PDA

View Full Version : Изневяра



kuki4eto
05-08-2011, 19:46
вц;

TheBeliever
05-08-2011, 19:51
Ти явно не си щастлива в тази връзка. Щом се е стигнало до изневяра единственото логично решение е раздяла.

marin4itu
05-08-2011, 19:52
Една жена изневерява, когато има емоционална връзка с любовника си. Еми ще ти кажа, че и аз бях изневерила на бившия ми и беше защото вече нямах чувства към него. След като му изневерих скъсах с него, защото осъзнах, че вече няма абсолютно нищо, което да ме задържа при него. Твърдиш, че го обичаш, но според мен просто си свикнала с него.

kuki4eto
05-08-2011, 19:57
за две години преживяхме много заедно и не знам как ще преглатна да съм без него.

marin4itu
05-08-2011, 20:18
Хора с бракове по 10 години се развеждат...

Ами помисли на тебе ще ти бъде ли приятно да си с него, ако знаеш, че той ти е изневерил?

bratignat
05-08-2011, 20:44
Това, че тие било скучно или те е счел за гарантирана, според мене не е предпоставка з аизневяра. Все пак очаква се да сте си били най-близки,д а си споделяте важните неща. Можело е да бъде избегната. Проблемът на изневярата, е че доверието се прекършва. Щом си го сторила веднъж, ми се струва, че няма особен смисъл да се мъчите взаимно.

jghgh
05-08-2011, 21:31
Това, че тие било скучно или те е счел за гарантирана, според мене не е предпоставка з аизневяра. Все пак очаква се да сте си били най-близки,д а си споделяте важните неща. Можело е да бъде избегната. Проблемът на изневярата, е че доверието се прекършва. Щом си го сторила веднъж, ми се струва, че няма особен смисъл да се мъчите взаимно.
Ама сигурно ако момче беше изневерило щеше да пееш друга песен, защото си мъж ..........

Предпоставка за изневяра точно е когато не те ценят, имат те за даденост, не ти показват, че държат на теб и т.н. Когато има рутина - има изневери. И да, скуката също убива връзката.

Съгласна съм единствено, че когато жена изневери, значи има огромна криза във връзката, дори да не се забелязва, защото жените изневеряват по емоционалния начин, докато мъжете и да си чукат наляво-надясно, не влагат много-много чувства.

FancyGirl
05-08-2011, 21:35
Съгласна съм с горното мнение. Изневярата при една жена е при един мъж е коренно различна, но все пак да има изневяра значи нещо е липсвало и НИКОГА няма един виновен. :)

umri
05-08-2011, 23:07
С приятелят ми сме заедно от 2 години. Но наскоро сякаш започна да ми липсва тръпката. Изневерих и от тогава сякаш не съм същата. Адски много го обичам, но всичко между нас вече започна да омръзва. Той вече ме е приел за даденост и не вярва, че може да го оставя, за това и не се старае да показва чувствата си. А тази изневяра сякаш ми даде нещо незабравимо и прекрасно. Как бихте постъпили вие?
Жената първо хваща новия клон преди да пусне стария...

kuki4eto
05-09-2011, 07:05
А възможно ли е според вас всичко да върви нормално и при наличието на изневяра, или при всички случеи той ще усети от държанието ми какво се случва?

SisiStrange
05-09-2011, 07:15
С приятелят ми сме заедно от 2 години. Но наскоро сякаш започна да ми липсва тръпката. Изневерих и от тогава сякаш не съм същата. Адски много го обичам, но всичко между нас вече започна да омръзва. Той вече ме е приел за даденост и не вярва, че може да го оставя, за това и не се старае да показва чувствата си. А тази изневяра сякаш ми даде нещо незабравимо и прекрасно. Как бихте постъпили вие?
Жената първо хваща новия клон преди да пусне стария...
И мъжете рядко се изнасят от старата хралупа преди вече да им е обзаведена новата хралупа.

Nakadah
05-09-2011, 08:03
За какво подяволите му изневери? Не можа ли да му кажеш в очите че не те привлича повече и че сте до тука? Как подяволите да имаме добро мнение за такива като тебе?

IseeDEADbodies
05-09-2011, 09:07
К'во правите още заедно щом нещата стоят така ?

IseeDEADbodies
05-09-2011, 09:08
За какво подяволите му изневери? Не можа ли да му кажеш в очите че не те привлича повече и че сте до тука? Как подяволите да имаме добро мнение за такива като тебе?


Аз ще ти кажа.. никак ;)

Violenza
05-09-2011, 13:32
За какво подяволите му изневери? Не можа ли да му кажеш в очите че не те привлича повече и че сте до тука? Как подяволите да имаме добро мнение за такива като тебе?


Аз ще ти кажа.. никак ;)
И аз се присъединявам.
За изневярата оправдание няма. И стига с тия клишета, че и двамата "винаги" били виновни.

А авторката е абсолютна егоистка. Не искаш да си с него, изневеряваш му, но го държиш, само и само за да не си сама.

obyrkaniq
05-09-2011, 13:47
Кажи му к'во си направила да ти шибне две плесници та да се свестиш малко... ОСТАВИ ГО .. Човека ЗАСЛУЖАВА нещо по-добро..

Зак'во му изневери пфф Божеееееееее боже :smt067

ако той ти изневери ще се чувстваш ли добре?

umri
05-09-2011, 14:32
С приятелят ми сме заедно от 2 години. Но наскоро сякаш започна да ми липсва тръпката. Изневерих и от тогава сякаш не съм същата. Адски много го обичам, но всичко между нас вече започна да омръзва. Той вече ме е приел за даденост и не вярва, че може да го оставя, за това и не се старае да показва чувствата си. А тази изневяра сякаш ми даде нещо незабравимо и прекрасно. Как бихте постъпили вие?
Жената първо хваща новия клон преди да пусне стария...
И мъжете рядко се изнасят от старата хралупа преди вече да им е обзаведена новата хралупа.
Не...

balu4ka
05-09-2011, 15:11
С приятелят ми сме заедно от 2 години. Но наскоро сякаш започна да ми липсва тръпката. Изневерих и от тогава сякаш не съм същата. Адски много го обичам, но всичко между нас вече започна да омръзва. Той вече ме е приел за даденост и не вярва, че може да го оставя, за това и не се старае да показва чувствата си. А тази изневяра сякаш ми даде нещо незабравимо и прекрасно. Как бихте постъпили вие?
Жената първо хваща новия клон преди да пусне стария...
И мъжете рядко се изнасят от старата хралупа преди вече да им е обзаведена новата хралупа.
Не...

Ама, си е точно така.И при мъжете не е по-различно.Винаги ще държат старото за по-сигурно..при всички е така.

IseeDEADbodies
05-09-2011, 15:33
Ама, си е точно така.И при мъжете не е по-различно.Винаги ще държат старото за по-сигурно..при всички е така.

По-голямата част, да. Но има и икзлючения ...

SmilezZz
05-09-2011, 15:40
А за какво по-голямата част обвинявате момчето,че не си е показвал чувствата.. (по думите на авторката)..
Аз защо ли си мисля,че на нея вече й е омръзнало да е с него и си търси оправдание за изневярата .. Както и да е..
Според мен най-добре ще е да се разделите.. Няма тръпка,няма доверие,няма нищо,което наистина да крепи тази връзка..

againstyou
05-09-2011, 16:42
Пфф,аман от шматки.Научи се да оценяваш това което имаш до себе си.Изневярата си е изневяра,никакви оправдания.Поне да го беше зарязала ..

jghgh
05-09-2011, 21:36
За какво подяволите му изневери? Не можа ли да му кажеш в очите че не те привлича повече и че сте до тука? Как подяволите да имаме добро мнение за такива като тебе?


Аз ще ти кажа.. никак ;)
И аз се присъединявам.
За изневярата оправдание няма. И стига с тия клишета, че и двамата "винаги" били виновни.

А авторката е абсолютна егоистка. Не искаш да си с него, изневеряваш му, но го държиш, само и само за да не си сама.

А вие не видяхте ли другата й тема, че и приятелят й й е изневерявал?
Айде молА ви се.
А неговото оправдание какво е?


Явно връзката им се е изчерпала.
Най-лесно е да се съди.

И да, някой ако ме има за вещ и даденост, не ще му изневеря, ми ддз. В повечето връзки това се случва. И всички си изневеряват по някое време. Такъв филм без изневери и от двете страни си го има само по филмите. Явно....

IseeDEADbodies
05-10-2011, 01:18
И всички си изневеряват по някое време. Такъв филм без изневери и от двете страни си го има само по филмите. Явно....

Заблуден/а си .. нищо лично.

katerinka9226
05-10-2011, 07:29
Раздели се с момчето, изобщо не го заслужаваш :? Защо си му изневерила? Не можа ли ПРОСТО ДА МУ КАЖЕШ, че вече не изпитваш нищо към него? И да си останете приятели? ( е, може и да не си останете приятели след раздялата, ако изобщо има такава ) ....

dimitar_ak
05-10-2011, 08:17
Не искам да те обвинявам, затова само ще ти кажа късайте. Не харесвам тази епидемия да се бърка рутината в отношенията с липса на чувства. Да не мислиш, че родителите ти са влюбени както са били когато са се запознали?

Hilary_
05-10-2011, 08:20
Бих оставила момчето и бих си намерила "тръпката" ..

Sofff
05-10-2011, 08:27
Щом вече си му изневерила и нямаш тръпка, тази връзка е безсмислена казвам ти го от личен опит, само мъчение ще е да продължавате, щом нещо се е разрушило няма как да съберете частиците от него и да очаквате то пак да е както преди .