PDA

View Full Version : Изтичане от кондома



ficho93
05-09-2011, 20:44
Темата може да ви изглежда абсурдна,но все пак филмирах се леко около една ситуация и искам да попитам за всеки случай тези с повече опит...
Та ще се опитам максимално подробно да опиша случилото се,с надежда, че ще получа компeтентен коментар. Аз и приятелката ми имаме кратък все още сексуален опит (3/4 пъти) и при последния път при махането на презерватива (Durex Love акое от значение) в дъното,до където е самият презерватив забелязах,че е влажно такова едно и в първия момент ми се стори сперма и се пооплашик леко..иначе презерватива беше здрав...та въпроса ми е възможно ли е отдолу да изтече сперма?Има ли някаква опасност...

MilenMns
05-09-2011, 21:05
Това е овлажняването на приятелката ти или така наречената " мъзга " както при нас пред екулационната течност. Няма от кво да се шашкаш напълно нормално е :)

ficho93
05-09-2011, 21:38
а по принцип възможно ли е да се случи такова нещо

MilenMns
05-09-2011, 22:02
Щом твърдиш , че не е скъсан кондома значи Не :)

xinfamous
05-09-2011, 23:13
нормално е да е влажно бе брат,то всичко около презерватива тряя да ти е влажно в тоя момент.

п.с. отбягвай Durex,особено Love брат,щото много се късат пък после е мега спек да даваш 30 кинта за тоя хап..дето даже няма да те фане 8-)

angel_spirit
05-10-2011, 06:58
нормално е да е влажно бе брат,то всичко около презерватива тряя да ти е влажно в тоя момент.

п.с. отбягвай Durex,особено Love брат,щото много се късат пък после е мега спек да даваш 30 кинта за тоя хап..дето даже няма да те фане 8-)

Аз съм нямала проблеми с Durex Love,но при всеки е индивидуално...По темата: Мисля че няма как да е сперма,при положение,че не е скъсан кондома,това е овлажняването на приятелката ти,няма как да е сух презерватива като го извадиш я .. 8-)

marilyn
05-10-2011, 19:46
^^ Съгласявам се с останалите, щом не е скъсан презерватива, няма как да е сперма, това е от приятелката ти. ;)

zay4e
05-11-2011, 15:30
нормално е да е влажно бе брат,то всичко около презерватива тряя да ти е влажно в тоя момент.

п.с. отбягвай Durex,особено Love брат,щото много се късат пък после е мега спек да даваш 30 кинта за тоя хап..дето даже няма да те фане 8-)

Съгласна съм.Много се късат

SpOrTs_GiRl
05-12-2011, 06:47
От приятелката ти е. : )