PDA

View Full Version : Пушене след операция на сливици?



desadesa
05-10-2011, 11:26
Оперираха ме от сливици на 2ри Май тази година. Ученичка съм и пуша. Откакто ме оперираха не съм палила цигара. Та въпросът ми е кога след операция на двете сливици ще може евентуално да се пуши и има ли начин да навредя нещо (на гърлото примерно)? В момента още съм в период на оправяне на раната, имам предвид като ми мине напълно и нищо не ме боли, дали ще мога да пуша?
Благодаря предварително. :)

RageAgainstTheMachine
05-10-2011, 12:26
Не пуши , ето ти една възможност да ги откажеш :)

GLaDOS
05-10-2011, 13:17
Мисля че не е проблем ако не те боли.
Един познат също го оперираха и нали бяха му казали меки работи да яде да не си дразни гърлото . Още същия ден нагъваше кюфтета и изобщо всичко... и докторите казаха " Хм ,щом не го боли ,нека си яде ! "

desadesa
05-10-2011, 17:42
Еми аз на 4тия ден след операцията вече ядях всичко.. още ме боли и ще изчакам да ми мине напълно.. въпроса ми е след напълното оздравяване дали ще има проблем?

Greennight
05-10-2011, 18:04
Едва ли,братовчед ми е без сливици,с астма,и пак си пафка без проблеми.Но все пак наистина добър вариант да се замислиш и да ги спреш :wink:

van1
05-18-2011, 22:38
Едва ли,братовчед ми е без сливици,с астма,и пак си пафка без проблеми.Но все пак наистина добър вариант да се замислиш и да ги спреш :wink:

Астма и пушене БЕЗ проблеми... :razz: :razz: :razz: :razz: