PDA

View Full Version : Отслабване ?



juj1
05-10-2011, 17:19
Искам да ви попитам дали ще мога за около 2 седмици да сваля 6 килограма ако ям само плодове и зеленчуци и пия само вода? И ако може да се прибави нещо друго към диетата ?

TheBeliever
05-10-2011, 17:33
Крехко месо и спорт. Няма да са 6кг за 2 седмици, но ще е по-трайно и здравословно.

Daisy11
05-10-2011, 17:47
Съчетай лимонената диета с това да не ядеш хлебни изделия, картофи и ориз, разбира се и коли и сокове и шоколадии...
Ама не го давай само на зеленчуци и плодове вредно е... яж си месо мляко, яйца, ядки, сирене ...разбира се и плодове изленечуци , но не само.
Това е лимонената диета (ядеш си но пиеш и тези)
1ви ден- сутрин на гладно 1 изцеден лимон в 200 мл мин. вода.

2ри ден- по същия начин по 1 лимон сутринта и вечерта.

3ти ден- по същия начин, но сутрин, следобед и вечер по 1 лимон в 200 мл. вода.

4ти ден- 4 изцедени лимона в 1 литър вода- това го пиеш през целия ден.

5ти ден- същия като 3ти ден.

6ти ден- същия като 2ри ден.

7ми ден- същия като 1ви ден.

FuckingFreak
05-10-2011, 18:18
Трайно ли отслабване искаш или за някакъв повод? Ако е за повод за толкова кратко време че ще ги свалиш, ще ги свалиш, остави това че ще си ги върнеш, ами че ще се отпуснеш, защо просто не гледаш как изглеждаш, масата е просто една цифра, която няма почти никакво значение, освен горе/долу да си те представи човек (заедно с височината) и за измерването на сила тегло, което се съмнявам да ти трябва ако нямаш някой приятел физик който го интересува какво натоварване ще изпитва в коленните и раменните стави и дали ще се прегърби ако те носи .. :lol:

Greennight
05-10-2011, 19:11
Така и не разбрахте,че като се тъпчете с плодове няма да отслабнете!!!Плодовете съдържат въглехидрати,а именно от тях се дебелее!!!Отслабване се прави с ядене на белтъчини-месо,яйца и най-важното СПОРТ!

sweetsunshine
05-10-2011, 22:59
Напълно съм съгласна с горното мнение!!!
И много ми е забавно как когато стане април- май месец във форума има БУМ от теми "как да отслабна" "как да се стегна" и т.н. .... хубавото тяло не става за седмица или 2 то се гради с години !!! Не се сещайте, че трябва да отслабнете или да се стегнете когто наближи лятото, а и пред другата част от времето. Спортувайте редовно - това е най-важното !!! :?

Stan4o123
05-11-2011, 07:14
Най-лесният начин да пооцлабнеш е да отстраниш храните,които ти пречат,а това са :
1.Пържено
2.Намаляване на тестото
3.Пиене на поне 3 литра вода на ден
4.Газирано и всякви сокчета,пълни с захар

skatew
05-11-2011, 09:20
Ако искаш да отслабнеш просто заради някакъв повод, ще стане... Но това е супер вредно защото после се връщат килограмите и даже се качват още..

ri41
05-11-2011, 13:56
да с плодове и зеленчуци ще стане, но яж повече салати

juj1
05-11-2011, 15:34
ами не искам да отслабвам заради някакъв повод,просто така реших.Харесвам си се и така и честно казано не ме интересува какво пише на кантара,но все пак ще съм доволна да сваля някое килце..