PDA

View Full Version : Нуждая се от помощ..



KoZmOdIaS
05-10-2011, 16:26
Здравейте! Имам нужда от помощ. Историята е следната : Веднъж аз и брат ми се скарахме и аз реших да сменя паролата си на скайп. Когато я сменях ми искаше букви и поне една цифра. Смених я , но след това не успях да вляза . Дадох на забравена парола , регистрирам съм в mail.bg, но понеже скайпа и регистрацията в mail.bg са правени от доста време съм си забравил паролата и в двете. Давам на забравена парола в майл.бг иска ми егн , телефон , но понеже регистрацията е от много време , когато е била създавана не ми е искало ЕГН . Изписва ми : Моля свържете се с поддръжката . Пиша на поддръжката но те ми отговарят с по едни отговор на седмица , някакви тестове ми правят и такива работи. Компа ми има нужда от преинсталация колкото се може по-скоро , защото целият е пълен с вируси . Не искам да го преинсталирам защото ще си загубя скайп , а ми е от 7 години и всичко ми е в него . Ако може някой да даде някаква идея ще бъда много БЛАГОДАРЕН . Под идея имам впредвид някакъв начин да разбия пощата си в майл.бг или нещо такова МОЛЯ ВИ помагайте .. :( :( :(

MusicAddicted
05-10-2011, 17:08
Айде,айде, инсталирай !!!!!!!!!!! Това е заповед!!! :-D

KoZmOdIaS
05-10-2011, 17:22
Айде,айде, инсталирай !!!!!!!!!!! Това е заповед!!! :-D
Не и преди да си върна SKYPE ...