PDA

View Full Version : Мноо влюбен!!



aNonimniq1993
05-10-2011, 21:34
Здравейте,ето че този път,вместо да влезна да ви се посмея реших да напиша тема тъй като за първи път се чувствам влюбен.
Значи в новото ми училище има едно момиче в, което се влюбих.Въпреки че имам опит с момичета и досега не съм имал проблем, нито да изразя чувствата си, нито пък в сексуалния си живот, но сега наистина незнам как да постъпя.Така нека ви разнажа на кратко как стоят нещата.
От 2-3 месеца си пафкаме заедно, което си е доста хубаво :grin:.Комплименти не е имало, нито от моя страна,(не съм показал нито и за минута че я харесвам и мисля че там ми е грешката) нито от нейна,но е имало въпроси с сексуален интерес.Винаги се държи приятно с мене и така тва е ,просто незнам как да постъпа защото има вероятност да не ме харесва и после може да я загуба и като приятел.

Забравих да добавя че често ми се усмихна и вътре в клас често ми хвърля нежни погледи :) също така иска да и споделя някои тайни които предполага че имам, но те са много лични и не така хубави да кажем че не съм бил некой светец.

Лошото е че аз така никога не съм се чувствал и винаги съм бил на принципа '' върши си работата и бегай''.

Ако неможете да разберете и дума от това което казвам няма проблем просто в момента не съм в състояние да пиша.[/list]

aNonimniq1993
05-11-2011, 10:57
ае помогнете бе :D

ameli
05-11-2011, 11:05
Не ходи с някой от твоя клас. Закон 8-)

Или започни да показваш, че я харесваш.. излезте няколко пъти и успех : )

iLLN
05-11-2011, 11:11
Да, наистина не е за предпочитане да ходиш с някой от твоя клас, но щом я харесваш смело напред. Няма какво да губиш, може само да спечелиш.

britzy
05-11-2011, 11:16
Да ходиш с някоГО ,но добре :-o

иначе-кви закони кви 5 лв ако се харесват нека се вземат,но първо се увери ,че иначе голем резил за следващите години.Покани я на кафе като за начало

aNonimniq1993
05-15-2011, 21:36
увери ,че иначе голем резил за следващите години.
Няма да има такива тъй като до година има вероятност да се преместа пак и остават месец и нещо и аз нищо не съм направил. :(

britzy
05-16-2011, 06:18
E,давай смело-стига си го премислял.Животът ни заминава само в догадки и колебания.Хайде,направи нещо импулсивно :grin: :D

dead_princess
05-16-2011, 06:25
Не ходи с някой от твоя клас. Закон 8-) :!:

britzy
05-16-2011, 06:51
^^
Изключително тъпо

VikiDonovan1997
05-16-2011, 06:53
Не ходи с някой от твоя клас. Закон 8-)


Защо не! Ако не е някакъв, който обича да разправя за успехите си няма проблем

againstyou
05-16-2011, 08:58
Спи с нея и чао.Няма смисъл от сериозни връзки. :D

dead_princess
05-16-2011, 08:59
^^
Изключително тъпо
ти оти си много умна.. :lol:

В един клас, според мен отношенията са само формални и нищо повече, рядко има приятелство там, да не говорим за любов ;) Ако евентуално се получи нещо и след време приключат отношенията си ще се гледат накриво, докато не завършат ;) Но това са мои наблюдения все пак

aNonimniq1993
05-16-2011, 09:53
Спи с нея и чао.Няма смисъл от сериозни връзки. :D

Пич по принцип и аз съм на това мнение.Но сега е нещо много по различно от секс, затова се плаша, иначе ако беше само секс досега вече да съм и казал.

mnogoznaikO
05-16-2011, 10:33
Излекувай се колкото се може по - бързо :)

britzy
05-16-2011, 10:42
О,Боже,аз никъде не съм казала,че ти си тъпа,но ок-щом го приемаш лично-имаш повод :)

ПТ-вече ти казах-излезте

againstyou
05-16-2011, 11:20
Спи с нея и чао.Няма смисъл от сериозни връзки. :D

Пич по принцип и аз съм на това мнение.Но сега е нещо много по различно от секс, затова се плаша, иначе ако беше само секс досега вече да съм и казал.
Пфф няя такива лигави работи,първо пробвай с тва а пък след тва ако има и тя интерес може и да продължите.Иначе съм момиче. ;)