PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка..



bubless
05-11-2011, 05:53
Здравейтее!:) Амии имам един проблем така да се кажее.. с най добрата ми приятелка,с която сме заедно от бебета напоследък се отчуждаваме.Сега сме в различни училища,различни смени и не се виждаме много често.От както тръгнахме на даскало всичко се промени.Вече когато се видим незнам какво да кажа,трудно измисляме теми за разговор и някак просто немога да се отпусна пред нея както преди.Бяхме неразделни,споделяхме си всичко и само с нея можех да бъда себе си напълно а сега какво..Тя ми е като сестра и не искам да я губя,но просто незнам какво да направя за да стане всичко по старому.За мен тя е единствена,моята сестра с която съм делила и деля всичко,но за нея вече незнам дали е така,защото има и други най-добри приятелки,с които прави същото,което и с мен и боли страшно много като ги гледам и си спомням какво е било преди.В моето сърце тя винаги ще има специално място,което никой не може да заеме и си мислех,че и за нея е така,но явно съм грешала..Все още за нея съм най-добрата приятелка,но просто не е както преди .. Моля ви дайте ми съвет какво да направя,за да не я загубя.Предварително благодаря страшно много на всички отговорили. :-) :)

daq96
05-11-2011, 06:10
Предложи й да излезете в събота или неделя. Ако искаш може да и кажеш как се чувстваш. Но повярвай ми щом сте били наистина най-добри приятелки тя няма как да те забрави. Винаги за нея ще значиш много.

bubless
05-11-2011, 06:23
Ами ние си излизаме събота и неделя даже някой път и през седмицата ако съм до по-рано (2ра смянаа :-x),но вече незнам какво да говоря с нея и изобщо не е както преди..а относно това да и кажа как се чувствам незнам дали ще стане,защото все по-трудно ми е да споделям с нея.Просто аз съм срамежлива и мн.трудно се отпускам пред някого..ужасно е товаа сеoя,мълча и си чудя кокво да кажа.. :-x :-x :oops:

venitoy
05-11-2011, 08:08
С мен и моята приятелка се получава почти същото :-o Тя е по голяма от мен различни смени сме и тя се скара с повечето ми приятелки от класа .... сега като излезем нз за какво да си говорим и на последък излизаме само от събота на събота ... понякога аз я игнорирам когато съм с момичетата от моя клас и после ми е мн кофти.... ако излизам с нея не мога да излизам с другите си приятелки защото те не я харесват, а когато излзиам с тях не мога да излизам с нея ... нз какво да правя всичко става твърде бързо.. искам да дойде ваканцията, за да можем отново да се сбижим, но се притеснявам че няма да е както преди....

bubless
05-12-2011, 04:57
Същата ситуацияя :( ..и моята е по-голяма и не харесва изобщо момичетата от класа ми,не че ги вижда често де.Така че на мен това не ми е проблем.Охх да идва тая ваканция наистинаа.. дано да успеем лятото да се сближим.Спр.мн.ми липсват старите временаа..е стари,старии 8-9 месеца,но все паак. :( :( Дано и нещата с твоята приятелка се оправят. :-)

venitoy
05-12-2011, 08:15
Същата ситуацияя :( ..и моята е по-голяма и не харесва изобщо момичетата от класа ми,не че ги вижда често де.Така че на мен това не ми е проблем.Охх да идва тая ваканция наистинаа.. дано да успеем лятото да се сближим.Спр.мн.ми липсват старите временаа..е стари,старии 8-9 месеца,но все паак. :( :( Дано и нещата с твоята приятелка се оправят. :-) мм При мвн момичетата от класа не я харесват и тя се скара там с едно две ии .... сега е още по зле ..... сега се опитвам не заемам страна стоя неутрална нз дали не ми се е разсърдила, но тя мн трудно ми се сърди :D :D Спокойно всичко ще се оправи само още 1 месец някъде ии край.... :)

bubless
05-13-2011, 05:15
Надявам се наистина да се оправи.И благодаря за подкрепата все пак хихи :P :-)