PDA

View Full Version : Епилатор или ...



Daisy11
05-10-2011, 14:01
Така досега се съм се обезкосмявала с кола маска, но искам да почна с нещо друго. Та да питам някой има ли дамска смобръсначка имам предвид тези автоматичните и доволен ли е ??? И ако те не са хубави ще си взема епилатор, ама нзн на филпс или на браун, браун са по-скъпи,но кой са по-добри?
http://caladan.thelounge.net/clients/bipa/flugblatt2/ - тука на еднат стр. имаше едни на браун и филипс,спецялно тези два модела някой има ли ги и добри ли са ?

pitfall
05-10-2011, 14:09
За какво ти е самобръсначка? При положение че досега си била с кола маска и си свикнала с болката, нищо не ти пречи да си вземеш епилатор, Филипс имат доста добри.

BrokenInnocence
05-10-2011, 15:55
След кола маската да започнеш да се бръснеш би било доста тъп ход. При положение, че както казаха по-горе вече би трябвало да си свикнала с болката и косъмчетата са станали по-тънки и редки няма смисъл да започваш със самобръсначката, която само ще ги направи по-гъсти, груби и дебели. След това ако решиш пак да ходиш на кола маска болката ще е много по-ужасяваща. Епилатора е много добър вариант. Аз имам епилатори и на Браун, и на Филипс и от двата съм много доволна, тъй че който и да си вземеш няма да съжаляваш.