PDA

View Full Version : Не просто привличане,обсебване...



53downfall
05-10-2011, 10:57
Има едно момиче с което имах контакт известно време и се забравихме.След това случайно я видях и се сетих за нея,излязохме и след 8 часа прекарани заедно започнах да си мисля че много ми харесва.
От последното влюбване(мразя тази дума :-x ) си казах че никога повече няма да хлътвам защото боли ужасно много...Та това момиче има едно такова много странно привличане,което ми действа като хероин :O дори да ме товари с глупости искам да е около мен.Дори нищо да не правим(въпреки че предпочитам да правим нещо 8-) )Знам че е малко банална фраза "тя е уникална" но тя наистина има нещо което не съм виждал в други.Чар,мамка му УМНА е,за тялото няма нужда от коментар.Пълна откачалка е,а аз ОБУЖАВАМ откачалки.Супер красива и амбициозна.Много нестандартност има в нея.Сега едвам се здрържам да не и спукам телефона от звънене,не го правя защото знам че ставам досаден и се опитвам да събудя някакъв интерес в нея...Офф хора нищо не правя както триа,не уча,не спортувам само тя ми е в главата.Много лошо.Няма да откажа някой съвет за отърваване от това обсебване??

amazzing
05-10-2011, 11:10
Та това момиче има едно такова много странно привличане,което ми действа като хероин :O

май много " Здрач " си гледaл а ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: иначе харесай си някоя звезда и мисли за нея тогава само тя ши ти е в главата и няма да се отнасяш защото ши знаеш че е невъзможно да сте заедно - момичешки съвет :grin: :grin: :grin: :grin: не бе ебавам те :-D :-D :-D :-D :-D

53downfall
05-10-2011, 11:12
Не гледам малоумния здрач :D просто се дразня че нямам власт над желанията си...

djipsito
05-10-2011, 11:28
Мен ли си описал ?
















:lol:

cigarettekisses
05-10-2011, 11:35
мале и аз съм така.:D
единствения начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш.:D

SmilezZz
05-10-2011, 12:40
А момичето знае ли за тези твои чувства ? Според мене продължавайте да си излизате.. Намекни й,че тя значи доста за тебе и виж тя как ще реагира..
Но просто недей да се отказваш,преди да си опитал.. Поне според мен..
Но все пак за да не е спам: Няма какво да правиш,за да спреш да си мислиш за нея.. Ако ти кажа да си продължиш живота,все едно,че никога нищо не е случвало с нея - няма да стане.. Ако ти кажа,да забравиш това,което изпитваш към нея - също..
Времето всичко лекува.. Но пак ти казвам - опитай с нея,може и да се получи..

53downfall
05-10-2011, 13:26
Ми вие жените ги усещате тия работи няма как да не знае...
Пък и намекнах по 1 много очевиден наичин на първата среща и леко ме одряза(ама много деликатно) тя си има славата,някой като и стане много досаден да не му вдига даже телефона.Пък при мен сега е изключително лоша ситуацията защото не ми излиза от акъла и това само по себе си ме изнервя много,да не говорим колко много искам да сме заедно.А това няма как да стане защото се разделяме тотално след 2 седмици.Аз отивам в друг град и тя.Оффф шибан свят дейба нищо не се получава както го искаш.

umri
05-10-2011, 14:12
Побъркал си се, затва така ти се струва. Най-вероятно не е нищо особено, най-много малко повече от средния стандарт. След време като мине еуфорията ще разбереш какво съм искал да ти кажа.

cigarettekisses
05-10-2011, 15:19
хаха на колко години си бтв.:D
+директно я питай според мен,може да не е разбрала..възможно е.
или да не иска да си прецакате после приятелските отношения и тнт :D
може и срамежлива да е ддз.
абе не винаги ги разбираме тея работи,затова и има 10000 теми с заглавие-'дали ме харесва?' :D

53downfall
05-10-2011, 18:46
Ае не съм малък,не знам за кво пиша тук ама при нея има 2 крайности или става или не.Лошото е че аз много ще се привържа а тя не.

cigarettekisses
05-10-2011, 19:11
все пак по-добре й кажи в прав текст,за да си сигурен.
щото при мен положението е подобно и знам как стоят нещата.

53downfall
05-10-2011, 19:26
Ае вие жените не го приемате много добре правия текст..
Обичате повече заобиколните пътища.

cigarettekisses
05-10-2011, 19:41
по-добре директно.
така поне ще разбереш как да действаш занапред.

бтв аз пак ще питам на колко год. си,че нещо ми се струваш познат.:D

53downfall
05-10-2011, 21:49
Невъзможно е да сме познати :D а ако сме по добре да не ти казвам да не стане излагация.

53downfall
05-10-2011, 22:19
Или я по хуу ти ми кажи само от къде си че мноо ме зачовърка любопитството.

kuklichka_bg
05-10-2011, 22:43
И аз така си мислех до скоро,че няма да се намери кой да ме привлече така силно,но уви..намери се.В такъв случей виж как вървят нещата,ако ти дава знаци,че и тя не е безразлична действай,защото после може да съжаляваш!

icebulllet14
05-10-2011, 22:47
Прекрати всякакъв контакт. Естествено ако го направиш ш'ти е гадно ... много гадно ... но рано или късно ще го преживееш.

cigarettekisses
05-11-2011, 04:35
софия.;д
кажи някакъв интервал примерно.;д
15-19
20-25

sry за спама.

53downfall
05-11-2011, 12:06
Варна :P

53downfall
05-11-2011, 12:14
Офф не мога вече ще се издрайфам.Бях си казал че никога повече няма да се обвързвам така емоционално защото болии,майка му шейба.Пак стана пак няма да се получи нищо между нас и на мен ще ми се мре 1 седмица.Вече ги разбирам емотата,по добре ще ми е да ме пречукат банда побеснели метъли отколкото да ме боли емоционално ааааааа :-x .Много е гадно!!! И знам че нищо не можете да ми кажете или направите.Не знам даже защо пиша шибания пост.С нищо не помага по дяволите,толкова много проблеми си имам на главата и сега ми се натресе и емоционална травма.Стига ааааааааа защо света смърди в такива вселенски мащабииии :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

53downfall
05-11-2011, 12:40
:shock: Аз не искам да минава искам да сме заедно ако триа за 1 седмица или за 1 ден или за 2 часа по дяволите!!!
Не ме интересува искам да съм с нея :( ще повърна вече нищо не се получава както тряа.

Missmarch
05-14-2011, 12:56
Побъркал си се, затва така ти се струва. Най-вероятно не е нищо особено, най-много малко повече от средния стандарт. След време като мине еуфорията ще разбереш какво съм искал да ти кажа.

:) ...+1 .. и принцесата се превърнала в крастава жаба :)

Grommash
05-14-2011, 14:34
Побъркал си се, затва така ти се струва. Най-вероятно не е нищо особено, най-много малко повече от средния стандарт. След време като мине еуфорията ще разбереш какво съм искал да ти кажа.

Сиреч го перат хормоните. :D

iiordanova
05-14-2011, 19:08
А момичето знае ли за тези твои чувства ? Според мене продължавайте да си излизате.. Намекни й,че тя значи доста за тебе и виж тя как ще реагира..
Но просто недей да се отказваш,преди да си опитал.. Поне според мен..
Но все пак за да не е спам: Няма какво да правиш,за да спреш да си мислиш за нея.. Ако ти кажа да си продължиш живота,все едно,че никога нищо не е случвало с нея - няма да стане.. Ако ти кажа,да забравиш това,което изпитваш към нея - също..
Времето всичко лекува.. Но пак ти казвам - опитай с нея,може и да се получи..

Подкрепям мнението на Смайлз. :)