PDA

View Full Version : Давайте съвети моля...:(



aleks07
05-10-2011, 10:52
Здравейте, момиче на 13 съм, а тои е на 12.Разказвала съм ви и преди за, за това ще карам по същество.Имам вътрешното усещане, че ме харесва, но го отрича заради разликата във възраста ни.Нямам какво да губя вече, остава около месец до края на учебната година и знам, че ако сега не се случи нещо между анс, няма никога повече да се видим.Вече сме в приятелски отношения. Искам другата седмица да направя нещо, просто за да бъдем заедно, защото наистина имам много големи чувства към него, мислех си да го целуна или нещо от рода помогнете ми..давайте всякакви идеи :(

SmilezZz
05-10-2011, 12:26
Той ако не иска,няма какво да правиш.. Насила хубост не става..
Пък и разликата не е голяма,но все пак той ще е по-малкия и може би заради това не иска.. Това,не че е пречка,де.. Но щом сте на по 12-13 години е нормално да мислите така..
Както и да е.. Поддържайте си приятелски отношения.. Ако ви е "писано" :lol: да сте заедно - ще сте..

obyrkaniq
05-10-2011, 16:27
Абе на 13 години...ваще детски харесвания по "3 дена" както се казва... Според мен по-добре е да си играеш с кукли .. но дори и да сте заедно какво ще се промени освен това,че ще се целувате и т.н..ма т'ва не е от значение -.- порасни още малко.. изчакай..цял живот е пред теб не бързай :)

Sh@d0w
05-10-2011, 16:29
Темата е фейк.За пръв път виждам 13 годишен да слага запетайки..некво нереално ми се вижда 8-)

sexypich
05-10-2011, 16:50
Темата е фейк.За пръв път виждам 13 годишен да слага запетайки..некво нереално ми се вижда 8-)

Напълно съм съгласен с теб.. :razz:

aleks07
05-10-2011, 17:26
Какъв фейк, не е фейк , разгледайте другите ми теми, те са свързани със същото момче, а и не е харесване за 3 дни, а вече 7 месеца

ZooB
05-10-2011, 17:46
Поддържайте си приятелски отношения.. Ако ви е "писано" :lol: да сте заедно - ще сте..

:razz:

scandalousLady
05-10-2011, 17:51
Айде престанете с спама :? .. П.Т. - Какво е това вътрешно усещане ?? Ами ако грешиш ?? Като сте приятели защо не поговорите за това..? Кажи му всикчко,което мислиш защото накрая да не стане така,че те е харесвал ама го е било срам и е отричал заради 1 година пфф и т.н. Успех ;п

nocoment
05-10-2011, 18:41
Абе на 13 години...ваще детски харесвания по "3 дена" както се казва... Според мен по-добре е да си играеш с кукли .. но дори и да сте заедно какво ще се промени освен това,че ще се целувате и т.н..ма т'ва не е от значение -.- порасни още малко.. изчакай..цял живот е пред теб не бързай :)

само да ти кажа, че сигурно и ти си бил така !
Айде много моля!

Nakadah
05-11-2011, 06:14
оди си играеш с играчките...

obyrkaniq
05-11-2011, 10:49
Абе на 13 години...ваще детски харесвания по "3 дена" както се казва... Според мен по-добре е да си играеш с кукли .. но дори и да сте заедно какво ще се промени освен това,че ще се целувате и т.н..ма т'ва не е от значение -.- порасни още малко.. изчакай..цял живот е пред теб не бързай :)

само да ти кажа, че сигурно и ти си бил така !
Айде много моля!

Бил съм,но не съм харесвал нито едно момиче..просто съм имал приятелки .. не съм ги харесвал :) даже сега още ми е рано..

dotinkaa
05-11-2011, 16:03
Абе на 13 години...ваще детски харесвания по "3 дена" както се казва... Според мен по-добре е да си играеш с кукли .. но дори и да сте заедно какво ще се промени освен това,че ще се целувате и т.н..ма т'ва не е от значение -.- порасни още малко.. изчакай..цял живот е пред теб не бързай :)

само да ти кажа, че сигурно и ти си бил така !
Айде много моля!

Бил съм,но не съм харесвал нито едно момиче..просто съм имал приятелки .. не съм ги харесвал :) даже сега още ми е рано..

еми браво ! Явно на нея не и е !

aleks07
05-11-2011, 16:13
BLAGODARQ ti dotinkaa

Angeleyes
05-11-2011, 18:20
Според мен си все още малка , но ако на истина го харесваш си струва да пробваш :)