PDA

View Full Version : Лижете ли ?



everythingisrelative
05-10-2011, 18:33
интересно ми е дали някой от вас е лизал.Как не ви се гади и мазната миризлива шундра и не ми ги казвайте че съм попаднал на такава повечето момичета са супер мокри от долу . Та въпросът ми е лижите ли пУт#и и как не ви се гади или нешо такова и след това очаквате ли нещо в замяна? :-D :-D

Alekssandyr
05-10-2011, 18:37
Ами, аз го правя, предимно щото ми е кеф да гледам момичето как се гърчи. И не питай колко съм намразил бадемите напоследък. В замяна, не знам кво мога да очаквам .. :D свирчок sometime

IseeDEADbodies
05-10-2011, 18:55
Мокротата к'во общо има с мазнотията и мирлизвостта? Много си ограничен братле ;)

То няма лошо да не ти харесва де.. Ама просто като не ти харесва, не го прави. А не да го плюеш едва ли не, щото ти го намираш за цитирам "гадно, и гнусно" ... Пак казвам.. ограничено мислене ;)

Extremescream
05-10-2011, 18:57
Ъъъъ, ти на 13 ли си, или просто си леко кух? :-o

IseeDEADbodies
05-10-2011, 18:58
Ъъъъ, ти на 13 ли си, или просто си леко кух? :-o


Май и двете, ама то отделен въпрос...

IseeDEADbodies
05-10-2011, 19:02
Що и ти ли го намираш за гнусно :D

Мен просто леко ме шокира заглавието на темата, ама не знам... :lol:

Eclipsercho
05-10-2011, 19:04
Брато, кажи й на тая твойта "шундра" да се измие, че с едно къпане в живота (непосредствено след раждането) не се живее.

Hilary_
05-10-2011, 19:13
Ти си ебахти спрелия тип .. :-x
НАПРОТИВ .. точно това ще ти кажа: попаднал си на такова момиче ..
и да те светна "мокротата" няма НИЩО общо с миризмата ..

ИДИОТ .. :-x :-x

Extremescream
05-10-2011, 19:16
Авторе, редактирах ти заглавието на темата. Гледай да пишеш по малко по-цивилизован начин, а не като див селянин от Долно Уйно.

straus
05-10-2011, 19:18
Пффф ти не си добре авторе, пред това сладоледа ряпа да яде! Какво очаквам ли, да ми скубе косата и да скимти, какво повече да очаква човек! :grin:

IseeDEADbodies
05-10-2011, 19:29
Пффф ти не си добре авторе, пред това сладоледа ряпа да яде! Какво очаквам ли, да ми скубе косата и да скимти, какво повече да очаква човек! :grin:


+++++++

rali4ka1
05-10-2011, 19:33
Като не ти харесва лизането,пробвай с духането.Там може и да ти хареса,няма да ти е толкова мокро и гнусно. :razz:

areon4o
05-10-2011, 19:35
Мокротата к'во общо има с мазнотията и мирлизвостта? Много си ограничен братле ;)

То няма лошо да не ти харесва де.. Ама просто като не ти харесва, не го прави. А не да го плюеш едва ли не, щото ти го намираш за цитирам "гадно, и гнусно" ... Пак казвам.. ограничено мислене ;)

everythingisrelative
05-10-2011, 20:14
ааа вижте ся мацките от 15 до 21-22 са влажни на макс и ннеможе оттая влага да не се получи някъв миризляк... I BTW на 18 съм 8)

IseeDEADbodies
05-10-2011, 20:15
ааа вижте ся мацките от 15 до 21-22 са влажни на макс и ннеможе оттая влага да не се получи някъв миризляк... I BTW на 18 съм 8)

Бе ти си много прост бе :lol: :lol:

everythingisrelative
05-10-2011, 20:18
ти п*тка виждал ли си бе мамин :? имам предвид на живо

rali4ka1
05-10-2011, 20:24
Виж сега,аз съм на 15,падам си по жени и ако се сещаш доста често лижа.Спала съм с няколко момичета,в момента имам връзка с момиче и до сега нито една не ми е мирисала на лошо.Ако ти си попаднал на някъв парцал дето се мие веднъж на високосна е друг въпрос.Когато една жена/момиче спазва строга хигиена няма да мирише.Същото се отнася и за вас мъжете.Има чисти мъже,но има и такива дето имат по толкова сирене на оная си работа,че могат да отворят магазин на едро.Капиш?

everythingisrelative
05-10-2011, 20:26
Виж сега,аз съм на 15,падам си по жени и ако се сещаш доста често лижа.Спала съм с няколко момичета,в момента имам връзка с момиче и до сега нито една не ми е мирисала на лошо.Ако ти си попаднал на някъв парцал дето се мие веднъж на високосна е друг въпрос.Когато една жена/момиче спазва строга хигиена няма да мирише.Същото се отнася и за вас мъжете.Има чисти мъже,но има и такива дето имат по толкова сирене на оная си работа,че могат да отворят магазин на едро.Капиш?

КАПИШ! е тва е истинската мацка евала :-)

Extremescream
05-10-2011, 20:34
Сериозно, по-културно не можете ли да се изказвате? Авторе, за 18-годишен звучиш изумително...как да го кажа по-деликатно.... прост (да, май това е думата). Ако момичето се мие, няма да има неприятна миризма.

osmihnatomomi4e
05-10-2011, 20:45
добре тука вече станахте гнусни накрая :x

cvetinka94
05-10-2011, 21:00
Като не ти е приятно не го прави !!? Иначе не мисля ,че е гнусно.Как на някой момичета им халесва да се празните в устата им и не им е гнусно(и аз харесвам ) :) Въпрос на хигиена и мислене...

IseeDEADbodies
05-10-2011, 21:16
Сериозно, по-културно не можете ли да се изказвате? Авторе, за 18-годишен звучиш изумително...как да го кажа по-деликатно.... прост (да, май това е думата). Ако момичето се мие, няма да има неприятна миризма.


Остави го.. момчето едно, че му липсва култура и възпитание, второ че му лисва и представа за някои работи...


към въпросния автор - не знам кой, к'во не е виждал, брат ;) Не аз говоря глупости и да ми се смее целия форум... Сеш се ;)

SisiStrange
05-10-2011, 21:21
Темата ми е гнусна... :-o

Бтв овлажнението на момичетата никога не е било мазно и миризливо. То е съвсем прозрачно, нежно и няма никакъв мирис. Може и да проима, ако девойката се къпе през месец, но повечето нормални момичета се грижат за хигиената си. :-o

magita
05-10-2011, 22:01
Намери си мацка дето се къпе по-редовно от 1 път в месеца и може да не ти е гнусно...

umri
05-10-2011, 22:07
Темата ми е гнусна... :-o

Бтв овлажнението на момичетата никога не е било мазно и миризливо. То е съвсем прозрачно, нежно и няма никакъв мирис. Може и да проима, ако девойката се къпе през месец, но повечето нормални момичета се грижат за хигиената си. :-o
Ми, ако се къпе през две седмици?

Мен ми е забавна темата.

danielpetrov1991
05-10-2011, 22:13
Когато момичето много се овлажни става доста солено долу. Но това изказване "мазно" и незнам си к'во си... на тая дето си я лизал или е текло майонеза Краси отдолу или ти си проста селска пръчка. :oops:

dunce
05-10-2011, 22:52
Виж сега,аз съм на 15,падам си по жени и ако се сещаш доста често лижа.Спала съм с няколко момичета,в момента имам връзка с момиче и до сега нито една не ми е мирисала на лошо.Ако ти си попаднал на някъв парцал дето се мие веднъж на високосна е друг въпрос.Когато една жена/момиче спазва строга хигиена няма да мирише.Същото се отнася и за вас мъжете.Има чисти мъже,но има и такива дето имат по толкова сирене на оная си работа,че могат да отворят магазин на едро.Капиш?

"Виж сега,аз съм на 15,падам си по жени и ако се сещаш доста често лижа." :lol: :lol: Я ходи си играй с куклите ами не говори глупости, че да не казвам на мама и тате да те нашляпат..

Downtown
05-11-2011, 01:07
От къде пък си направи сметка че от мъзгата се получава неприятна миризма :D кофти миризма се получава само ако няма хигиена уе баченце ... мойта мацка си мирише страХУОТНО там долу ... и си е сладка даже ... и най хубавото е че е добре увлажнена ... няма нищо по хубаво от влажна сливка (мм) ... отговорът ми на въпросът ти е: ДА ... лижа ... редовно .... и ми е яко ..... и на нея и е яко ....
Лизането си е истината - (препоръчвам вместо виагра) :-D

SisiStrange
05-11-2011, 06:37
Темата ми е гнусна... :-o

Бтв овлажнението на момичетата никога не е било мазно и миризливо. То е съвсем прозрачно, нежно и няма никакъв мирис. Може и да проима, ако девойката се къпе през месец, но повечето нормални момичета се грижат за хигиената си. :-o
Ми, ако се къпе през две седмици?

Мен ми е забавна темата.
Ем, повечето се стараят да се преборят с водната стихия на душа всеки ден. :D

CanisDirus
05-11-2011, 08:27
http://www.youtube.com/watch?v=V7zkn7bfG0g

ПИЧАТА КИСЕЛИНА

Пичата киселина
с мене прави чудеса -
сладоледа да го духа
щом жената не е суха !

Пичата киселина
сякаш дава ми крила -
цял ден мога да я ближа
и да нямам друга грижа !

Маестро - Музика !
Обичам пичата киселина ...

Пичата киселина
за венците е добра -
Блендамед и аквафреш
бързо ша ги заебеш !

Пичата киселина
е кат живата вода -
с чудна сила ме дарява
и в леглото страшно става !

Маестро - Музика !
Обичам пичата киселина ...

Вий чуйте всички хора по света
Обичам пичата киселина ...

Gr0zDan0v
05-11-2011, 09:00
е бате нема кфо тряя си 8)

kucheto1234
05-11-2011, 10:23
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

everythingisrelative
05-11-2011, 11:59
Айде ся аз съм бил гнусен...

RageAgainstTheMachine
05-11-2011, 13:26
ааа вижте ся мацките от 15 до 21-22 са влажни на макс и ннеможе оттая влага да не се получи някъв миризляк... I BTW на 18 съм 8)

Отвращаваш ме , само по начна , по който говориш :?

Що просто не локнете темата и без това няма никакъв смисъл :(

Ayhan94
05-11-2011, 13:28
много мраза некви мазни лизгари, заради такива като вас жените станаха претенциозни

everythingisrelative
05-11-2011, 14:20
много мраза некви мазни лизгари, заради такива като вас жените станаха претенциозни

тука само такива брато :x

RageAgainstTheMachine
05-11-2011, 14:28
Към автора: абе яж ми г*за бе!!

Към теб : Къде да те чакам ? :razz: :razz:

everythingisrelative
05-11-2011, 15:21
Към автора: абе яж ми г*за бе!!

ако е измит и готин кат нищо 8-)

Ayhan94
05-11-2011, 15:33
Към автора: абе яж ми г*за бе!!

ще прониквам в младия ти задник с изкуствено уголемения се член :P

britzy
05-11-2011, 15:35
АйханЬе,изчезни бе,момче -не си интересен,даже напротив 8) :?

Team
05-11-2011, 15:39
Ъъъъ, ти на 13 ли си, или просто си леко кух? :-o

everythingisrelative
05-11-2011, 15:45
Към автора: абе яж ми г*за бе!!

ще прониквам в младия ти задник с изкуствено уголемения се член :P

даже ще го вкарам на сухо кат си мн отворена 8)