PDA

View Full Version : Проблем моля помагайте



LookAtMeNow
05-10-2011, 20:13
Здравейте, Имам проблем с ушите..щръкнали са ми :lol: Гънките са ми добре и искам да попитам може ли по някакъв начин да подгъна кожата на гънките? Тя ги прави толкова щръкнали :lol:

Abigoria
05-13-2011, 08:51
Стига сте се комплексирали за глупости бе.. Аман от малоумни теми!

НЕ, няма как да ги 'подгънеш' без хирургична интервенция

Auriss
05-13-2011, 09:11
мн зле ,мн. Тичай до левчето за изолирбанд да се облепиш ,че си те представям като грозновато копие на Леголас

Red_Hair
05-13-2011, 14:25
Здравейте, Имам проблем с ушите..щръкнали са ми :lol: Гънките са ми добре и искам да попитам може ли по някакъв начин да подгъна кожата на гънките? Тя ги прави толкова щръкнали :lol:

Здрасти, Имаш проблем с мозъка-празен е :lol: Гънките не са ти добре,направо ги няма и искам да попитам може ли по някакъв начин
да подгънеш някой учебник,вместо да ни занимаваш с простотията си? Тя те прави толкова комплексиран :lol:

LookAtMeNow
05-14-2011, 08:58
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп ...

Red_Hair
05-14-2011, 09:39
ако не се лъжа вече пускаш 3та или 4та тема и все питаш за едно и също и все ти казваме,че без хирургическа интервенция не може да се осъществи ексцизия.и ти продължаваш да питаш а мога ли с ножицата да ги поскастря.как да ти кажа синко,верно си тъп.какво мислиш,че като задаваш наново един и същ въпрос отговорът ще се промени.още на 1вата ти казаха всички,че не може да се скрият тея уши,естествено можеш да си ги залепиш,да ги пилиш,скуриш,ако искаш отрежи ги твоя раота си е на никой тука не му пука,пак ти казвам ако искаш да ги оперират намери хирург!!!!!!!!!!!!!!