PDA

View Full Version : важен приятел...



smile4ety
05-09-2011, 19:55
Такаа... проблемът е, че ние сме една може да се каже уникална компания.. всъщност всичко започна от момчетата. Те винаги са били най-добри приятели. Те - четеримата. Двама от тях си имат приятелки обаче се виждат с тях само през уикенда защото просто нямат възможност да се виждат през останалото време. Третия си няма приятелка, но това не му перчи и се забавлява с нас идеално. Проблема е в четвъртия... той си има приятелка от половин година вече.. но тя е толкова надута и само го използва.. където и да отидем той плаща абсолютно всичко.. купува и каквото тя си пожелае и ии ходи по гъза все едно е кралица. Никой от останалите не я харесва. Когато са двамата заедно с нас.. се движат на по 10 метра пред нас и си се гушат все едно са си сами. Все пак сме компания. И той става ужасен като е с нея. Държи се надуто - точно като нея само за да и прави впечатление и тя понеже е тъпа се връзва. Едва ли не на него е•ането му излиза много солено...
И все пак за негово добро какво можем да направим. Така че той да не се държи лошо с нас и да не се налага да търпим тази.. спешно е! Благодаря ви предварително!! :P

ZooB
05-09-2011, 20:01
Седнете с него , когато е без нея и се опитайте да му обясните и да поговорите сериозно , ако не - му теглете 1 майна и да се кефи да е с нея .

IseeDEADbodies
05-09-2011, 20:03
Седнете с него , когато е без нея и се опитайте да му обясните и да поговорите сериозно , ако не - му теглете 1 майна и да се кефи да е с нея .


thumbs up !

MissBianka
05-09-2011, 20:08
Трудно е да го убедите в нещо след като е толкова влюбен (поне така изглежда щом прави всичко това). Едва ли ще ви послуша, но все пак му покажете колко важен е той за вас и се опитайте да му обясните, че ситуацията в която се намира е нелепа, а той не го разбира защото е заслепен и един ден като се усети доста ще съжалява...

pomorians1
05-09-2011, 20:10
явно наистина държи на нея или пък дооооста му е завъртяла главата

GossipGir1
05-10-2011, 04:31
Защо ще му се бъркате в живота на момчето ?? Ако не е щастлив с нея сам ще я остави. Оставете ги намира и двамата...

katerinka9226
05-10-2011, 07:34
Защо ще му се бъркате в живота на момчето ?? Ако не е щастлив с нея сам ще я остави. Оставете ги намира и двамата...
Ами не знам как бих постъпила аз... имаше подобен случай в нашия клас... 5-има момчета ги бяха обвинили във виртуално насилие към един наш съученик ( и даже родителите бяха пуснали жалба в полицията ), защото един от 5-имата беше качил в собствения си сайт гола снимка на съученика ... и тогава моята най-добра приятелка стана гадже с Антон ( така се казва собственика на сайта, останалите не бяха виновни ) и всички я намразиха, защото мразиха и него... и тогава аз и четиримата невинни се събрахме и отворихме очите на приятелката ми... защото тя просто беше ослепяла от любов... но когато ѝ обяснихме всичко, тя схвана и се разделиха.
Така че, айде да не се отклонявам от темата :D Не съм съгласа с Gossip Girl... Към автора на темата: Седнете и поговорете с този ваш приятел. Нека се осъзнае...

SmilezZz
05-10-2011, 12:08
Наистина,седнете и поговорете с него..
Дали ще ви послуша - не се знае.. Но определено няма да е лошо да опитате..
Успех (:

smile4ety
05-10-2011, 15:42
Благодаря хора! :---) :---) :---) Ако само говоренето не проработи пак ще се обърна към вас :D :D :D

horacio
05-10-2011, 15:44
Освен да поговорите с него не знам какво друго бихте могли да направите

SmilezZz
05-10-2011, 17:04
Благодаря хора! :---) :---) :---) Ако само говоренето не проработи пак ще се обърна към вас :D :D :D Или освен по някакъв начин да му покажете какъв човек е момичето и какъв става той,когато е с нея..

smile4ety
05-10-2011, 17:49
ми и това е вариант :D защото ей сега разбрах, че вече са говорили с него а резултат няма.. но все ще успеем да оправим нещата аз съм си оптимист :D