PDA

View Full Version : Как да отслабна :( помогнете моля ви



miishet0
05-09-2011, 14:54
Здравейте, аз съм момиче на 14 и не съм доволна от теглото си. Не съм много висока около 1,50 и тежа 55-56 кг. Краката и задника ми са огромни, имам и голям корем. Не знам какво да правя за да отслабна тренирам волейбол но не помага :хх затова реших да пиша тук може би някой ще има идея. Който има идея моля пишете, благодаря ви предварително :)

cHejiiBee
05-09-2011, 15:05
много тичане :) една приятелка беше така 15 год. 1, 50-60, 50 и няколко кг ии тичаше всяка вечер с готварско фолио оголо бедрата и корема (поти се по-бързо) ии сега е екстра.. едни формии.. :grin:

miminka992
05-09-2011, 19:39
Ами щом толкова искаш да отслабнеш просто тренирай нещо, спортувай. :) Не ти препоръчвам диети, защото са опасни, освен ако не се консултираш с диетолог :-o

Red_Hair
05-10-2011, 06:54
1,50м и 55кг и тренираш волей,интересно,първо се настрой психически и се убеди,че можеш да отслабнеш,след това започни да действаш,без диети,без хапчета,просто тичане или каране на колело и коремни преси за тумбакис холестеролис и ако може не се тъпчи в училище с шоколадчета и тостери,а волейбола можеш да смениш с по-динамичен спорт и без това няма да станеш национал ;)

SK0RP10N
05-10-2011, 14:13
какво ядеш ?

защото ако се тъпчеш със закуски, вафлички, пасти и всякакъв junk food, каквото и да тренираш, ефект НЯМА да има

miishet0
05-10-2011, 14:23
точно там е проблема аз в даскало не ям... да не говорим пък като се прибера ..... не се тъпча с нищо и пак не отслабвам ..... :хх не мога да разбера в какво е проблема .... майка твърди че е защото раста .. но не знам ..... едва ли ... :хх

TheBeliever
05-10-2011, 15:11
точно там е проблема аз в даскало не ям... да не говорим пък като се прибера ..... не се тъпча с нищо и пак не отслабвам ..... :хх не мога да разбера в какво е проблема .... майка твърди че е защото раста .. но не знам ..... едва ли ... :хх

Ей това ти е грешката. С гладуването си си забавила метаболизма. Идеята не е да не ядеш въобще, а да не ядеш боклуци.

Започни да се храниш по 3-4 пъти на ден с месо, плодове, зеленчуци, млечни изделия. Ограничи тестеното и сладкото. Забрави за газираните напитки. Но не гладувай и се старай да не пропускаш хранене. Така малко по малко метаболизмът ти ще се възстанови и нещата ще си дойдат на мястото.

ann321
05-10-2011, 17:28
Виж сега,лесно е,иска се малко усилие и воля.И наистина започни да се храниш,ама не да преяждаш,ами просто нормално количество и гледай да е здравословно и по възможност като ядеш нещо готвено или овкусено,нека е със зехтин.И мини на пълнозърнест хляб,но избирай истински,не само боядисан.И започни да тичаш..с извинение,ама тичането еб*ва майката на мазните пък и като стегнеш мускулатурата веднъж,започваш да гориш все повече и повече калории,дори докато седиш или спиш.И другото важно - пий повече вода.И те съветвам от време на време да изяждаш по една вафла или нещо такова.Първо,че организма има нужда и от тази захар,второ,че чисто психически ако се ограничаваш твърде много,един ден ще прекалиш.Казва ти го човек с опит .. ;d Успех!

xinfamous
05-12-2011, 12:23
бягай.

LabilnaPsihika
05-12-2011, 21:33
спортувай, храни се здравословно и след годинка сериозно потене ще имаш страхотно дупе, този тип са най-добри ... стегнати, оформени. а за момента се нахъсвай с това, че си пълна и като отслабнеш, ще станеш много по-хубава и ще вдигнеш сама самочувствието си.

kupi95
05-13-2011, 19:29
спри да ядеш(вечер само 1 порция салата нищо повече),на обяд нещо леко-1 филия черен хляб бонус,тонус или някакъв такъв и примерно 1 купичка(средна) супа или 1 хотдог,а на закуска яж нещо засищащо и здравословно-малка купичка мляко с корнфлейкс или мюсли без мед или захар(много са калорични)може с малко нескуик какао.И спортувай

NqmamName
05-13-2011, 20:38
^ най-неграмотния и НЕкомпетентен коментар,който съм чел някога..
пълни глупости написа,недей заблуждава момичето без да си имаш идея..

Първо - глада не е решение на проблема,не трябва да се гладува,напротив,храни се често и по-малко с здравословни храни

Второ - Казваш И да яде за обяд или една филийка хляб (бонус,тонус етц.) или един хот-дог (???).

Трето - За закуска да не яде мюсли с мед или захар,а нескуик (???) Нескука е пълен със захар,и също така мюслитата ТРЯБВА да се ядат с МЕД !! ,но най-добре за закуска плодове,защото тялото си набавя необходима пловода захар,която е полезна за нервната система..

Моля те,не се изказвай друг път без да си компетентна по даден въпрос. :smt023

TheNightShadow1000
05-14-2011, 20:48
много тичане :) една приятелка беше така 15 год. 1, 50-60, 50 и няколко кг ии тичаше всяка вечер с готварско фолио оголо бедрата и корема (поти се по-бързо) ии сега е екстра.. едни формии.. :grin:

А за колко време стана това?

bathory
05-14-2011, 23:06
Има 3000 теми за това... Разрови се из форума и ще откриеш доста..
Иначе закусвай задължително и на вечеря може да махнеш въглехидратите.. аз не издържам без тях, но ти искаш да отслабнеш... И най-важното СПОРТ!! По дяволите, не го ли разбрахте?! Равномерно балансираната диета също е много добра... Успех!
Под диета разбирайте хранителен режим, а не гладуване... ;)

darkPaladin
05-15-2011, 05:54
диетите не помагат сваляш и качваш тройно спорт му е цаката

MAPATOHKOBKA
05-16-2011, 16:31
aмa 4aкaй... кой ти кa3a, 4е си дебелa? 1.50н и 55-60кг. сa нaпълно нормaлни 3a моми4е нa твоятa въ3рaст. но пък те рa3бирaм, a3 съм нa 15, 1.60м и тежa 55-57 кг. и то4но кaто тебе съм си и3грaдилa комплекси, 4е съм дебелaa, с голям гъ3 ;дд, с голям корем... рa3бирaм, 4е мнението ми нямa дa ти помогне особено, но пък кефи се и некa те успоковa, твa, 4е не си единственa ;)) 8-)