PDA

View Full Version : изповедта ми



mmagdalenaa
05-08-2011, 19:14
незнам от къде да започна ... вдъхнових се от др подобна тема :-D

и така ... Той е бивш на най-добрата ми приятелка разделиха се преди близо 4 месеца, но ние с него винаги сме били много близки фр, дори прекалено близки ... например доста често имаха проблеми с приятелката ми и той винаги ми искаше съвети винаги първо той ми споделяше след това тя... след това те просто се разделиха щото тя се уплаши от сериозните му намерения ... той беше меко казано съкрушен и на тая тема само с мене говореше станахме много близки и в един момент се влюбих... от негова страна усетих голямо привличане той лично си призна че имало тръпка и т.н всичко беше супер сладко и от ден но ден все по-близки всички около нас започнаха с неща като вие сте един за друг и др такива всички и аз включително очаквахме решителната стъпка от негова страна... но в този момент той започна игра 2крачки напред към мен и 1 назад след това виждах как малки лигли се въртят около него той им обръща доста голямо внимане но аз се здържам и не показвам нищо от това което чувствам той после още се дръпна усещам го че иска да се получи нещо не го крие но не се решава да го направи сега леко пак се доближи но вече се отчайвам ... искам го но той може би ще си остане просто мечта и тръпка за дълго време...


написах го защото просто искам да ми олекне малко за пред всички не ми пука но всъшност ми е много гадно

моля хора които мислят че това е тъпо детинско с т.н просто да не коментират

благодаря ви че имахте търпението до го прочетете докрай :-)

ivcheto0o
05-08-2011, 19:25
Поговори с него.Може би се притеснява все пак е бил с твоя приятелка и не иска да застава между вас.

mmagdalenaa
05-08-2011, 19:31
Поговори с него.Може би се притеснява все пак е бил с твоя приятелка и не иска да застава между вас.

ставало е въпрос винаги е казвал тя е минало а аз продължих напред и с това се изчерпва :?

iins0mnia
05-08-2011, 20:20
еми поговори с него .. направи ти първата крачка.Винаги можеш да се откажеш, но никога не можеш да спечелиш, без да опиташ! успехх :-) :-) :-)

jghgh
05-08-2011, 20:29
Значи не те иска чак толкова.
Човек, когато харесва друг, не си намира постоянно оправдания.

mmagdalenaa
05-09-2011, 03:19
Значи не те иска чак толкова.
Човек, когато харесва друг, не си намира постоянно оправдания.

това май е жестоката истина :(