PDA

View Full Version : Мотивиращи фрази.



Ashenvale
05-10-2011, 15:44
Незнам дали тук е мястото на темата .. Ако съм объркал или я заключете или я преместете ...



Нека всеки напише по няколко ..

Възможността се пропуска от повечето хора, защото е в работнически дрехи и изглежда като работа.
Нашата най-голяма слабост лежи в отказването. Най-сигурния път да успеем е винаги да опитваме още веднъж.
Ценността на идеята лежи в използването й.
Има далеч повече възможности, отколкото способности.
Не искам да изобретявам нещо, което не се продава. Ако се продава, то значи е полезно, а полезността е успех.
Бъди смел! Виждал съм много спадове в бизнеса. След такива Америка винаги е изплувала по-силна и просперираща. Бъди смел като праотците си. Имай вяра! Върви напред!
Недоволството е първата необходимост на прогреса.
Горд съм с факта, че никога не съм изобретявал оръжия за убиване.
Аз не съм се провалял. Просто открих 10 000 начина, по които няма да стане.
Не съм прекарал и един ден в работа през живота си. Всичко беше забавление.
Не съм направил нищо случайно, нито някое от моите изобретения е дошло случайно. Те са плод на работа.
Ако бихме направили всичко, на което сме способни, щяхме да буквално да се смаем.
Само защото нещо не работи, както сте го планирали, не означава, че е безполезно.
Много от провалите са на хора, които не са осъзнали колко близо до успеха са били, когато са се отказали.
Ненасилието води до по-висок морал, което е целта на цялата еволюция. Докато не спрем да се нараняваме взаимно, ще бъдем диваци.

MP
05-10-2011, 16:51
"Напред, задници! Да не искате да живеете вечно?"
неизвестен сержант от първата световна война. http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif


"Невъзможното е само силна дума, използвана от слаби хора, намиращи за по-лесно да живеят в света, който им е отреден, вместо да открият силата в себе си да го променят. Невъзможното не е факт. То е убеждение. Невъзможното не е твърдение. То е предизвикателство. Невъзможното е осъществимо. Невъзможното е временно. Невъзможното е...нищо."

Започни да правиш необходимото,после възможното и изведнъж ще откриеш,че постигаш невъзможното.


Причината, поради която знам, че съм господ, е защото един ден, докато се молех, осъзнах, че говоря на себе си.

NqmamName
05-10-2011, 20:18
"Самодисциплината е способността да си наложите да правите това,което трябва,тогава когато трябва,независимо дали го искате или не.. ! "

Таия е любимата ми :smt023

ArrowsOfDeath
05-10-2011, 21:42
Винаги може повече/по-добре!

HHristov
05-11-2011, 04:31
I am the greatest, I said that even before I knew I was.
Muhammad Ali

I just want to conquer people and their souls.
Mike Tyson

newest123
05-11-2011, 05:09
Нее важно колко силно удряш,важно е колко силно те удрят :)

DarkTemplar
05-11-2011, 10:40
Practice makes perfect

Няма как да няма как.

Ashenvale
05-11-2011, 10:40
= Ако можеш да си го представиш, значи можеш да го направиш

= Не търси извинения, намери причина

= Въображението е по-важно от знанието - Айнщайн

= Никога не си разбрал наистина нещо, докато не го обясниш на баба си - Айнщайн

= Вярата ми в мен и моите мечти е по-силна от вярата ми във възможностите на другите хора

= Винаги заставай зад това в което вярваш, дори да си единствения

= Ето го моят път. Какъв е твоят път? Пътят, който не съществува -
Фридрих Ницше

= Близнаците убийци на успеха са нетърпението и лакомията

= Невъзможното е нищо

= Когато губиш, не загубвай урока

= Анализирай, приоритизирай и изпълнявай!

= Ако беше лесно, всеки би го правил

=Приеми хората и ситуациите в живота ти такива, каквито са и тогава действай. В момента, в който го направиш, ще видиш, че повече нищо не може да те обърка.

=Невъзможно е само една дума, изобретена от страхливците и мързеливците. Нищо не е невъзможно в ръцете на някой, който е достатъчно луд и упорит да продължава да опитва.

= Когато си близо до поражение, не се оплаквай и отказвай, вместо това, дай всичко от себе си и когато всичко премине, дай всичко, което ти е останало.

= Бъди най-доброто от себе си във всеки момент, така всеки ден ще бъде най-добрият за теб.

= Човекът, който те вдъхновява ти дава причина да бъдеш по-ентусиазиран. Най-хубаво е, когато този човек трябва си ти.

= Ти не си нищо по-малко или пък повече от другите, всички сме човешки същества. Твоите действие са това, което е важно и това, което те отличава от всички.

= Щастието не е нещо, което постигаме гледайки отстрани. Ние трябва сами да си го вземем и да се преборим за него.

= Ако си господар на сърцето и ума си, ще бъдеш и господар на живота си.

awerw
05-11-2011, 12:07
" СПРЯХ ЛИ ТИ ТОКА БЯХ ЛИ ЖЕСТОКА " :grin: баси майтапа

fatrat
05-11-2011, 13:08
" СПРЯХ ЛИ ТИ ТОКА БЯХ ЛИ ЖЕСТОКА " :grin: баси майтапа
soooooo gayyyyyyyyyyyyyyy.. ..


по темата: Защото бил съм без конкуренция в леглотооооо .... Покажи покажи ми ти скрития коз покажи ...
Пуша луличка с яка тревичка, се надъхващи фрази!
Бахти фанете се да тренирате не да мислите фрази!

Ashenvale
05-11-2011, 13:32
" СПРЯХ ЛИ ТИ ТОКА БЯХ ЛИ ЖЕСТОКА " :grin: баси майтапа
soooooo gayyyyyyyyyyyyyyy.. ..


по темата: Защото бил съм без конкуренция в леглотооооо .... Покажи покажи ми ти скрития коз покажи ...
Пуша луличка с яка тревичка, се надъхващи фрази!
Бахти фанете се да тренирате не да мислите фрази!

Хаха .. от къде пък знаеш, че не тренираме ?

fatrat
05-11-2011, 13:48
" СПРЯХ ЛИ ТИ ТОКА БЯХ ЛИ ЖЕСТОКА " :grin: баси майтапа
soooooo gayyyyyyyyyyyyyyy.. ..


по темата: Защото бил съм без конкуренция в леглотооооо .... Покажи покажи ми ти скрития коз покажи ...
Пуша луличка с яка тревичка, се надъхващи фрази!
Бахти фанете се да тренирате не да мислите фрази!

Хаха .. от къде пък знаеш, че не тренираме ?
хаха защото ако тренираш изобщо мотивация на ти трябва! Аз виждам мотивация единствено в огледалото и кантара! И шивашкия метър да не забравя. Може да тренирате, ама тва с тея фрази е ебахти изтърканото. Маса се прави на маса тва е единственото вярно от тях! Такива като
Аз съм българче и расна щото взимам анаболи и т.н е супер изтъркано щот се басирам ,че тука сте (повечето) на 15-6-17 години и едно ,че не е редно второ ,че ви е страх да взимате такива работи! Do u feel me now?

Ashenvale
05-12-2011, 11:33
:lol:

Naik1
05-12-2011, 17:08
Кви фрази, кви 5 лева.. с 1 приятел като тренираме си крещим и се псуваме, за да се ядосаме взаимно и сякаш има някакъв резултат. Все пак всичко остава в залата при желязото :) Когато искам да се надъхам се сещам как 1-2 клас батковците ми вземаха парите за закуска и издивявам и резултата е, че не им се получава вече 8-)

Tyler Durden
07-18-2013, 08:01
Едва когато загубим всичко сме свободни да направим каквото искаме.

Ти не си твоята работа. Ти не си парите, които имаш в банката. Ти не си колата, която караш. Ти не си съдържанието на портфейла си. Ти не си проклетият си костюм. Ти си всепокорният всемирен боклук.

Отглеждат ни с житейски проповеди, които ни заставят да вярваме, че идеалите са поп-звездите и политиците, но това не е така.

Виждам най-силните и умните мъже, които някога са живели. Виждам целият този потенциал. И го виждам прахосан. Дявол да го вземе, цяло поколение бензинаджии. Сервитьори. Роби с бели яки. Рекламите ни накараха да гоним коли и дрехи. Работим служби, които мразим, за да купуваме боклуци, които не ни трябват. Ние сме поколението Х на историята. Без цел и без място. Ние нямаме велика война. Нямаме голяма депресия. Нашата велика война е духовната. Нашата голяма депресия е нашият живот. Всички сме възпитани от телевизията да вярваме, че един ден ще сме милионери, филмови идоли или рок звезди. Но няма да бъдем. Малко по малко разбираме това. И това страшно много ни вбесява.

Презервативът е стъклената пантофка на нашето поколение. Нахлузваш си един, когато срещнеш непознат. Танцуваш цяла нощ. После го изхвърляш. Презерватива имам предвид. Не непознатия

Ти не си красива и уникална снежинка. Ти си същата разлагаща се органична материя от която са направени всички останали, и всички сме част от една и съща купчина тор.



vsi4ki sa ot filma Fight Club preporu4vam go a otnosno onq det se praeshe na interesen ti kuv ti e problema s teq hora twa 4e tursqt motivaciq ne zna4i 4e ne trenirat ili dori ne sa po qki ot teb razbira4a