PDA

View Full Version : Децата на бъдещите татковци и мами ??



reperw
05-09-2011, 20:43
Здравей те !
Тази тема ми дойде наум след като прочетох малко по надолу темата за пола който искаме да бъдем. Тааа въпроса ми е КЪМ БЪДЕЩИТЕ татковци и мами ,аз съм момче и бъдещ татко (все някога)
Какво дете искате да имате ?
Момче ?
Момиче ?

Аз лично искам момче... изтъркано е знам,но ще ви кажа защо аз искам момче :Д Просто искам да го науча на всичко което знам и да го направя това което аз не съм могъл да стана по една или друга причина...ще кажете може и момичето да го науча на това което знам...да така е,но мъжете виждат в момчето си себе си като малки... това е моето мнение ;] вие сте наход :)

Моля ви кажете ако искате момче или момиче защо ?? С какво той е по добър от другия пол или защо избрах те него ?

SisiStrange
05-09-2011, 20:54
Искам момче и момиче. :) Банално и клиширано, но това искам.

verjiniq413
05-09-2011, 21:00
Не ме разбирайте погрешно и аз искам да купувам роклички и полички,но като се сетя колко гадно са се отнасяли с мен момчета,не бих искала това да се случи на моето дете.
Или иначе казано,по-добре той да ч*ка от колкото на нея да и го нач*кат.

marin4itu
05-09-2011, 21:01
Искам момче и момиче. :) Банално и клиширано, но това искам.

И аз така.
Но ако ще е едно, бих искала да е момиче.

straus
05-09-2011, 21:22
По-добре момченце, като знам какви работи правя с девойките, по-добре да си има пишка да не го мисля. :D

Eclipsercho
05-09-2011, 21:30
Каквото се роди, такова..

Само да е живо и здраво, а като порасне и щастливо. :)

iWinYouLose
05-09-2011, 21:43
По-добре момченце, като знам какви работи правя с девойките, по-добре да си има пишка да не го мисля. :D
а така +1

dimdim
05-09-2011, 22:32
2 момчета,ако може даже да са близнаци ще е перфектно. Разбирам се повече с момченцата, не мога да си се представя да седна да си играя с момиченце с кукли и с меченца и глупости. По скоро ще си подаря колекцията от метални колички на двете мъжки отрочета, отколкото да се занимавам с малки пикли. Пък и като пораснат няма да ме притеснява с кого се чука щерка ми, дали не е забременяла, дали не са я изнасилили, дали не е с някой дърт или глупав... Ако е момче ще се оправя само, ще го науча да не излиза без гума в джоба от вкъщи, ако е*е наред ще е баси пича,играч. Няма да иска пари за безсмислени гримове и парцалки, ще му купя кола или мотор. Абе да си имам 2 момчета ще е купон. Мъжко царство и аз царицата :) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

xinfamous
05-09-2011, 23:12
Искам да имам момче за да мога да му дам нещата които аз нямах. Израснах без баща затова искам да бъда всичко за него което аз нямах до себе си. Искам да го тренирам от малък и да го направя машина.

Downtown
05-09-2011, 23:24
Момче ....защото ако е момиче .... не и завиждам горката ... много ще е изкъсо !!! :D

tanch3t093
05-09-2011, 23:44
Момче ....защото ако е момиче .... не и завиждам горката ... много ще е изкъсо !!! :D
И аз така мился.. Като виждам сегашните момичета какви са с уж "примерни" родители.... По-добре момче. Но и момиче да е, пак ще се радвам (:

djipsito
05-10-2011, 02:22
Момче и момиче близнаци искам :D Майстор ми тря ахахах

Иначее, аз бях направила една подобна тема в раздел У дома :-o
Ма карай..

Ако не ми се родят близнаци, искам първо момче, после момиче, щото винаги ме е кефила идеята за баткото. Винаги съм искала да имам батко, ама на. Пък и ми е сладка гледката как момчето се грижи за момичето, пази я и т.н.

И искам да са непослушни :)

LDto
05-10-2011, 03:40
Момче ....защото ако е момиче .... не и завиждам горката ... много ще е изкъсо !!! :D
И аз така мился.. Като виждам сегашните момичета какви са с уж "примерни" родители.... По-добре момче. Но и момиче да е, пак ще се радвам (:

+1

Sh@d0w
05-10-2011, 05:28
Защо в анкетата няма отговор "момче и момиче"?

x7aZzy
05-10-2011, 06:16
Каквото се роди, такова..
Само да е живо и здраво, а като порасне и щастливо. :)

Най-смисленият коментар.
Нали знаете, че не можете да си избирате пола на детето. Ако детето ви е момиче, какво - ще се откажете от него ли? Всичко опира до възпитание - дали момичето ви ще стане "разпоретина" или не, зависи от вас. Никое момиче не се ражда "ку.рва", както и никое момче - "голям е.бач".

marin4itu
05-10-2011, 07:38
Много ясно, че каквото и да е, ще си го гледам! То ще си е моето, ще е излязло от мен и никога няма да го зарежа!

GreenFairy
05-10-2011, 07:52
Искам първо момченце и след някоя и друга година момиченце, да си има батко да я пази...

Иначе да, каквото и да е, най-важното е да е живо и здраво!

dimitar_ak
05-10-2011, 07:54
Много ми е трудно да кажа кое дете за мен е по-сладко. Сестра ми има 2 момчета, а брат ми 2 ужасно сладки кукли. Искам първото да е момче, а после ще му мислим.

DarkTemplar
05-10-2011, 08:34
И аз искам първото да е момче, даже съм мислил и как да го кръстя. Ще си го отгледам и възпитам с голям кеф, даже се надявам да се вълнува от поне част от нещата, от които се вълнувам и аз. И да не е момче, с бъдещата съпруга ще си го гледаме с любов, наше си е все пак. :)

Иначе съм се зарекъл, ако имам достатъчно добри финансови възможности, да се погрижа за положителния прираст на населението ни (което значи поне 3 деца). :D

kremen4eto
05-10-2011, 09:27
Иначе съм се зарекъл, ако имам достатъчно добри финансови възможности, да се погрижа за положителния прираст на населението ни (което значи поне 3 деца). :D


И аз така. :D


И двата варианта си имат своите плюсове и минуси. И момчетата и момичетата създават трудности като поотраснат. Едното ще го мисля с кой се чука, другото ще го мисля на кой мотор е и дали няма да катастрофира някъде. Не си представям да мия пишки (като е малко момчето), повече ми харесва идеята да правя прически, ама пък на женското ще купувам гримове, обувки, превръзки и тампони ... само разходи.

Като гледам семействата, в които има примерно 2 момчета, съжалявам жената. То само инструменти, коли, мъжки дрехи, слипове, боксерки. Тук-там има по едно червило. Не си се представям в такава обстановка. Затова може би клоня към момиче.

IseeDEADbodies
05-10-2011, 10:40
Бе за пол не знам. Ама сякаш ми се иска да имам само едно дете. Поради моето детство.. Постоянното делене с кака/батко или съобразяване с по малкото братче/сестриче.. На много моменти съм искал да съм само дете. Може би е доста егоистично, но не знам. В крайна сметка това не означава, че не обичам сестра си ;)

А да се върна на темата - нямам нек'ви "предпочитания". К'вото и да е ще си го обичам :lol:

NomNomNom
05-10-2011, 14:42
Искам да осиновя много деца.
Ако родя мое - ще се опитвам да го правя киборг момиче .
- ако не успея - ще съм сад.
- ако успея - то ще е сад.

За да няма сад хора - ще осиновявам и ще им давам възможност да са такива, каквито им се иска. Разбира се , с някакви насоки от моя страна .

Moderatorius
05-10-2011, 17:12
Все тая попринцип, но сякаш клоня към момчета. То не е хубаво така да имаш претенции към пола на детето, че кой знае какво може да стане. Има някои искат момче, например, искат, най-накрая с години не могат да имат деца и после като заимат, и 3 момичета на куп да се родят, все им се радват. Или ако детето се ражда болничко - същата история.

Иначе ненавиждам мъже, които имат такава огромна мания за момчета. С такъв въобще не обичам да си имам работа, баси. Тва патриархално мислене си е останало от едно време. Моят тати, например, не е бил като всички мъже, да иска момче, ми е искал момиче. И мога да кажа, че въобще не е гаранция, че ако е момче, ще се интересува от футбол и коли. За щастие, баща ми знае, че съм момиче и не ме кара да ходим за риба, или да поправяме колата :lol: Иначе редовно си гледаме Формула 1 и се разбираме доста добре, учи ме на разни хватки, малко ме бие (на шега ;д, но боли ;д;д), но тва е за да се науча да се защитавам :lol: