PDA

View Full Version : Лаптоп



capslock
05-09-2011, 14:08
Мнения за Acer aspire timelinex as3820tz-p624g50nks ?

ShokoladchetoO
05-09-2011, 15:37
Много съм доволна от него,моят е същия. :)

ThEKiNgG
05-09-2011, 16:40
Какво да кажа има много по - добри предложения например: http://laptop.bg/laptops-dell-Inspiron_N5010-dell_inspiron_DI5010HMEZW29HD5GBC6P2CI процесора е с найстина добра пройзводителност. :)

MakaronUduSHvaCH
05-09-2011, 17:00
Бягай далеееече от ACER далееееече, напоследък се опитват да подбиват пазара на другите, с "силни" т.е големи характеристики на компонентите, а в същото време на ниски цени. Повечето се подлъгват от това и после много силно си чупят главата :D. Най-честата повреда, е охлаждането т.е слабо е за силните им части наблъскали в нисък клас лаптоп "уж" за малко пари, които в последствие ще ти излязат доста повече ако решиш да го правиш, ако въобще някой се наеме да го прави, а ако го продадеш с дефект ти гарантирам, че няма да вземеш много :D няма да може да избиеш и 50% от това, което си дал :) . Специално при Acer, не разчитай много на коректността им относно гаранцията :D слагат същия компонент и след време същата работа ... безкраен кръг, на които като му свърши гаранцията :D започваш да си на - .

Препоръчвам ти HP, SONY и DELL другото не струва за мен Toshiba също имам впечатления макар, и за кратко добре се държи.

straus
05-09-2011, 17:04
HP в никакъв случай, Acer криво ляво както и да е, виж подкрепям Dell и Toshiba. Относно процесора се ориентирай към Core i5 ;)

MakaronUduSHvaCH
05-09-2011, 17:12
HP в никакъв случай, Acer криво ляво както и да е, виж подкрепям Dell и Toshiba. Относно процесора се ориентирай към Core i5 ;)

HP в никакъв случай поне като отричаш него си обоснови отговора макар, че не знам какво ще изкаже в техен - имам лаптоп от тази марка, от почти 1 година не е мръднал в буквален смисъл, абсолютно никакъв дефект.
Всеки лаптоп от всяка марка има дефекти, но при HP са как да кажа, доста по-малко в сравнение с другите марки :)

Djenka
05-09-2011, 18:56
Моят е that -- http://www.smartshoppers.in/product/dell-inspiron-n5030-laptop/

Мноого доволна. :-) :-) :-)

Righteousness
05-09-2011, 23:52
Мойте гласове са:
+1 HP
+1 ASUS
-999 DELL
-1 Toshiba

Защитата:
На нашите взех едно HP преди 4-5 години много стар - нито веднъж не е дал проблем, не е почистван, 3-4 преинсталации за профилактика. Разнасян е къде ли не...
Носили са ми ДОСТА HP-та за лекуване - никакъв проблем с тях като цяло много съм доволен :)

Относно ASUS - просто съм им фен :) Не са ме предавали и аз нема ги предам. Според мен са качествени като цяло.

HP и ASUS имат отлична подръжка от страна на драйвери.

Жалко, че горното не мога да го твърдя за DELL и Toshiba. С тези двата модела голем зор баце. Носят ми една тошиба с 512ram 1,7 процесор - иска само Виста. Цял ден съм ровил из производителите на частите да търся драйвери за XP... И още един случай с DELL - носят ми ГОЛЕМ звер! За около 2500 кинта лаптоп. Е много хубаво ама слагам 7-мицата и познай-те - НИЩО не върви :) Монитора се изключва и вклюва през 2 секунди. Нямам USB-та нито лан нито wifi нито нищо. Само CD... Жив ад беше да се слагат драйвери като монитора ти изключва и включва в ритъма на сърцето ти... Та ок и него оправих що годе. Сега горните случай умножете по 20 и ще получите мойте изживявания :D Извинявайте за отплесването.

А по-темата: Нямам достатъчно впечатления от ACER само 2-3 са ми носили - не съм видял особени проблеми.

ПС: Изказвам ЛИЧНО МНЕНИЕ породено от опита ми. Ясно ми е, че не сте съгласни с мене, няма нужда от псувни - вие си избирате :)

Auriss
05-10-2011, 04:52
Аз пък като горд собственик на Dell и Fujitsu мога с ръка на сърцето да дам един огромен ПЛЮС и на двете марки. Fujitsu- то малко съжалявах като го взех ,но само заради разни коментари и мнения ,които изчетох в последствие. До един се оказаха глупости и нищо общо с реалността. Перфектна поддръжка откъм драйвъри ,адски много инфо по форумите им дори за най-дребното нещо. Екстра си е. Откъм хардуер никакви проблеми ,освен един откачен бутон на клавиетурата (така де - хубав вид ,ама калпава клавиетура :D ) ,който си закачих после сам (уау! :D ).

За Dell няма какво да коментирам - ако ти се дават парите това е изборът.
Oт HP нямам лични впечатления ,въпреки че само добри неща съм чувал.
Toshiba са зверски скъпи предвид това какво получаваш за тези пари ,но гаранциите им са супер , материалът от който си правят лапопите също е супер. Иначе - компютър като компютър.

Acer - ех ... няма как да опиша колко гадни машини са това....просто влез в Ebay и се опитай да намериш Acer за продажба 2ра употреба.
Няма да успееш - всичките са Bla-bla-bla DEFECT bla-bla 100EUR.
Ако не ми вярваш - провери сам :D

GregoryHouse
05-10-2011, 15:08
Lenovo, Dell - това са марките.

В бачкането се строшиха да ми носят HP и Sony-та. Просто се чупят на поразия - особено евтините модели към които се насочва масата.

Лично имам Acer ...яка машинка е...ама се чупи и тя...за 3 години само батерията, ама малко ли е. 8-)

straus
05-10-2011, 15:38
Lenovo, Dell - това са марките.

В бачкането се строшиха да ми носят HP и Sony-та. Просто се чупят на поразия - особено евтините модели към които се насочва масата.

Лично имам Acer ...яка машинка е...ама се чупи и тя...за 3 години само батерията, ама малко ли е. 8-)


Обясни им на хората за HP, за павилион серията, за това как се отлепя видео чипа. Иначе забравих да кажа Lenovo също са здрави машини.
Аз също имам едно HP, като цяло доволен обаче това са отделни бройки, а и батерията изкара около година и половина.

dubi95
05-10-2011, 16:14
http://www.speedcomputers.biz/product/58004/ виж този много е як за игри или асус ето ти 1 лаптоп за зававления(някои игри и хд филми и 2 дисплея http://www.speedcomputers.biz/product/asus-x52je-ex167d-156-i3-370m-hd-54704gb/

dubi95
05-10-2011, 16:21
А я си кажете мнението дали е здрав този модел:аз го имам от 2010 края на декември и е мн як според мене(освен параметрите-ама аз гледах преди да не взимам асер щот се преебват и чупят лесно):

http://www.speedcomputers.biz/product/33327/

hamilcar
05-10-2011, 17:20
Имам notebook acer aspire 5740g и съм много доволен.
Ако изключим някои фабрични дефекти в отделни модели на производителите всичко зависи от човека, който го използва. Като си със сакати ръце няма значение дали си с Acer или с Alienware, Qosmio.

Взимай някой от Core i серията и готово.