PDA

View Full Version : Нещо специално



ssunnnshinee
05-08-2011, 20:54
Значи моят случай е много спешенн.. От много дни наред се чудя какво да купя на приятеля си за рожденният му ден тъй като е само след 2 дена.. какви ли не неща ми минаваха през главата, но без сполучлив опит.. значи искам да направя нещо много специално, тъй като много го обичам.. :) Тези от вас ако имат някакви идеи какво на какво може да се зарадва едно момче да сподели или момичетата, които са правили нещо подобно нека споделят.. Аммм аз мислех нещо да сложа някоя наша снимка в някоя огромна рамка .. ам проблема е че са правени с мобилен и се размазват.. Благодаря на отзовалите се !!

6toki
05-08-2011, 21:03
Въпроса ти е много относителен. Всеки човек е индивидуален. Всеки харесва различни неща, ти трябва да знаеш какво харесва приятеля ти, а не ние. Това със снимките е много детинско и един вид изтъркано. А пък ако нямаш никакви насоки напиши поне на колко сте години и с какви пари разполагаш за подарък и някой може да ти помогне. Успех

ssunnnshinee
05-08-2011, 21:13
Да прав си, но това е, че той няма претенции смисъл не казва каквому харесва и какво не.. Разполагам с 20лв.. Той сега ще прави 20, а аз съм на 17 :)

NightGuardian
05-08-2011, 21:17
Аз примерно съм луд фен на 2Pac , само да ми подариш листче с изписано на него името и ще полудея от радост ,че някой се интересува от това какво харесвам :)

Абсолютно съм сигурен ,че и той има някакви интереси и любимци :)

FancyGirl
05-08-2011, 21:18
Ваша снимка за рожден ден ? Това е малко глупаво, това не е някакъв ваш празник а това е само негов ден..смисъл защо не му направиш вечеря, да му сготвиш?

ssunnnshinee
05-08-2011, 21:24
Да и аз това се замислих, че е тъпо за рожден ден :) за Св.Валентин по-става.. амм вечеря едва ли ще се получи тъй като няма да съм сама вкъщи.. иначе със удоволстие :) .. оххххххх мисля и мисляя

Sh@d0w
05-09-2011, 05:13
Гледам си от София,намини до "Без паника" има всякакви джунджурии като идея за подарък в последния момент.