PDA

View Full Version : Вариант на Японска диета



loveyouforever
05-10-2011, 17:31
Ще са ви необходими: ориз, кисели краставички и пресен чесън.
Всеки ден сварявайте по 500 грама ориз, по-добре необработен и не го разварявайте много, нарежете ситно киселите краставички и смесете с ориза.

Когато ядете това малко странно ястие, поглъщайте ориза, но киселите краставички се старайте да събирате в устата, към вътрешната страна на бузите. Постарайте се да ги задържи-те по-дълго време в устата си. Може да ги смучете, но не ги гълтайте. Когато все пак настъпи моментът, в който трябва да ги погълнете, бавно изяжте стръкче чесън.

Може да се храните както обикновено, яжте каквото ви се иска. Но след всяко ядене яжте не по-малко от пет супени лъжици ориз и повтаряйте ритуала с киселите краставички и чесъна.

След месец ще свалите не по-малко от 10 килограма и няма отново да ги натрупате, уверяват находчивите японци.
---------------
Открих това като друг вариант на Японската диета. Смятате ли че е възможно да действа и дали няма как да се прави ама без частта с чесъна.
Естествено разбирам , че това че пише, че не трябва да се ограничаваме в яденето не означава да се тъпчем с най - калоричните неща, които ни попаднат.
П.С.: Ето и линк към самата статия>>
http://www.lekar.bg/hranene-50/info-61/%D0%AF%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D 0%B0.%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0/

kimsuty
05-11-2011, 19:00
Да но как изяждаш 500 грама ориз :shock:

pitfall
05-12-2011, 05:54
Не знам, но ми се вижда много странно ... кисели краставици, които не разбрах в крайна сметка гълташ или изплюваш? Не бих го правила.

SlowDownBaby
05-12-2011, 13:26
Нищо не разбрах :shock: Въобще струва ми се много глупаво,как да си отделям краставичките от ориза в устата,че и да изям половин кило ориз и ще отслабна с 10кг.......за мен това е пълна глупост пък не знам.. :shock:

babity
05-12-2011, 15:20
някой може ли да ми посочи линк или да ми копне оригиналния вариант на тази диета?