:19
Както си представил казусът - не се занимавй изобщо.

Strannik93
05-08-2011, 18:27
Много хора ми го казаха досега даже това , че след време ще ме потърси отново , но аз не знам след време дали ще мога да бъда с нея като знам , че може да повтори същото : ( , а и аз не чувствам че съм влюбен , а че я обичам !

SisiStrange
05-08-2011, 18:36
Ти може и да я обичаш, ама тя теб - вече не. Намерила си е друг. Тия с доказването ти ги дрънка само, защото още не и е 100% сигурна работата с новия и за всеки случай те държи резерва.
Иначе какво мислиш, че очаква? Да и изпееш песента от "Титаник" под прозореца ли? Или да и пратиш 100 бели рози като върху всяко листенце си написал" "I love you" с кръвта си? Друг път.

bratignat
05-08-2011, 18:36
Не, че не можеш да я имаш, въпросът е да не изгубиш достойнството си...напълно. Нима искаш да си някой, с който я ходи от съжаление или милост?

Strannik93
05-08-2011, 18:53
Прав си !