PDA

View Full Version : Медицина



tobii
05-10-2011, 12:52
Здравейте :) не намерих такава тема, затова пускам. От Бургас съм и мечтата ми е да стана кардио хирург. Като казвам "мечта" нямам предвид ония детски желания като в "Кой е по-по-най". Много често сънувам как правя първата си операция и е НЕВЕРОЯТНО. Уча много и вярвам, че ще успея. Ако има друг, който иска да се занимава със същото да сподели кой университет/колеж е избрал. Мислех за някой в Англия, защото програмите са много добри, но таксите са страшно високи и едва ли нашите ще могат да си го позволят. За сега съм се насочила към варненския. Някой да има впечатления от там?

SmilezZz
05-10-2011, 17:07
Аз също от доста малка искам да следвам медицина.. И след седми клас влязох в биологична паралелка.. В момента съм осми клас и макар да имам доста време дотогава,се интересувам от университетите,кое как става.. И тем подобни..
- Иначе аз също съм се спряла на МУ Варна..

smile4ety
05-10-2011, 17:29
Аз също съм се насочила към медицината.. не само защото искам а и защото ми върви. Мисля да ходя в МУ Пловдив, но все още не съм сигурна. Всички ми казват, че е глупаво още в 9-ти клас да избирам, но все пак за това трябва много учене :) :) :) :)