PDA

View Full Version : Солариум в Русе?!



GaLeTo88
05-09-2011, 17:22
Здравейте, искам да питам знаете ли някой по-евтини солариуми в Русе, за този до първа поликлиника съм чувала че е евтин. Имате ли представа какви са цените там ? :( :( :(

Djenka
05-09-2011, 20:00
Аз знам за един там до кафене ''W'' ако знаеш.. една фр ходеше там.. ама не знам колко парички.. :)

GaLeTo88
05-10-2011, 08:11
да знам го - Magic Sun, но там е скъпичко

GrippingBosh
05-10-2011, 11:02
Най-добрият е срещу халите ,срещу училище "Отец Паисий" ,където е Амброзия и отгоре има някакво Фукли с букли :lol: и там имало такъв солариум много добър :) дано съм помогнала :-)

Val4etoO
10-15-2011, 21:40
е никой ли незнае цените на солариумите в Русе,че и аз се интересувам

ELiTyYy
10-18-2011, 09:56
nqmam BG na laptopa ,Sorry ..
hodila sym i na tozi v bolnicata,i na tozi do "Fukli s bukli"
...Tozi v bolnicata e evtin,kartata e 24lv za 60 min.
a drugiq ( Casa del sol ..ne sym sig taka li se pi6e...) e stra6no skyp..po balovete go pose6tavah, otidoha mi nad 150 lv i rezultata ne be6e koi znae kolko po razli4en ot tozi v drugiq solarium....a tam s 2 karti hvanah kyde kyde po-hubav ten.....

PeaceOfMe
01-01-2012, 18:26
Здравейте, искам да попитам някай ходил ли е в соларно студио Ефект до пантеона е. И какви са отзивите ви за него?

sunenergy
09-20-2012, 10:57
Здравейте, искам да попитам някай ходил ли е в соларно студио Ефект до пантеона е. И какви са отзивите ви за него?
този в ефект е голям ужас, изгаря се там, стои изкуствен тена, пък това е адски вредно за кожата. Иначе е евтино, но за сметка на качеството е, няма да повторя! Аз ходя в студио ТРОПИК - в бл. Опал до университета, с 4 солариума - там цените са нормални, излиза 0,50 ст минутата, пък за студенти и абитуриенти е 5 лв процедурата, имат хубава козметика и са много приятни. Доколкото знам са първи в града, има мед. лице, обясняват ти всичко, сменят всяка година лампи.

ALetterFromTheSky
09-20-2012, 11:31
Силно ти препоръчвам този , който е в близост до операта и малко след СБА спирката. Sunway се казва и се води че е на Муткурова. Цената е 2,50 за 5 мин, 4,50 за 10, обаче не помня колко беше пакета

Amore-Mio*
09-20-2012, 19:20
Салон за красота "Елисавета". Цените бяха доста ниски, от сорта на 2 лева, а периодично пускаха и някакви намаления.

IvyLoo
09-21-2012, 17:06
Навсякъде му мина модата на тоя солариум,най-малкото, защото е супер вредно, ноо в нашата родина тенденцията се засилва все повече и повече явно.

xImG0naLiveMyLifex
09-22-2012, 12:42
в комплекс Евас има солариум мисля че е 60ст на минута :)

NEWS
09-27-2012, 05:15
Кат нямаш пари за кФо изобщо тръгваш на солариум..... ставате смешни с този изкуствен тен ахахахах

kuklata23
03-30-2015, 06:37
Здравейте, искам да попитам някай ходил ли е в соларно студио Ефект до пантеона е. И какви са отзивите ви за него?
Това студио трябва да се казва не ефект а дефект... Някакъв стар раздрънкан солариум, който направо те изгаря, на всичкото отгоре предлагат само някакви гадни мазила от които се изприщващ, сигурно са или с изтекъл срок на годност или най-ниско качество! За обслужването - три пъти ходих а нямаше никой, и то при положение че имах записан час със закупена карта - беше постоянно затворено! Накрая имаше някакъв мъж който ме обслужи - или беше изял поне 3 кила лимони, или не са му пускали поне от 3 години...... Няма да стъпя повече там, нищо че имам още часове!

balonite
04-04-2015, 20:01
За мен студио ефект е най -доброто в града. Солариума е много силен и е на цена 40ст. мисля че скоро се сменяха собствениците. хигиената е на ниво

kakata1213
04-04-2015, 20:40
Солариумът ефект е супер. Винаги е чисто и дезинфекцирано. Имат хубава козметика и солариумът им е най - силния в града. 40ст. е минутата ако си вземеш карта в зависимост от картата може да ти излезе на 32 ст. Аз и всичките ми приятелки ходим само там и сме много доволни !

kakata1213
04-04-2015, 20:45
Това студио трябва да се казва не ефект а дефект... Някакъв стар раздрънкан солариум, който направо те изгаря, на всичкото отгоре предлагат само някакви гадни мазила от които се изприщващ, сигурно са или с изтекъл срок на годност или най-ниско качество! За обслужването - три пъти ходих а нямаше никой, и то при положение че имах записан час със закупена карта - беше постоянно затворено! Накрая имаше някакъв мъж който ме обслужи - или беше изял поне 3 кила лимони, или не са му пускали поне от 3 години...... Няма да стъпя повече там, нищо че имам още часове!

Хахахаха това не отговаря на истината. Солариумът е мн силен и трябва да се пускаш на по малко минути в началото. Цената и обслужването са страхотни. От мазилата също съм много доволна