PDA

View Full Version : Изневяра



Boryana
05-09-2011, 18:07
Имам приятел, с когото живея.Но преди няколко месеца започнах връзка с друг. Приятеля ми разбра, преби ме, скарахеме се жестоко. Минаха 2 месеца от тогава. Много ми е тежко, не искам да се разделям с приятеля си, защото все още го обичам, но живота ми е ИСТИНСКИ АД, не ме пуска да излизам. Непрекъснато ме убижда и принуждава да правя неща, които не искам. Моля помогнете ми. Мислите ли, че има смисъл да оставам с това момче като той ме тероризира всеки ден почти! :-x

Sh@d0w
05-09-2011, 18:13
защото все още го обичам

И кое по-точно обичаш точния му десен удар,или това че те обижда?

Не си губи времето с него,мъж който удря жена е нищожество.Не знам как търпиш такова отношение и защо въобще пускаш тема за такива очевидни неща.

againstyou
05-09-2011, 18:16
Хахах как може да питаш тва ? Въх ! ;хх Много ясно,че незабавна раздяла.

brutaLxxbunny
05-09-2011, 18:17
^^ Eх,повече такива мъже да имаше.
Тае,мацо,той ти го каза.Очевидно е,че в никакъв случай не трябва да оставаш с него.

razores
05-09-2011, 18:24
И как живееш с такъв човек който тероризира всеки ден?

andreana01
05-09-2011, 18:24
не само, че не си заслужава да оставаш с него, но и според мен трябва да отнесеш въпроса до полицията..... повярвай ми знам за какво говориш и как се чувстваш! попадала съм в подобна ситуация и повярвай ми, ако можех да върна времето назад нямаше да си мълча, а щях да се обърна към властите! разбирам те, че го обичаш, но според мен ти обичаш "предишният" си приятел, ако мога така да го нарека (този, който е бил преди цялата тази случка). В момента, в който те е ударил, това вече не е същият човек с когото си била толкова време! Той няма право да се отнася с теб по такъв начин, не го забравяй.. какъв е смисъла да бъдеш с човек, който те наранява? няма значение какво си направила.. всеки прави грешки, но никой няма право да те наранява и унижава по такъв начин. ти си свободна да правиш каквото си пожелаеш! искам само да ти дам съвет от личен опит - поговори с него на спокоен тон, обясни му че не трябва да прави така.. ако държанието му не се промени просто се разделяй с него но вземи някакви мерки да се предпазиш... ако е прекалено агресивен може да се наложи да извикаш полиция.. не забравяй, че трябва да обичаш себе си и твоето щастие да бъде на пръв план! по- добре си намери момче което ще се отнася към теб с нужното уважение и любов, от колкото да си губиш времето с такива отрепки, които да те нараняват по такъв брутален начин!
П.П. за първи път отговарям в някаква тема (по принцип не се занимавам с такива неща, но просто аз също съм минала през това!)
успех ти пожелавам и се пази

ScorpionGirl
05-09-2011, 18:25
Няма ли къде другаде да живееш ? Не знам как издържаш... А и какво е това говедо ( извинявам се за думата ) ?!? Мъж, който бие жената до себе си не е мъж... Явно имаш много силни чувства към него, щом като след всичко това все още го обичаш.

nepowtorima
05-09-2011, 18:47
..И какъв е смисъла да продължаваш да живееш с него .. щом е ад.. просто ако наистина няма къде да живееш.. /малко вероятно/ .. тогава не знам, но просто.. спри вече всякакъв контакт с него..!!

Boryana
05-09-2011, 19:46
И как живееш с такъв човек който тероризира всеки ден?
обичам го още или поне така си мисля

Boryana
05-09-2011, 19:49
непрекъснато ми повтаря, че аз съм виновна за всичко, и че ако не съм му изневерила нямаше да стане так

Violenza
05-09-2011, 19:59
непрекъснато ми повтаря, че аз съм виновна за всичко, и че ако не съм му изневерила нямаше да стане так
Че ти си виновна за изневярата, ти си. Но той вместо да те остави, ти го връща по отвратителен начин. За неговите постъпки обаче, ти нямаш вина, ами болният му мозък.
Като е "ад" да си с него, защо досега не си го оставила? Не знам какви са тези ваши извратени представи за любовта.. как изобщо е възможно да обичаш човек, който е способен да те наранява по този начин?

eXxXciTeD
05-09-2011, 20:44
Подиграла си се в вас и връзката ви тотално, а се чудиш дали всичко да "продължава" в последствие той е постъпил първично и недопустимо за 1 истински мъж... може и да си подхождате всъщност.

Hilary_
05-09-2011, 21:02
Бягай на далече от такива животни .. :?
Нито ти държиш на тая връзка (щом се е стигнало до там), нито той държи на теб след като ти е посегнал и те обижда .. приключи нещата .. :?

w0sh
05-09-2011, 21:42
Евала.

Едно момиче с приоритети.
Стой си при сегашния притеял, защото в него ти е бъдещето.
Нека другите завиждат.

xinfamous
05-09-2011, 23:08
остави тва че те е набил,то и аз да бях пуснал някоя да живее с мен,да спи до мен всяка вечер,да ядем на една маса,т.н. и накрая да отиде да се наебе с друг и аз бих я ритал в тумбака.просто трябва да разбереш че ВСИЧКО между вас е приключило и НИКОГА няма да е както преди (и ти си виновна за това).

Downtown
05-09-2011, 23:17
:D:D:D Стой си с тоя дет те бие ма .... щом го ОБИЧАШ ... е за тва жените сте идиоти ... хем ви праскат муцуната от бой ... ама като псетата се вращате при стопанина !!!