PDA

View Full Version : Фен тема: Стъклен Дом



Monnie
05-09-2011, 20:24
Айде всички фенчета на Стъклен Дом да пишат тук и да обсъждаме епизодите :)

bootyboy
05-09-2011, 20:28
фен фен кой е като мен :lol: последния епизод от днес още не съм го гледал така, че не ми казвайте какво е станало :-o

TeeDyYyY
05-09-2011, 20:28
Някой гледа ли нескашния епизод ? :D Накрая чак онемях ;xx Камен ? Чак да не повярваш :shock: .. А между другото някой знае ли къде беше Хари ? :D :D

Monnie
05-09-2011, 20:37
И аз въобще неочаквах да е Камен..
Иначе незнам къде е бил Хари..

SuperBadSuperFresh
05-10-2011, 17:24
Каменчо пак е намислил нещо,100% :D

SparkleKitty
05-10-2011, 17:29
Аз мисля,че Хари беше заминал сам,щото нали остави някакво писмо на Алекс и там пишеше,че всеки трябва да следва мечтите си или нещо такова,там тази за водеща била нейната,неговата била друга и т.н.,ама незнам :D

LaffyTaffy
05-10-2011, 18:12
Хари не беше ли на няк'ъв остров..

bootyboy
05-10-2011, 19:03
с тея очила да не е взел висше :lol:

GossipGirl89
05-10-2011, 20:40
Хари като го видях с тия очила и няма да ви казвам какъв смях ме напуши :D Като някой зубар е.
Алекс много ме дразни напоследък. И преди си беше лигава обаче в новия сезон е направо непоносима.
Боряна също много ме дразни. Откакто се появи Албена и всичко се върти само около нея. Чак го бях съжалила Камен по едно време 8-)
Иначе той 100% е намислил нещо. Цели 2 сезона го изкарват най-големия добряк и не ми се вярва сега да му развалят образа.
Все си мисля че Албена играе няква роля. Прекалено наивна и безинтересна й е ролята в тоя й вариант.
Чудно ми е дали детото наистина е от Чарли и ако е така защо Сиана не призна на Дани? Той така или иначе сам се беше досетил, но тя му каза, че детето не е на Чарли... :? Ако не е негово чие е тогава?

SilverRain
05-10-2011, 20:58
Еее аз много се зарадвах като видях Хари, знаех си, че ще се появи рано или късно ... Алекс наистина е станала непоносима ... а за Камен ... 100% е намислил нещо... междудругото подозирах точно него, че ще е продал акциите си :D

suNnykaty96
05-11-2011, 17:28
Хах, аз пък бях сигурна, че е или Христо или Димитър. И според мен Камен ще преметне Тома, не може ей така да премине на страната на лошите 8-) Боряна - как можа да се подстриже така ? Сега косата й е някаква никаква, а преди беше тоолкова хубава... И аз мисля, че Албена крие нещо, може би само се преструва, че има амнезия, не знам. Искам Сиана и Дани да са си заедно, а така както е тръгнало тя да го лъже, май ще се разделят и ще има депресирани 8-) Алекс наистина е станала много лигава, но в същото време ми е интересно какво става с нея (: