PDA

View Full Version : Проблем със слушалките .. =[



Djenka
05-09-2011, 18:52
Здравейте.

Имам следния проблем - имам MP4 TrekStor i.Beat motion , мисля, че по производство е германска, обаче ми се развалиха слушалките и сега не се чува от едната.

Също не мога да разбера какъв размер /или жак/ са, че да си купя нови. Видях в книжката на плейъра, че слушалките са 32 Ohm impedance, но не знам какво ще рече това /кой жак са/. Гледах снимки в нета на такива слушалки и са със същия край като моите бъгнатите.

Някой знае ли откъде мога да си купя такива слушалки? В магазина, от който взех плейъра, дали ще има? И на каква цена? :-o

daq96
05-09-2011, 19:05
Mp4 едва ли си си купила от всичко по един лев така че би трябвало да има. Сестра ми има mp3 но слушалките й са обикновени. А за теб най-добре си вземи mp4 и върви в Техномаркет или Технополис там ще има почти съм сигурна. А за цената не знам. Върви питай и ще разбереш.

DarkAngelOfHope
05-10-2011, 06:16
най - вероятно е 3.5 мм жак, но може и да е 2,5 мм. Както те посъветваха преди мен ... отиваш в магазина и питаш, вземи и player-а, като им го покажеш те ще ти кажат за жак-а (то и в нета пише сигурно ама но нямам време сега).