PDA

View Full Version : Да съм добра жена? .. НИКОГА! ;)



Hilary_
05-10-2011, 08:49
Добро утро на всичкии!! :-)

До къде сте стигали от ревност? .. или по друг начин казано - какви са били най - смелите ви опити да накарате някой да изревнува?
Бихте ли изневерили само, за да предизвикате ревност у другия? :shock:

и още нещо ..

Кой или какво може да ви накара да изревнувате?





от сега казвам, че на който не му харесва темата ъъ .. да не си прави труда да пише в нея.. ;)

dimitar_ak
05-10-2011, 08:53
Темата само за женската ревност ли е?

Аз вярвам докрай на половинката си и не ревнувам. Нямам и поводи да го правя. Лично аз не съм правил нещо за да предизвикам ревност, но самия аз съм ревнувал и то в буреносни сцени и улични циркове.

pomorians1
05-10-2011, 09:07
номер две във живота на твоя мъъъъъъъъъъж.. хахахах

мииии няма как някой да ревнува повече, от това да те види с някой друг

естествено тук идва въпроса, дали на човека му пука достатъчно за теб, че да ревнува; защото, ако не - каквото и да правиш, ако щеш гъза да си съдереш от ебане с някой друг - няма да помогне

montana6
05-10-2011, 09:12
Не съм от ревнивите типове, не бих се занимавал да карам някой да ревнува и не съм и опитвал.

bitchwolf
05-10-2011, 09:18
не правех нищо особено..ама човека като е ревнив сам се вкара във филма,та прибегна до друга,за да поревнувам и аз малко :lol: не знам мойто ревност ли беше,обида ли беше,но стигнах до раздяла..моментална!

MaLkaTa_LaDy
05-10-2011, 09:32
До къде сте стигали от ревност? .. или по друг начин казано - какви са били най - смелите ви опити да накарате някой да изревнува?
Никога не съм се опитвала да карам някого да ревнува. Може би защото не смятам ревността за полезна. Може би съвсем малко ревност като закачка отвреме-навреме разпалва огъня.

Бихте ли изневерили само, за да предизвикате ревност у другия?
Не! Звучи абсурдно.

Кой или какво може да ви накара да изревнувате?
Стига да получавам достатъчно внимание от него и с друго момиче да излиза, няма да ревнувам. Та ако не го получавам това внимание, а го получава друга, тогава бих ревнувала, но не бих го показала. Просто ще прекратим отношенията си.

Hilary_
05-10-2011, 09:48
Темата само за женската ревност ли е?
Нее .. нямам нищо против и мъжката част да се включат, даже ще ми бъде интересно .. :twisted:


естествено тук идва въпроса, дали на човека му пука достатъчно за теб, че да ревнува
.. и още нещо се сетих от твоя коментар:
Забелязала съм, че някои хора приемат ревността за слабост, страх от загуба, а други точно за доказателство, че им пука за човека до тях .. аз съм от вторите де, макар че осъзнавам вредата от нея .. :?
Но просто заобичам ли някой появата й при мен е НЕИЗБЕЖНА!! :(

SisiStrange
05-10-2011, 10:10
Ревнувам много много много рядко, ако ми дадат повод (сериозен). Иначе не обичам да си причинявам такива неприятни емоции сама. Пука ми за човека до мен - винаги. Именно затова искам да е щастлив. Ако аз го правя щастлив - няма да ми изневери. Ако не мога да го направя щастлив - нека си намери момиче, което може и да се разделяме. За мен ревността е егоистично чувство, чувство на собственост, което само подтиска хората и ги ограничава.

Не обичам да ме ревнуват. Обичам да си говоря с приятелите ми и да си излизам с тях свободно без някой да ми държи сметка. Не понасям да ми нямат доверие, особено когато не съм направила нищо, с което да го заслужа.

DarkTemplar
05-10-2011, 10:14
А защо пък трябва да си лоша жена?

Hilary_
05-10-2011, 11:03
А защо пък трябва да си лоша жена?
Заглавието на темата ми е от една песен .. 8-)
Няма особена връзка .. :lol:

djipsito
05-10-2011, 11:23
Не обичам да давам поводи за ревност и т.н... случвало ми се е нещо да се бъзикам и да ме изревнуват ама до там... Един маняк пък ревнуваше и от вятъра..

Иначе... не се дразня, че "моя" нещо ще направи, ами че някоя се мисли за много велика, интересна и т.н и флиртува с него бла бла...

Хипер много се дразня иначе, понеже съм доста ревнива, гледам да се контролирам де, голямо усилие си е :) таа, много се дразня когато някой нарочно ме кара да ревнувам ама не да ме бъзика само или нещо си ами направо директно ми показва как бройка някоя или й пише някви работи... Та така с един караше ме постоянно да ревнувам, докато не почнах да изперквам и да правя едни "красиви" сцени... и после АЗ съм виновна.... Ми като не искаш да избочвам, недей ме дразни бе, айдее.. :D

DarkTemplar
05-10-2011, 11:34
Заглавието на темата ми е от една песен .. 8-)
Няма особена връзка .. :lol:
Усетих, и точно заради това го вметнах на бъзик. ;)

Sh@d0w
05-10-2011, 12:33
Ревнувам много много много рядко, ако ми дадат повод (сериозен). Иначе не обичам да си причинявам такива неприятни емоции сама. Пука ми за човека до мен - винаги. Именно затова искам да е щастлив. Ако аз го правя щастлив - няма да ми изневери. Ако не мога да го направя щастлив - нека си намери момиче, което може и да се разделяме. За мен ревността е егоистично чувство, чувство на собственост, което само подтиска хората и ги ограничава.

Не обичам да ме ревнуват. Обичам да си говоря с приятелите ми и да си излизам с тях свободно без някой да ми държи сметка. Не понасям да ми нямат доверие, особено когато не съм направила нищо, с което да го заслужа.

Подкрепям ;)

В добавка ще кажа,че появи ли се ревността в една връзка,значи самата връзка отдавна вече е тръгнала надолу.Докато си имате доверие един на друг,не мисля че въобще може да става и дума за ревност.

Hilary_
05-10-2011, 13:25
.. появи ли се ревността в една връзка,значи самата връзка отдавна вече е тръгнала надолу.
глупости ..

Sh@d0w
05-10-2011, 13:32
.. появи ли се ревността в една връзка,значи самата връзка отдавна вече е тръгнала надолу.
глупости ..

Поне се обоснови защо мислиш,че са глупости.

Щом се е породила ревност,значи доверието липсва,а няма ли доверие на какво се гради тогава тази връзка? :)

Hilary_
05-10-2011, 13:37
Щом се е породила ревност,значи доверието липсва,а няма ли доверие на какво се гради тогава тази връзка? :)
на доказване ..

т'ва доверие (при мен) се печели доста трудно, така че който има нервичките ще спечели, който не - ГУБИ!!

Sh@d0w
05-10-2011, 13:39
Ивче... :D

Доказване->доверие

За едно и също говориме,не знам що ми обясняваш при теб как е много добре знам...

ShtrudeL
05-10-2011, 13:41
Ами ти губиш най-ного душичке. И от към емоции и човечето до теб.
Знаеш ли ако си ми жена какъв игнор ще ти бия всеки път когато ми правиш сцени на ревност?
Човек е свободен да лети като птичка абсолютно винаги, но дали ще се възползва от свободата си е друг въпрос.

Hilary_
05-10-2011, 13:44
ох Радославе за пореден път НЕ можеш да ме разбереш ..
заеби .. направо ми убиваш всякакво желание за спор честно ..

Sh@d0w
05-10-2011, 13:48
Ти ми отговаряш с по една-две думи как очакваш да те разбера хах

Или по-скоро ти не ме разбираш ;)

Доверието се печели и се губи.В момента в който го изгубиш в даден човек,с който имаш връзка,тя тръгва надолу.И производните са ревност,скандали и тн.

Hilary_
05-10-2011, 13:54
Тии да си чувал за втори шанс нещо а у ? Всъщност чувал си, но явно не знаеш как да го използваш (ма тва е друга тема) ..
Идеята ми е, че НЕ е задължително след първия път, в който се появи ревност всичко да приключи .. по - добрия вариант е да се "излекува" ..
най - лесно е да кажеш "щом се появи ревност, самата връзка вече е тръгнала надолу" .. :? :?

vesito13
05-10-2011, 13:57
В добавка ще кажа,че появи ли се ревността в една връзка,значи самата връзка отдавна вече е тръгнала надолу.

Не съм съгласна с това. Почвала съм връзка и то с голяма доза ревност, въпреки че в началото не беше нищо сериозно. А все пак една връзка трябва да достигне някакво ниво, за да тръгне надолу. В онзи момент никакво ниво нямаше.

Сега, когато вече е минало известно време от тогава, съвсем спокойно мога да заявя, че ако не ме беше накарал да го ревнувам, въобще нямаше да сме заедно. А повярвай ми, не съжалявам за тази връзка.

Hilary_
05-10-2011, 13:58
^ даа това е другия вариант ..

Sh@d0w
05-10-2011, 13:59
Тии да си чувал за втори шанс нещо а у ? Всъщност чувал си, но явно не знаеш как да го използваш (ма тва е друга тема)

Може и да съм чувал,а ти чувала ли си за за хора-инати?Като си навият нещо и го дъвчат само това...


Идеята ми е, че НЕ е задължително след първия път, в който се появи ревност всичко да приключи .. по - добрия вариант е да се "излекува" ..
най - лесно е да кажеш "щом се появи ревност, самата връзка вече е тръгнала надолу" .. :? :?

Така е,не е казано че има ли ревност,връзката е обречена.Къде ме видя да го казвам?Това че е "тръгнала надолу" не значи,че ще удари дъното.Просто си търсиш спорче,като очевидно и двамата сме на едно мнение ;)


Не съм съгласна с това. Почвала съм връзка и то с голяма доза ревност, въпреки че в началото не беше нищо сериозно. А все пак една връзка трябва да достигне някакво ниво, за да тръгне надолу. В онзи момент никакво ниво нямаше.

Сега, когато вече е минало известно време от тогава, съвсем спокойно мога да заявя, че ако не ме беше накарал да го ревнувам, въобще нямаше да сме заедно. А повярвай ми, не съжалявам за тази връзка.

Това е другия вариант,ревността не се появява с развитието на връзката,ами в началото.В случая има две възможности-ревността да намалява,като доверието расте колкото повече опознаваш човека или просто ревността надделява,виждайки че човека не оправдава доверието ти.

И пак не казвам,че има ли ревност връзката задължително е обречена...

Hilary_
05-10-2011, 14:03
Измъквач .. [-( [-( [-( [-(

Sh@d0w
05-10-2011, 14:11
Заядливка.. [-(

vesito13
05-10-2011, 14:16
И пак не казвам,че има ли ревност връзката задължително е обречена...

Значи грешката е и моя, защото отначало го приех за точно това. :)

Иначе що се отнася до моя характер, смятам, че ревността по-скоро показва колко държиш на един човек. Ако спра да ревнувам, ако въобще спре да ми пука, значи не ме интересува дали ще съм с него или не. Това, разбира се, се отнася за мен и на много хора може да им се види странно, но при мен се получава така.

Sh@d0w
05-10-2011, 14:19
И пак не казвам,че има ли ревност връзката задължително е обречена...

Значи грешката е и моя, защото отначало го приех за точно това. :)

Нп,това е заради Хилари_,която се опита да префразира поста ми,в стремежа си да спори с мен :D

Иначе твоето мислене не е странно,а е напълно логично :)

Hilary_
05-10-2011, 14:31
Абеее ей .. аз също го разбрах по начина, по който и Весито го е разбрала! Научи се да пишеш така, че да те разбират по правилния начин..