PDA

View Full Version : проблем с момчетата



littlegirl97
05-09-2011, 16:55
Здравейте. Аз съм на 13 и с едно момче се познаваме от детската градина и тогава се харесвахме, но сега сме в различни училища. Аз му намерих скайпа и той ме попита дали искам да станем гаджета, но тогава бях по-малка и ме беше страх да кажа да и казах не. От тогава ми каза да не му говоря повече, но сега аз искам да сме гаджета, но всеки път когато случайно се видим на улицата се подминаваме сякаш не се познаваме и не знам какво да му кажа и как да постъпя. Моля ви помогнете ми :(

KumchoValcho
05-09-2011, 17:09
Ауу, млада любов 8-)
Пиши му по скайпа и му кажи, че го харесваш 8-)

MusicAddicted
05-09-2011, 17:19
Ами, чети:
1) Убедена ли си, че го обичаш:
- мислиш ли, че можеш да прекараш деня без него? (ДА/НЕ)
- за какво си мислиш преди да си легнеш, в трамвая или на друго място, където бездействаш? (...)
- какви са ти оценките в училище? (от 2 до 6) 8-)
2) Тестът горе е като презервативите - 98% сигурен.
3) Сигурна ли си, че той е обвързан? Ако не, той може би иска да си играете. Иска да му се обясниш в любов. А може би наистина ти е обиден. Ако да, ясно. Започваш операция "Разруха" (нали знаеш, това може да ти разгроми чувствата :) ). Всъщност всичко е в физиономията, когато го подминаваш. Ако играеш покер (не онлайн), знаеш какво говоря.
4) Това, че се познавате дълго, не означава, че може и една потенциална връзка да бъде дълга.
5) А сега да разясним един детайл. Той те подминава. Може би не иска да си спомня за теб. Защо? Защо? Може би е разбрал колко тъп е изглеждал, когато ти е казал ПО СКАЙП "О, (име?), обичам те. Искаш ли да станем гаджета???
6) А сега. Сигурен съм, че дотук с нищо не съм ти помогнал. Може би следващото ще ти помогне.
Той е:
- обвързан - опитай се да ги разделиш, ако си толкова коравосърдечна.
- необвързан - обясни му го

7) А сега, моля те, ми обясни:
-- на колко си години?
-- защо си мислиш (въобразяваш), че го обичаш?
-- мислиш ли, че той е склонен?

8 ) Това горе НЕ го прави преди да ми отговориш на 7). Ако те е срам (???) пиши на лични.

awerw
05-09-2011, 17:31
Ауу, млада любов 8-)
Пиши му по скайпа и му кажи, че го харесваш 8-)
Не си много по-голям от нея :-D

Ssummerjam
05-10-2011, 09:02
Пиши му и му кажи, че имаш симпатии и би искала да опитате 8-)

Fiction7577
05-10-2011, 09:04
Кажи му това което каза на нас... пък и щом се сърди за едното отрязване, ясно какви цели има спрямо теб... :lol: :lol: :lol:

littlegirl97
05-10-2011, 14:43
Ако му имах скайпа отдавна да съм му писала, но той ме блокира и сега може би има нов не зман и аз :(