PDA

View Full Version : две неща.. Раничка + к.Маска



NIIKII
05-09-2011, 17:24
основно темата я права заради въпросната рана ..
случи се следното .. аз съм човек който няма акне , няма пъпки .. рядко ми излиза 1-2 за по 2 дни .. и съответно не търпя такива несъвършенства по кожата ^^ на носа имах една капсулована пъпчица може би от 2 години си стоеше , като едно топченце леко тъмно .. почти не се виждаше , но се виждаше , а и аз знаех ,че е там. По стисках го тия дни и то се ' възпали ' докато днеска не беше набрало малко и след училище се заех пред огледалото.. както споменах беше капсуловано топче и не беше лесна работа.. но се справих , не е това проблема раничката от пъпчицата е нищожно незаебележимо малка и може би до 3 дни ще я няма.
От стискането (ноктите мИ) около нея си 'остъргах' кожата в малък радиус и сега стой едно синьо - по тъмно .. мажа се с козметичен меден възелин винаги като имам някакви рани и мисля че ми помага.. въпросната кожа кога ще се възтанови и цвета ще се върне,защото така е смущаващо. ако знаете с какво да я мажа по - ефикасно ..? до четвъртак да изглеждам добре - това ми е целта.

колата маска ме интересува понеже съм момче под пъпчето дето е пътечицата от косъмчета , ако искам да ми я скубнат към коя част се води.. защото ще ида нали за 2та крака, онова между тях -там се бръсна сам,но тея косъмчета искам да ги скубнат , бръснал съм ги друг път но не искам да го правя отново.. та ко да кажа и таксува ли се допълнително,защото те наистина са доста малко :grin: :grin:
глупави проблеми на пръв поглед.. :-D благодаря на всички отделили малко време

bloodyF
05-09-2011, 18:50
1-поизчакай 2-3 дни и виж дали няма да ти мине
2-ще ти вземе сигурно пари : ) 1-2-3 лева, не повече

NIIKII
05-09-2011, 19:29
мерси много ^^
иначе вие с кви кремчета се мажете- здраве,бочко.. вазелини ?

pitfall
05-10-2011, 06:57
пъпката (или това, което е останало от нея) можеш да я намажеш с крем Здраве, би трябвало да ти помогне.
За кола маска предполагам ще ти вземе 2-4 лева, едва ли ще минеш гратис. 8-)

NIIKII
05-10-2011, 09:35
ми то същност от пъпчицата няма нищичкоо.. една незабележима точица , около нея от стискането е по видимото петънце с радиус 2мм.. което е тъмно но като гледам се оправя, ще си го мажа с меден козметичен възелин и дано четвъртак вече да изглежда добре .. :grin:
супер значи и 5 лева да е ,важното е че ще се навият да ги скубнат тея 5 косъма .. Хаха