PDA

View Full Version : за 1 нощ , дайте мнения



sanaq
05-09-2011, 09:48
с моя съученичка до снощи бяхме най-добри приятели. Тя си има приятел , но снощи бяхме на бал и беше без него . СЛед бала си тръгнахме аз и тя , останахме сами и впрочие преспахме. тя ми каза че доста ме харесва и си пада по мен и аз си падам по нея , но предпочитам да запазим нормалните си приятелски отношения и неискам да я обидя или нараня с нещо защото найстина държа на нея .Как да й кажа че между мен и нея неможе да има сериозна връзка ? :(

dimdim
05-09-2011, 10:07
Раздела,брат! :!:

IseeDEADbodies
05-09-2011, 10:28
Ем кажи й го така, както е.. Иначе поне секса ставаше ли ? :lol:


П.П. - то не е ли рано за балове .. обикновено са към 20ти оО

desadesa
05-09-2011, 14:00
Ем кажи й го така, както е.. Иначе поне секса ставаше ли ? :lol:


П.П. - то не е ли рано за балове .. обикновено са към 20ти оО

предбал?

marilyn
05-09-2011, 14:09
Ами просто й кажи, че за теб е много ценна като приятелка и искаш да си запазите отношенията. Банално звучи, ама няма кво да й кажеш друго. ;)

Eclipsercho
05-09-2011, 14:49
Кажи й, че повече от чушка в бобеца си, от теб, нЕма да види.

IseeDEADbodies
05-09-2011, 15:21
предбал?


T'ва нек'ви нови моди ли са ... ? :D

Cucko0
05-09-2011, 15:27
вижте се насаме и поговорете като възрастни ,обясни и как стоят нещата и това е

SmilezZz
05-09-2011, 16:11
Казваш й всичко,както си е.. Ти каквото и да правиш,каквото и да й кажеш - тя,ако наистина те харесва,ще се почувства наранена.. Та както и да е.. Казваш й всичко и това е.. Но пък знай,че по всяка вероятност приятелството ви ще се разруши.. (Не е задължително ,де.. Но поне така си мисля)

DarkTemplar
05-09-2011, 16:16
Гледай да не си пре.е.бете приятелството (мда, това май е точния глагол).

bloodyF
05-09-2011, 19:12
останете си приятели..
пък ако секса ти е харесал...и тя е навита.. станете friends with benefits : )

marin4itu
05-10-2011, 07:35
И щом се харесват, си стават направо двойка..

straus
05-10-2011, 10:03
Нема оправия брат, ако се хванеш с нея теб не те устройва, ако я зарежеш нея не я устройва. Прецени най-малкото зло, само не се хващайте да правите секс, няма да остане само секс да знаеш ;)

buzzzz
05-10-2011, 18:38
Да беше поговорил с нея ПРЕДИ да преспите. Да беше помислил ПО-РАНО. Сега каквото и да правиш ще я нараниш. Най-добре бъди искрен, а мисля, че с приятелството ви е свършено, или поне няма да е такова както преди.

Lysander
05-23-2011, 12:27
Да не ти пука, праскай я щом иска. 8)

6ibanqka
05-23-2011, 12:36
Да не ти пука, праскай я щом иска. 8)
мн ясно!
момичета приятелки не ни трябват!!! аз имам и кво? кел файда като не ги ебем... Момчетата стават за истински приятели, момичетата за секс! Не се излагай да се обесняваш като петокласничка и карай каквото стане...

the_man
05-23-2011, 15:59
Пляскай я докато можеш, щото от тука нататък приятели няа бъдете... от личен опит го казвам, 2 пъти съм се изкушавал и 2-та пъти съм се прецаквал (ама поне секса си струваше).. така чее, всичко квото е ама без връзка че става грозно...

naksdy
05-23-2011, 22:53
Никога няма да е същото! Ако се съберете ок, ама ако си мислите че ще се срещате само заради спорта, нещата ще отидат по дяволите. Личен опит! Все единия от двамата ще почне да ревнува и да избухва за дребни неща, от сорта на "ама защо отиде с еди кой си на кафе", "тоя пък защо ти пише такива смс-и" и прочие...
Приятелството може да завърши с любов, но любовта с истинско приятелство - никога!

SisiStrange
05-24-2011, 06:57
Никога няма да е същото! Ако се съберете ок, ама ако си мислите че ще се срещате само заради спорта, нещата ще отидат по дяволите. Личен опит! Все единия от двамата ще почне да ревнува и да избухва за дребни неща, от сорта на "ама защо отиде с еди кой си на кафе", "тоя пък защо ти пише такива смс-и" и прочие...
Приятелството може да завърши с любов, но любовта с истинско приятелство - никога!
Дрън-дрън. Най-добрият ми приятел в момента ми е бивше гадже. Ходихме 8 месеца и беше бая сериозно (и сме правили бая секс). Нито се дразним, нито се ревнуваме. Всичко си зависи от хората и как точно се стекат събитията.

the_man
05-24-2011, 07:13
А правите ли още секс?

Нема как да стане тая работа, човека не е така устроен. Самия факт, че си приятел с някой, означава че чувстваш нещо към тоя човек. Секса като се намеси и нещата се променят. От приятелството -> любов - може би, ама секса скапва нещата определено. от любов -> приятелство? Толкова сте били влюбени и толкова сте сега приятели... изчакайте някой от вас да си хване някво яко гадже, да видиш как ше се изпокарате "по приятелски" :grin:

SisiStrange
05-24-2011, 08:02
А правите ли още секс?
Не. След като скъсахме правихме 2 пъти секс вече като не-гаджета. И това беше.


Нема как да стане тая работа, човека не е така устроен. Самия факт, че си приятел с някой, означава че чувстваш нещо към тоя човек. Секса като се намеси и нещата се променят. От приятелството -> любов - може би, ама секса скапва нещата определено. от любов -> приятелство? Толкова сте били влюбени и толкова сте сега приятели...
Смея да кажа, че бяхме голяма любов. Неразделни бяхме. От тези 8 месеца имам велики спомени. Наистина не го преживях на секундата. Имахме си период на рев, сълзи и сополи + нежелание да го виждам, но като поразмина всичко, нещата си се върнаха постарому. И се радвам, че така стана. Иначе сега нямаше да имам толкова свестен най-добър приятел.


изчакайте някой от вас да си хване някво яко гадже, да видиш как ше се изпокарате "по приятелски" :grin:

И двамата сме си хващали яки гаджета. :-o Той е сгоден даже в момента. Радвам се за него и познавам гаджето му - одобрявам го.

the_man
05-24-2011, 08:48
SisiStrange, значи искрено ти завиждам, явно си страшна късметлийка а и човека отсреща е готин :)

И аз бях привърженик на идеята, че секса и връзките няат нищо общо и не влияе на приятелството, ама нямах твоя късмет. За това сега така говоря :oops:

SisiStrange
05-24-2011, 10:40
SisiStrange, значи искрено ти завиждам, явно си страшна късметлийка а и човека отсреща е готин :)

И аз бях привърженик на идеята, че секса и връзките няат нищо общо и не влияе на приятелството, ама нямах твоя късмет. За това сега така говоря :oops:
Все някога ще ти излезе и на тебе късмета в това отношение. :)

Ние тъй и тъй сме рядко срещани характери де.