PDA

View Full Version : отслабване с Ябълков оцет



respectfull
05-10-2011, 18:30
много четох в интернета че ябълковия оцет много помагало за отслабването.. та въпроса ми е някой пробвал ли е този метод и имало ли е ефекти ако да и за колко вереме ?? :-P

britzy
05-10-2011, 18:37
Ako мислиш да се уповаваш само на оцет,успех :-o :-o

FuckingFreak
05-10-2011, 18:41
Абе не знам дали помага, ама то ако те угояват като свиня преди коледа и с литри да пиеш освен да си изгориш езика и хранопровода ефект няма да видиш :lol:

vikiraa
05-10-2011, 18:43
Интересно ми е как смяташ да консyмираш този очет!? :D

respectfull
05-10-2011, 18:49
Две чаени лъжички ябълков оцет се разреждат в чаша вода и се пият един-два пъти на ден.

При затлъстяване се препоръчва ябълковият оцет да се пие по 2 чаени лъжички в чаша вода 3-4 пъти дневно след хранене. Ефектът се забелязва след два месеца, а особени резултати могат да се видят след две години.

vikiraa
05-10-2011, 18:56
Препоръчвам ти да почнеш нещо "по-реално" ... Спри газираното,сладкото го намали почти до минимум и тестеното.Банално,но лично аз вярвам,че повече ще ти помогне от оцета.. :D Успех :-)

kitti123
05-10-2011, 19:35
има ябълков оцет на капсули,продава се в аптеките и ще ти е по-лесно да го приемаш.Но дали ще ти помогне е доста труден въпрос.Чела съм че има хора , които са отслабнали с 10-15 кг благодарение на това , но да колко е вярно нз.. И все пак Успех и от мен :) 8)

CupcakeMonster
05-10-2011, 20:24
Помага,както и топлата вода с лимон рано сутрин. :)

zarety
05-11-2011, 07:51
по-добре пий топла вода само защото и аз исках да пробвам с оцета обаче попаднах на някакви статии че имало и смъртни случаи защото оцетната киселина разяжда червата като се пие всеки ден оцет

neeDaBosS
05-11-2011, 11:23
До колкото знам оцетът приеман в големи количества къса черва,така че прави си сама изводи

zarkova
05-14-2011, 06:02
Много е лошо,когато човек не е запознат с много неща и пише глупости.Първо да ви обясня,че натуралният ябълков оцет получен чрез естествена ферментация от истински ябълки няма нищо общо с оцета,който купувате от магазините и който се получава от синтетична оцетна киселина+вода+оцветители,к нсерванти и какви ли не други добавки.Тази синтетична оцетна киселина се получава от петрол и да вредна е за организма.Изстънява червата,води до гастрити,язви,разрушава червените кръвни телца и какви ли не още поражения.Оцета на хапчета е също химия и няма нищо общо с натуралният оцет,дава същите поражения върху организма,те пак са синтетика.Така че добре е човек първо да почете малко и тогава да дава мнения.А на въпроса дали се отслабва -да отслабва се,доказано е ,че ябълковият оцет разгражда мазнините.Действието е по-бавно,но пък трайно.

britzy
05-14-2011, 06:14
E,хубаво тогава-нека си прави "натурален" оцет :-o Много ми е тъпо ,когато се пръкнат ей такива философи на теорийка ,щото и аз мога да напиша много-ама дали е възможно за повечето да си го позволят-а,мчи боли ме

zarkova
05-14-2011, 06:22
Не съм сигурна,че можеш да напишеш много.

kiki1991
05-14-2011, 06:40
охх хора сега пък с оцет ще отслабвате..мацка земи спри да вярваш на глупости,ще ти дам съвет който ми помага на мен и може да пробваш,яж появече кисело мляко,пилешко месо(с картофи,ориз,на скара),зеленчуци,плодове и се движи повече,ако имаш възможност тичай или ходи на фитнес и ще отслабнеш 100%.Идва и лято което е супер защото лятото има богат избор на плодове и зеленчуци с който можеш да се наядеш и ще ти бъде по лесно.Аз така миналото лято отслабнах супер много,ядях домати краставици,череши,върен кренвирш,диня,праскови и др. и направо бях в перфектна форма и като знам че идва и се радвам.Иначе сега така си подържам 53 кг,вярно е че си позволязам разни ,,забранени,, и доста калорични неща като сушеница,руска салата сладко и т.н. но гледам като ям примерно днес,утре да ям от нещата които изброих най-горе за да мога да се очистя.Всичко става със ограничения,днес примерно ще ям пилешко с картофи,зелена салата и таратор това е много хубава вкусна и полезна храна,пък и се наяждаш супер.Иначе това за оцета не знам дали е вярно,но ме съмнява,но ако решип примерно може да го комбинираш със зелена салата,иначе не виждам как така ще го пиеш ако найстина вярваш че ще помогне!Иначе вярвам че човек му се яде от всичко,но трябва да е по-малко и с умереност и на другия ден примерно да ядеш повече здравословни неща,аз така правя и от 4-5 месеца както ти казах съм едни и същи кг.Късмет ти пожелавам:)))

rosencetooo
05-16-2011, 04:15
По-добре недей пробва да отслабваш с оцет , най-много да си докараш нещо на стомаха :)
Идва лято , ограничавай се , повече разходки , плодове и зеленчуци :)
И ще отслабнеш не е нужно да си тормозите и увреждате организма с тези глупости :P

EarthShaker
05-16-2011, 08:20
Не съм сигурна,че можеш да напишеш много.

+1 8-)

sasuke666
05-16-2011, 18:01
Мисля че с оцет няма да го постигнеш.Яж повече плодове и зеленчуци вместо сладко например.Истината е че оцетът води до запек.Еее,даа...верно може да си изразходваш калориите в тоалетната.

IQA
05-17-2011, 06:49
оцетът разяжда червата...смятай

detzzy
05-20-2011, 06:42
Аз пиех оцет 2 - 3 месеца някъде и бях много доволна - наистина подтиска апетита и изобщо не чувстваш глад!

pitfall
05-20-2011, 06:47
преди една година бях решила всяка сутрин да пия по една супена лъжица оцет ... на втория ден се отказах, дойде ми в повече и е много гадно ...

MyLifeAsItIs
05-20-2011, 10:44
Пробвала съм с оцет, но първо бях тъпа тинейджърка мислеща си, че ми има нещо ( а то всъщност нямаше какво да свалям) и второ оцетът не е много полезен, ако го приемаш по този начин (а той се приема на гладно, което е голяма грешка, понеже после цял ден ще те боли корем). Равносметка: не си струва!

Ако искаш да отслабнеш:
Напитки: вода(основно), прясно истискан сок от цитрусови плодове( без да слагаш захар и тн.) и вино.

Храна: всичко пушено е перфектното решение..пушено пиле, риба и тн.
Салати: всичко зелено е полезно....моркови, броколи, цвекло, маруля и тн също са едни от най-полезните неща.

Изкушения: кола: една чаша на седмица ( ти можеш да си я разпределиш във времето и полувинка шоколад също 1 път в седмицата

За да отслабнеш не трябва да правиш диети и да гладуваш...така можеш да отслабнеш, НО после килограмите неминуемо ще се върнат, та дори и в повече. За да има резултат трябва просто да се храниш здравословно. Ако не ти се ходи на фитнес можеш да ходиш пеша до училище, да почистиш къщата( толкова ще има да обикаляш и клякаш, че неминуемо ще има резулат), да правиш сутрешна гимнастика и тн. Всяко едно усилие допринася до твоето отслабване.

Аз лично си се храня здравословно, не гладувам, тежа 42кг., на 18 години съм и се чувствам перфектно. :)

Ако се интересуваш от начини как да отслабнеш без да си навредиш пиши ми лично или виж блогът ми в описанието ми към вторник/сряда. Специално ще напиша една статия за отслабването, храната и възможни тренировки и как се испълняват, ако те интеревсува.