PDA

View Full Version : Бихте ли си купили от този сайт тривитаминол ? : )



bbbbPleasure
05-10-2011, 07:31
Здравейте :) В моя град не намирам тривитаминол,а се нуждая от него, защото за 3 месеца искам да ми порасне с +5 см :-D . Та въпросът ми е бихте ли си го поръчали от тук => http://www.shop.zoomagazini.com/dynamic/viewProduct/1165/trivitaminol-vitamin-ad3e-raztvor-ot-tri-vitamina-okazvashti-neverojaten-efekt-vyrhu-kosyma.html или независимо някъде от нета ? :o

blondeVIP
05-10-2011, 07:52
Ами честно казано.. да бих, тъй като идея си нямам къде в Сф да търся ветеринарна аптека, а много искам да си взема Тривитаминол.. а и сайта ми изглежда надежден : )

caty041
05-10-2011, 08:04
Имам абсолютно същия , но е купен от аптека :) поръчвай го без проблем

bbbbPleasure
05-10-2011, 08:36
Благодаря :-) : )

GrippingBosh
05-10-2011, 11:00
Моят е абсолютно същият.Няма проблем ,да поръчаш :) :) :-)

bbbbPleasure
05-10-2011, 16:50
Моят е абсолютно същият.Няма проблем ,да поръчаш :) :) :-) Ами с колко см г/д ти расте косата на месец ? {}

bbbbPleasure
05-11-2011, 06:52
?

SuperBadSuperFresh
05-11-2011, 16:28
Моят е абсолютно същият.Няма проблем ,да поръчаш :) :) :-) Ами с колко см г/д ти расте косата на месец ? {}

Ами моята расте с 3-4 см,не знам точно.

sladkish_14
05-11-2011, 18:07
Не, не бих. :)

SexyBitch
05-11-2011, 20:05
Много скъп бе. От Пловдив къде да си взема на по-ниска цена?

sladkish_14
05-12-2011, 14:41
Много скъп бе. От Пловдив къде да си взема на по-ниска цена?

Да, наистина е много скъп в сайта.

П.С - Живееш във втория по големина град в България и не знаеш от къде да си го вземеш? С това какво искаш да кажеш, че няма ветеринарни аптеки в Пловдив или че те мързи да се разкараш малко из града, вместо да ходиш примерно в Мола?

Greshka
05-12-2011, 14:47
Бих си купила ако чак така не мога да намеря, но с тази доставка 10лв. става доста скъпичко честно казано. :)

mecheeeee
05-12-2011, 18:35
Не , не бих го купила .. не съм кон , нито овца , нито крава .. :)

blondeVIP
05-12-2011, 19:00
Много скъп бе. От Пловдив къде да си взема на по-ниска цена?

Да, наистина е много скъп в сайта.

П.С - Живееш във втория по големина град в България и не знаеш от къде да си го вземеш? С това какво искаш да кажеш, че няма ветеринарни аптеки в Пловдив или че те мързи да се разкараш малко из града, вместо да ходиш примерно в Мола?

Аз живея в най-големият град в България и все пак не знам от къде да си го взема. И не защото се разхождам само в мола, а просто, защото не е толкова лесно да намериш ветеринарна аптека в голям град.. Не защото няма, а защото идея си нямам къде са...в по-малък град може да са по-малко, но и се намират по-лесно ; )))

bbbbPleasure
05-13-2011, 20:54
Хей, не се доверих на сайта и отидох във ветеринарната аптека и исках 3витаминол, а те ми дадоха ' Виалитон ' :? ... ? Днес си направих следната маска:

2 с.л. Виалитон
2 с.л. Икаров
2 с.л. бадемово масло (Икаров)
1 с.л. зехтин :D

после 2 часа, 2 часа и половина седях с нея... Но се чудя дали ще има ефект както при тривитаминола :( :-o .. Според вас ?

b3rrynkuu
05-14-2011, 11:00
Хмммм :? ... След баня не ползвам сешоар , и направо легнах със мокра коса, и на сутринта не беше мекичка, нооо .. :-o

titinkaa
05-14-2011, 11:00
Много скъп бе. От Пловдив къде да си взема на по-ниска цена?

В Пловдив такава аптека има до Военна болница,нали има едно у-ще,не помня как се казваше,точно с/у у-щето в един сив блок има ветеринарна аптека,до блока има клуб мисля е се казваше Ескейп.И на друго място има вет. а-ка,в Кичука близо до у-щето Димитър Талев.

b3rrynkuu
05-14-2011, 11:07
[/b] Имах предвид, че вчера направих същата маска като на мацката, и никакъв ефект :(

bbbbPleasure
05-14-2011, 17:31
Хей, не се доверих на сайта и отидох във ветеринарната аптека и исках 3витаминол, а те ми дадоха ' Виалитон ' :? ... ? Днес си направих следната маска:

2 с.л. Виалитон
2 с.л. Икаров
2 с.л. бадемово масло (Икаров)
1 с.л. зехтин :D

после 2 часа, 2 часа и половина седях с нея... Но се чудя дали ще има ефект както при тривитаминола :( :-o .. Според вас ?


:?

SexyBitch
05-14-2011, 19:27
Много скъп бе. От Пловдив къде да си взема на по-ниска цена?

В Пловдив такава аптека има до Военна болница,нали има едно у-ще,не помня как се казваше,точно с/у у-щето в един сив блок има ветеринарна аптека,до блока има клуб мисля е се казваше Ескейп.И на друго място има вет. а-ка,в Кичука близо до у-щето Димитър Талев.

Мс мацка, а г/д колко струва там или не знаеш?

victoriassecret1
05-14-2011, 19:34
Хей, не се доверих на сайта и отидох във ветеринарната аптека и исках 3витаминол, а те ми дадоха ' Виалитон ' :? ... ? Днес си направих следната маска:

2 с.л. Виалитон
2 с.л. Икаров
2 с.л. бадемово масло (Икаров)
1 с.л. зехтин :D

после 2 часа, 2 часа и половина седях с нея... Но се чудя дали ще има ефект както при тривитаминола :( :-o .. Според вас ?


Виалитон и Тривитаминол е едно и също. : )

vampire_girl_
05-14-2011, 19:40
Много скъп бе. От Пловдив къде да си взема на по-ниска цена?

Да, наистина е много скъп в сайта.

П.С - Живееш във втория по големина град в България и не знаеш от къде да си го вземеш? С това какво искаш да кажеш, че няма ветеринарни аптеки в Пловдив или че те мързи да се разкараш малко из града, вместо да ходиш примерно в Мола?

Аз живея в най-големият град в България и все пак не знам от къде да си го взема. И не защото се разхождам само в мола, а просто, защото не е толкова лесно да намериш ветеринарна аптека в голям град.. Не защото няма, а защото идея си нямам къде са...в по-малък град може да са по-малко, но и се намират по-лесно ; )))

освен това в големите градове,има по-малко вет. аптеки,защото хората не гледат толкова коне,крави,овце,прасета и прочие...И вет. кабинети са по-добър избор.


Иначе,вземай го.Нищо му няма.

bbbbPleasure
05-15-2011, 08:41
Ммм .. добрее :))

Shia
05-15-2011, 18:07
освен това в големите градове,има по-малко вет. аптеки,защото хората не гледат толкова коне,крави,овце,прасета и прочие...И вет. кабинети са по-добър избор.


Иначе,вземай го.Нищо му няма.

Щот не гледат кучета,котки и папагали нали ???


Намери си аптека,от сайт не бих рискувала.

neeDaBosS
05-15-2011, 18:22
Тривитаминол и Виталион не е едно и също!
Попринцип съдържат едно и също,но тривитаминолът е много по-мазен,а Виталионът е като водичка..

blondeVIP
05-16-2011, 18:26
Добре, няма да поръчвам от сайта, но някой може ли да ми каже, къде в София има ветеринарна аптека или кабинет ??? :) Без значение квартал...

caty041
05-16-2011, 18:35
Добре, няма да поръчвам от сайта, но някой може ли да ми каже, къде в София има ветеринарна аптека или кабинет ??? :) Без значение квартал...
в Света Троица .. ако не ти е много далече ..

titinkaa
05-17-2011, 07:08
Много скъп бе. От Пловдив къде да си взема на по-ниска цена?

В Пловдив такава аптека има до Военна болница,нали има едно у-ще,не помня как се казваше,точно с/у у-щето в един сив блок има ветеринарна аптека,до блока има клуб мисля е се казваше Ескейп.И на друго място има вет. а-ка,в Кичука близо до у-щето Димитър Талев.

Мс мацка, а г/д колко струва там или не знаеш?

Последния път,когато си го взех беше август или септември месец и беше 6лв.
Иначе маска с тривитаминол е хубаво да се прави поне 2 пъти годишно по 1 месец,косата се подхранва и заздравява,така че дори и преси да ползвате през другото време няма да ви е толкова изтощена,колкото ако не ползвате тривитаминола.Изключителн полезен е и ако имате суха коса,коренно ще ви се промени косата ако го ползвате.От моя клас 3 момичета го ползваме редовно и косите ни са страхотни.Особенно на едното момиче е хем дълга хем и с такъв блясък че не може да разбереш коса й е замърсена.Много й е жизнена и мека.А и друго осъзнах,че от тея шампоани по магазините файда няма.Убедих се,откакто почнах да ползвам професионални маски и шампоани,косата ми е коренно различна.Например с омазняването ще дам пример,че преди като ползвах шампоани от магазина косата ми се омазняваше на втория ден и толкова си личеше в корените че ме беше срам да ходя с мръсна коса,но откакто ползвам професионалния 4 дена ми издържа без да се е омазнила.Заслужават си професионалните за парите,които струват.Аз си ги поръчвам от фризьорката и предпочитам да дам 50-60лв за маска и шампоан,отколкото 5-6лв за шампоан и да ми действа зле.

blondeVIP
05-17-2011, 10:01
Добре, няма да поръчвам от сайта, но някой може ли да ми каже, къде в София има ветеринарна аптека или кабинет ??? :) Без значение квартал...
в Света Троица .. ако не ти е много далече ..

Няма значение, къде в Света Троица??