PDA

View Full Version : безамонячна боя-въпрос



c0ol133
05-10-2011, 10:36
Боядисах си косата черна с безамонячна боя на Palette...и искам да попитам тези които са ползвали след колко време д/г се отмива боята,отмива ли се напълно и може ли ако примерно реша че си искам естествения цвят да отида на физиор и да ми я махнат по някакъв начин...на опаковката пише че се отмива след 28 измивания...иначе естествения ми цвят е светло кестеняв/тъмно рус

ri41
05-10-2011, 12:48
една съученичка се прави със същата и да ти кажа не се е отмила, трябва да чакаш да израсте твоята коса, друг начин няма, защо не пробва с черен шампоан оцветител преди боята, да видиш как ти стои

c0ol133
05-10-2011, 13:16
ми аз исках да пробвам с шампоан,но нямаше черен,а ми препоръчаха тази боя и ми казаха че се отмива след 28 измивания...а съм чувала и че фризьорите могат да премахват боя...

ri41
05-10-2011, 13:38
да ако ти изперат косата или изсветлят с перхидрол, от второто ще изгори много, а първото е скъпо и при двете обаче няма да ти върнат естесвения цвят, след процедурите ще имаш рижаво-неопределен цвят, чувала съм за маски с кисело мляко които свалят боята, разрови в интернет и пробвай

c0ol133
05-10-2011, 13:56
мхм мерси за съветите,ще пробвам с кисело мляко,дано да стане...не че не се харесвам черна,обаче знам че сед месец-два ше ми омръзне и ще си искам естествения цвят..затова питах ;)

norcheto0o97
05-10-2011, 18:13
Тaкaм aз се боядисвaм с същaтa.. отмивa се след около 3-4 седмици тфa ще рече,aко си миеш косaтa през 2 дни достa бързичко ще се отмие.. последният път кaто се боядисвaх и по пресaтa ми зa изпрaвяне остaнa достa боя.. :Х Просто беше ГАДНО.. !! Но иначе е хубaвкaa (: