PDA

View Full Version : Краят На Света Наближава.Човеци,Пригответ е Се !



ANNUNAK
05-11-2011, 13:04
Краят на света!
Краят на света !
Краят на света !
Едно и също.Хората говорят за неща,които меко казано,дори не могат да осъзнаят.Това не означава краят за човешката раса,а край за по-голямата част от нея и нейните "ценности" и пагубен начин на живот,
но не и край за цялата раса.
Но идва новата ера.Време е.
Идват и новите "хора" от 6-тата раса.Същества,които ще поведат човечеството в правилната посока-мир,любов и доброта.Време е човечеството да премине в новото измерение 5.
Жертви ще има ли-да,ще има.И то много.Но вие хората сте си виновни.Даден ви беше шанс от нас на тази планета да усетите какво е да си жив,а вие унижожихте богатствата й за нула време.Добротата и морала оставихте на заден план.Издигнахте парите и създадохте упадъчен свят изпълнен с насилие,войни и пролята кръв.
И този наш експеримент беше неуспешен.Отново се налага репрограмиране на ДНК кода.В разкриптираните 3% човешка ДНК има 223 извънземни гени (АСGT).Но те са всъщност много повече-в почти целият оставащ 97 % код.Там са заключени тайните на вашата човешка раса.Никога обаче няма да ги разберете.Това е огромен обем информация.Колкото и да се месите в еволюцията и да искате да знаете тайните на Вселената,мозъците ви не са пригодени за това.
" Фабрично Заключеният" човешки мозък ,използва едва 2-3% от пълните си възможности.Макар да има голям обем ~300000000000000000000 b
2,71739 .10^2 b/n при ~1000 операции/s/n(10^12 n/~5-10^4si=> всяка секунда в мозъка постъпват ~10^18 b/s,като само от очите постъпват 2.10^6 b/s,но може да обработи ~400000000000 b/s
Проблема е,че човешкият мозък работи на 100 hz чистота и има реална изчислителна мощ от едва 2 kb/s.
Само толкова може да осъзнава, приема и вижда човека.
Учените отделно ще крият от човечеството тази информация.Защото няма да ви е много приятно да научите,че сте създадени и донесени на тази планета от извънземна раса чрез хибридизиране и репрограмиране на ДНК кода,че сте нови на тази планета,заселена отдавна със същества много по-интелигентни от вас и най-важното-че сте нагли натрапници на планетата,унищожавайки запазилата се от стотици милиони години природа за секунди.Вие сте единственото същество,което се самоунищожава,но не осъзнава този факт,защото се мисли за БОГ.Та вие дори не знаете кога и от кой сте създадени ! Но момента идва.Така,както ви създадохме преди точно 5043749 години почти не сте помръднали еволюционно.Добре,че правителствата ви са в горе-долу добри взаимоотношения със другите същества на Земята,че ви дават от техните технологии,за да напреднете малко.Иначе сте за каменната ера.Така и не се научихте да сте на честота 13,2 до ~13,260,а продължихте на честота 12,6 с убииства,войни,престъплени я и унищожения.Планетата Земя от 7,83ц/сек ще заработи на ~13ц/сек.Да,вие бяхте по подразбиране програмирани на 36 ч/ден,сега живеете на 24 ч/ден,а след "промяната" ще сте на малко над 18 ч/ден,разбира се без отново да усетите,че времето ще тече малко по-бързо.Налага се.Не може вечно да си стоите на това ниско ниво,унищожавайки всичко около вас.Но не си мислете,че всички хора ще успеят-само 1 на около 35 000 души ще може.

NomNomNom
05-11-2011, 13:13
Дрее ми на кура .

ЕДИТ : Омг, цензурураха ми кура .

ЕДИТ : КУР !

gandalfepi4
05-11-2011, 13:33
http://prikachi.com/images/265/3328265n.jpg

NomNomNom
05-11-2011, 13:52
Гандалф, лично те каня да се варим в един казан . :-o

Бтв, ето ви тема за размисъл , мили деца ( като мен ) .

- Дали човекът е епик трол , който иска да ни накара да се молим и да се държим мило , мисли , че ще се вържем ?

- Дали човекът е епик трол , който наистина си внушва , че това ще стане и се прави на пратеник на извънземните ?

- Дали човекът е епик трол , който си внушава , че е извънземен/от новата раса и след малко ще ни нахрани ?

Пич, авторе, каня те на гости , искам да вечерям с теб . Ако изобщо имаш кур , може да те използвам малко за лично удоволствие , като го ръгам с различни пръчки/подръчни материали и гледам реакцията . Няма много да те тормозя и въргалям, защото ще съм гладна . Ще те нарежа с трионче , ще те прибера във фризера , само половината от бедрото ти ще си сготвя . Главата ти ще я набуча на кол докато вечерям, все едно ми правиш компания .
Тъй де , ако ние ше мрем, ти ше мреш преди нас .
И ми говориш за духовни и ценностни глупости .
Телесната форма не е най-важната .
Дреме ми , че ще умра .
Всички ще умрем така или иначе.
Просто не знам защо си мислиш , че на някого му пука, че си тъп социопат.
Така или иначе на никого няма да му пука докато си в корема ми и те храносмилам.

gandalfepi4
05-11-2011, 14:09
Гандалф, лично те каня да се варим в един казан


http://img545.imageshack.us/img545/1829/kgtpqe1305125531.jpg

NomNomNom
05-11-2011, 14:25
http://4.bp.blogspot.com/_iUsU3ekivv0/SZdcBvlg9tI/AAAAAAAAAos/tGYuC0x7Cnk/s400/Jessica+Simpson.jpg
COME TO MAMA

gandalfepi4
05-11-2011, 14:52
do not want

http://prikachi.com/images/663/3328663T.png

JungleJaguar
05-11-2011, 14:55
Аааахахахахахах !
Искам да питам автора на темата-брат,на кво си?
Искам и аз от същото !

RagioL
05-11-2011, 17:43
:shock: На автора му предлагам Да се насочи към най близката психиатрия.

djipsito
05-11-2011, 22:46
В края на месеца ще ходя на психолог, ще дойдеш ли с мен ?

ANNUNAK
05-12-2011, 15:48
Ей,просто устроени организми такива !
Натрапници на нашата планета!
Я,веднага на колене пред вашите създатели от Нибиру !
Радвайте се.Още малко.
Наближава вие нагли хлебарки да усетите мощта на създателите си !
Червеи.Дори и това ви е много,амеби.
Най-нисшата раса!
Животни !
Защо мислите,че живеете на точно тази планета?
Тук има само животни и растения.Махнете грозните си изостанали сгради и пътища и коли-какво остава?
Животни и растения.
Планетата не е ваша.
Никога не е била.
Къде сте вие ли,хлебарки?
Но и хлебарки ви е много-те са от над 300 милиона години,а вие едва от 5 милиона.
Та,просто устроени организми такива-защо мислите,че сте създадени?
Каква е мисията ви на тази планета?
Вие въобще знаете ли,че имате мисия?
Нека ви кажа защо сте на тази планета,прости същества такива.
Това ще е нещо като разкриването на една от големите ни тайни пред човечеството преди да бъде премахнато:
ЗА ХРАНА !
Това сте вие !
НИЩО ПОВЕЧЕ ОТ ОВЦЕ !
ТАКА КАКТО ХОРАТА ОТГЛЕЖДАТ ЖИВОТНИ ЗА ХРАНА,ТАКА И ВИЕ ЗА НАС СТЕ СЪЩОТО.НО НЕ ГО ОСЪЗНАВАТЕ.ДАЛИ СМЕ ВИ СВОБОДА.НАЙ-ГОЛЕМИТЕ РОБИ СА ТЕЗИ,КОИТО НЕ ОСЪЗНАВАТ,ЧЕ СА РОБИ.ЗАЩО ГО ПРАВИМ ЛИ,ЧЕРВЕЙ !
ЗАЩОТО НА ЗЕМЯТА ЖИВЕЯТ И ДРУГИ РАСИ ИНТЕЛИГЕНТНИ СЪЩЕСТВА КАТО РЕПТИЛОИДИТЕ ПРИМЕРНО,КОИТО СЕ НУЖДАЯТ ОТ МНОГО ПРОТЕИНИ И ЗА ТОВА СЕ ХРАНЯТ С МЕСО.

ЧЕРВЕИ,ВАШАТА РАСА Е НИСША И НЕ ЗАСЛУЖАВА ТАЗИ ПЛАНЕТА !

А И ДОГОВОРИТЕ,КОИТО СТЕ ПОДПИСАЛИ И КОИТО ВИЕ ЧОВЕЧЕСТВОТО НАРУШАВАТЕ ИЗТИЧАТ.

gandalfepi4
05-12-2011, 15:50
'k

TheMightyNadenica
05-12-2011, 19:25
Можеше и отчасти да повярвам...но замалко! Един истински аннунак не би се агресирал! Той е достатъчно убедителен за това, че казва истината! А и него не би го интересувала гледната точка на неговите творения! А и ти звучиш(ако трябва да кажа, че мяза на нещо) като посредник! Агресията е проява на по-слабия! А рептилите не са такива! Жалка заблуда!

Абе Неймлесс ти ли си, любов моя! Четеш се като буквар!

NomNomNom
05-12-2011, 19:31
Омг, пич, ай си избивай комплексите за малоценност другаде .
Гет а лайф , омг.

П.П: Ооо , кюфте , добре дошъл отново ;д

TheMightyNadenica
05-12-2011, 19:41
Омг, пич, ай си избивай комплексите за малоценност другаде .
Гет а лайф , омг.

П.П: Ооо , кюфте , добре дошъл отново ;д

Тенкс :D
Добре заварила!

Mojito0
05-12-2011, 20:08
Аз съм от Марс и ше живея до 700 години 8)
Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се :booooomb:

TheMightyNadenica
05-12-2011, 20:10
Аз съм от Марс и ше живея до 700 години 8)
Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се :booooomb:

Зависи...Примерно 2029 година има опасност! Не знам дали ще си жива...

Mojito0
05-12-2011, 20:15
Мхм, колкото 2000 година имаше опасност, колкото сега 2012, толкова и 2029, и 3000.

GregoryHouse
05-12-2011, 20:25
Obvious troll is obvious...return to regular кофа duties please :)

TheMightyNadenica
05-12-2011, 20:37
Мхм, колкото 2000 година имаше опасност, колкото сега 2012, толкова и 2029, и 3000.

Е за 2029 е реално...не си ли чувала....??? Апофис...ала бала, туй онуй...

GregoryHouse
05-12-2011, 23:11
^^ Апофис е изчислено че нема ни хитне бре :shock: Гадни скални парчетии...

TheMightyNadenica
05-13-2011, 07:10
^^ Апофис е изчислено че нема ни хитне бре :shock: Гадни скални парчетии...

Попринцип е изчислено, че вероятноста да ни "хитне" е почти нулева...но има един малък процент...Така че не е на 100% сигурно! Ако не напъна, ще намеря точните изчисления за вероятноста да ни цапне!

Auriss
05-13-2011, 07:33
1/45 000 - гугъл брат :D Аз дори не знаех тва Апо-нещо-си какво е ,та така...малко се ограмотих :D

TheMightyNadenica
05-13-2011, 07:43
1/45 000 - гугъл брат :D Аз дори не знаех тва Апо-нещо-си какво е ,та така...малко се ограмотих :D

Е то попринцип Апофис е антипод на Ра...в египедската митология...там де праят спаринг през ноща двамата под река Нил...и уж винаги Ра побеждава...и затова изгрЕва слънцето...
И Астероида е кръстен на този Бог....

Auriss
05-13-2011, 08:14
мерси за лекцията ,но и това прочетох. продуктивна и необходима беше

ANNUNAK
05-13-2011, 09:57
Аз съм от Марс и ше живея до 700 години 8)
Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се :booooomb:
Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

Земляни, запомнете едно:
КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !

gandalfepi4
05-13-2011, 10:01
^ бе я некой да му даде БАНан на този чикиджия че вече дори не е смешно

Mojito0
05-13-2011, 10:06
^ бе я некой да му даде БАНан на този чикиджия че вече дори не е смешно

На мен ми е, не за друго, човека борави приличнос фактите.Ама има големи пропуски и си пише наизуст половината неща.Няма страшно де.
Мир вам анунаки, козунаки и каквито сте.

TheMightyNadenica
05-13-2011, 17:27
Аз съм от Марс и ше живея до 700 години 8)
Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се :booooomb:
Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

Земляни, запомнете едно:
КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !

Почти да ти повярвам, че си реален...и се издъни! Нибиру вече не съществува...унищожена е...а ние (евентуално) виждаме само сянката й...
Иначе си много прав(тука съм честен)...

ZipFail
05-13-2011, 17:50
Ахахахах :lol: :lol: :lol:

ANNUNAK
05-13-2011, 18:17
Аз съм от Марс и ше живея до 700 години 8)
Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се :booooomb:
Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

Земляни, запомнете едно:
КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !

Почти да ти повярвам, че си реален...и се издъни! Нибиру вече не съществува...унищожена е...а ние (евентуално) виждаме само сянката й...
Иначе си много прав(тука съм честен)...
ЗЕМЛЯНИНО,очаквах,че пак някой от твоята нисша раса ще използва нищожният си мозъчен капацитет,за да ми срича,но ти си отчасти прав. Нибиру отдавна е унищожена,но не цялата.А дори да беше унищожена напълно ,това не би променило факта,че ние идваме оттам.Ако сега те взема и те закарам на Марс,а ние унищожим тази планета ти откъде ще си-няма ли да кажеш,че си от планетата Земя,макар да е унищожена.
На тази планета живеем освен ние и вие и много други раси.Не всички са добронамерени към вас и ви търпят,заради договорите на вашите представители пред другите напреднали раси.Някои от точките в тези договори са ужасяващи за вашата раса,която има статут на "храна",на нисша раса човекоподобни животни.Имайте в предвид това,че в последните 50 години напреднахте доста за ниското си ниво и той най-вече благодарение на нас и другите раси,но хората плащат по различни начини-най-вече за храна и опити,които имат за цел да внедрят още повече същества от различните раси чрез специални интеграционни програми и тестове,които са задължителни за всяко почовечнено същество преди да се внедри при вас хората без да забележите разликите.1/3 от учителите в скъпите училища в САЩ са такива същества.Има и в политиката,шоубизнеса,арми ята,медицината и науката-за това напредвате в едно,но се проваляте като раса в 1000 други неща.

gandalfepi4
05-13-2011, 18:44
http://noplan.files.wordpress.com/2011/03/dave-silverman.jpg

TheMightyNadenica
05-13-2011, 19:06
Аз съм от Марс и ше живея до 700 години 8)
Докато аз съм жива, света няма да свърши.Не бойте се :booooomb:
Марсианците бяха също като хората нисша раса,но малко по-напреднала от вас хората.Вижте ги сега къде са.Вижте и планетата Марс.Вижте във вашето бъдеще !
Това ще сте вие.Скоро ще настъпи този момент.Ние също бяхме създатели на марсианската раса.Марс е петото поред космическо тяло от Слънцето и петото космическо тяло от Плутон отзад напред.Планетата създател на Слънчевата система е Нибиру.Тя се намира след Плутон.Това е нашата планета.Древните са я знаели още преди 6000 г,а вашите "ВЕЛИКИ" учени откриха Плутон преди едва 80 г ,а Нибиру дори още не е открита.Няма и да бъде скоро.Орбитата й е веднъж на всеки 3600 г.Чакайте учените си само още 1600 г.

Земляни, запомнете едно:
КОГАТО ЕДИН ДЕН НАУЧИТЕ ИСТИНАТА , ЩЕ НАМРАЗИТЕ УЧЕНИТЕ СИ !

Почти да ти повярвам, че си реален...и се издъни! Нибиру вече не съществува...унищожена е...а ние (евентуално) виждаме само сянката й...
Иначе си много прав(тука съм честен)...
ЗЕМЛЯНИНО,очаквах,че пак някой от твоята нисша раса ще използва нищожният си мозъчен капацитет,за да ми срича,но ти си отчасти прав. Нибиру отдавна е унищожена,но не цялата.А дори да беше унищожена напълно ,това не би променило факта,че ние идваме оттам.Ако сега те взема и те закарам на Марс,а ние унищожим тази планета ти откъде ще си-няма ли да кажеш,че си от планетата Земя,макар да е унищожена.
На тази планета живеем освен ние и вие и много други раси.Не всички са добронамерени към вас и ви търпят,заради договорите на вашите представители пред другите напреднали раси.Някои от точките в тези договори са ужасяващи за вашата раса,която има статут на "храна",на нисша раса човекоподобни животни.Имайте в предвид това,че в последните 50 години напреднахте доста за ниското си ниво и той най-вече благодарение на нас и другите раси,но хората плащат по различни начини-най-вече за храна и опити,които имат за цел да внедрят още повече същества от различните раси чрез специални интеграционни програми и тестове,които са задължителни за всяко почовечнено същество преди да се внедри при вас хората без да забележите разликите.1/3 от учителите в скъпите училища в САЩ са такива същества.Има и в политиката,шоубизнеса,арми ята,медицината и науката-за това напредвате в едно,но се проваляте като раса в 1000 други неща.

Еми да! Аннунаките са от Нибиру...аз не съм твърдял обратното! Но просто казвам какво се е случило...
А я кажи...ти какъв си??? Смесица м/у рептил и човек...?
Иначе си прав...като цяло за човечеството!!! Това е един от най-нисшите видове...дори и на Земята! Ние сме достатъчно глупави сами да се унищожаваме!!!
Но не знам...още не си ме убедил, че си аннунак...
А защо се агресираш на коментарите...ДА вярно, че рептилската раса са кръвопиици, агресивни, с жажда за власт...но аз ако храната ми се подиграва, аз нямаше да се агресирам, а точно обратното, защото знам, че е обречена...Защо показваш тази слабост???
Я кажи...Марс и Земята нали са си разменили позициите???
Я кажи...как се е сътворила Вселената(една от многото) в която живеем....?
Я кажи...Как мога да стана посветен в тайното познание????

GreenEye
05-13-2011, 19:07
Ти измислил филма Мъже в Черно.-Честно!Други раси?Остава да кажеш, че зелени човечета се разхождат около нас в костюми.Природата е по-висша от нас, но ние едва ли сме за храна.Храна за кой?За нас самите?Човекоядците са в митовете....:) PEACE!!!

TheMightyNadenica
05-13-2011, 19:09
Ти измислил филма Мъже в Черно.-Честно!Други раси?Остава да кажеш, че зелени човечета се разхождат около нас в костюми.Природата е по-висша от нас, но ние едва ли сме за храна.Храна за кой?За нас самите?Човекоядците са в митовете....:) PEACE!!!

Под "храна" не се разбира физическа храна...а духовна, енергийна...И да...прав е - храна сме...Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!

ZipFail
05-13-2011, 19:28
.Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!
АХАХХХАХАХ :lol: :lol: :lol:

Трола явно постигна целта си :razz:

TheMightyNadenica
05-13-2011, 19:31
.Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!
АХАХХХАХАХ :lol: :lol: :lol:

Трола явно постигна целта си :razz:

Ти членоразделно на български можеш ли да пишеш??? 90% от постовете ти са двусмислени и неразбираеми...

ZipFail
05-13-2011, 19:33
Много неразбираем пост наистина, много силна метафора вложих в него ;-)

TheMightyNadenica
05-13-2011, 19:34
Много неразбираем пост наистина, много силна метафора вложих в него ;-)

Просто нареждаш думи на случаен принцип...

Concussion
05-14-2011, 14:46
Това е демон, тази тема е сатанинска!!! Има такива подземни обежища където се отвличат хора от тайните общества (масони, илюминати...), които също са слуги на сатана. Планетата Нибиру също е сатанинска, на падналите ангели.
Моля, прочетете това:
3 И яви се друго знамение на небето, и ето голям червен змей, който имаше седем глави и десет рога, и на главите му седем корони.
4 И опашката му, като завлече третата част от небесните звезди, хвърли ги на земята; и змеят застана пред жената, която щеше да роди, за да изяде чадото й щом роди.
7 И стана война на небесата: Излязоха Михаил и неговите ангели да воюват против змея; и змеят воюва заедно със своите ангели;
8 обаче, те не надвиха, нито се намери вече място за тях на небето.
9 И свален биде големият змей, оная старовременна змия която се нарича дявол и сатана, който мами цялата вселена; свален биде на земята, свалени бидоха и ангелите му заедно с него.
Сатана и ангелите му са тук, на земята за да представят най-големите си шедьоври, с които, ако може да заблудят и избраните. Темата е пусната от демон. Ние може би не ги виждаме. Целта не е да ги виждаме с физическите си очи. САТАНА, ИЗЧЕЗНИ В ИМЕТО НА ИСУС!!!

gandalfepi4
05-14-2011, 15:13
http://noplan.files.wordpress.com/2011/03/dave-silverman.jpg

ZipFail
05-14-2011, 16:25
ЕПИК !!!

ANNUNAK
05-14-2011, 16:53
Ти измислил филма Мъже в Черно.-Честно!Други раси?Остава да кажеш, че зелени човечета се разхождат около нас в костюми.Природата е по-висша от нас, но ние едва ли сме за храна.Храна за кой?За нас самите?Човекоядците са в митовете....:) PEACE!!!

Под "храна" не се разбира физическа храна...а духовна, енергийна...И да...прав е - храна сме...Е това, че той е аннунак, не ме е убедил още...Чакам да ми отговори на миналия пост!!!

Ако искаш вярвай,ако искаш не.Няма какво да ти доказвам.
Не всички Аннунаки сме чисти Нефилими.Всъщност генетично имаме и рептилоидни гени.Да,в известна степен сме агресивни,Както и да е.
Рептилоидите не са извънземна раса,а обратното-от милиони години живеят на Земята,много преди ние да ви създадем.Имаха 27 подвида същества,от които сега са останали едва 3.Пред тази земна раса са се кланяли велики народи-инки,ацтеки,маи,египтяни и т.н.Смятани са за демони,най-вече заради зениците им,които са вертикални,но в това няма нищо демонично.Те населяват тази планета от над 65 милиона години,докато ние Аннунаките ви знаехме като маймуни преди малко над 5 милиона години и бяхме дошли на тази планета едва преди около 1,5 милиона години,за да ви репрограмираме ,за да станете по наше подобие.Тъй като оттогава са минали много години ще ви кажа и цялата истина.Нашата цел на тази планета беше,тъй като вие бяхте,а и сега сте животни,но в по-малка степен ,да ви превърнем в роби,за да ви използваме за военни цели.Бяхме уловили хиляди маймуни и те бяха закарани на нашата планета Нибиру,която беше най-бликата ни планета в тази звездна система,но може би никой не знае,че всъщност идваме от

http://store.picbg.net/pubpic/AD/23/95755da09b93ad23.jpg

Пиша го на един от извънземните езици,защото не искам да се знае от вас хората точно откъде сме всъщност.

Върнахме на Земята някои същества,с по-човешки вид и напуснахме планетата.Човекоподобните маймуни вече владееха сечивата и огъня.После пак идвахме на Земята и още повече променяхме съществата в продължение на около 25 000 години.Те избягваха рептилоидите заради това,че ние им казвахме,че те са зли същества,кръвопиици,каниба ли и страшни хищници.Да,те се нуждаят от повече месо,но ядат и плодове,зеленчуци,както и различни растения.Може да ви стане смешно,но дори и готвят месото преди да го ядат.Разбира се не говорим за ястия,а само за обработка на месото,за да не го ядат сурово.Е,много от тях го ядат сурово.Както и да е.
Ние ви създадохме.ВИЕ СТЕ СЕДМАТА РАСА НА ТАЗИ ПЛАНЕТА,А НЕ ПЪРВАТА.Конфликта нарастваше.И тук дойде проблема-рептилоидите,които от десетки милиони години живеят на тази планета,не одобриха нас,защото си мислеха,че ние сме на тяхната планета заради суровините и златото,а не за опити и поробване на животни,въпреки,че те въобще не се вълнуваха от вас.В последствие възникна много сериозен конфликт между нас,който прерасна във война с жертви.Ние използвахме мощни звукови оръжия и унищожихме много от подземните им градове.Те пък унищожиха всички наши постройки на Земята и много в орбитата около планетата.От нас беше хвърлена мощна биобомба на тази планета,която унищожи по-голяма част от живота на нея,включително и създадените от нас хуманоидни животни.От тяхна страна пък те унищожиха огромна част от нашата Нибиру.
Последва оттегляне на рептилоидите от тази планета,както и нашето оттегляне от Земята точно преди 4943 г.В по-късен етап конфликта между нас свърши и те се населиха отново на Земята.Беше проведен разговор с рептилоидите от наша страна и след него пак се появихте вие създадени отново от нас преди малко повече от 2000 г.А сега сме в добри отношения със рептилоидите и живеем както на тази планета,но на км под земята в модерни градове,така и в сградите или във високите няколко км стъклени небостъргачи на Луната.Иначе рептилоидите са интересни същества.Владеят телекинеза,мимикрия и телепатия,но най-интересното,което могат е да влизат в съзнанието на много слабият човешки ум най-вече след като са били заредени на Слънце.Ако рептилоид излезе сред хората и си помисли и зададе телепатична команда,че е човек-човешкият ум ще изпълни командата и ще го вижда като човек.Казвам го това,защото рептилоидите,както и някои други същества,умеят това благодарение на нас Аннунаките,които оставихме човешкият ум без защитни механизми и им показахме необходимият "ключ" за човешкото съзнание.Обратният процес при виждане първо на дадено същество и после команда към мозъка,че е всъщност уж човек,може да причини загуба на съзнание,кома и смърт за човека.Така,че това се прави предварително.Има и способност за убиване с ум ,но е забранено.Имаме и технология,която за човешките същества е невидима.Но при снимане с камера ,или апарат всичко се вижда.Нещо като невидимата инфрачервена светлина от лампичката на дистанционното,когато натиснете дадено копче и не се вижда нищо,но когато включите цифровата камера на телефона и поставите лампичката в кадър и натиснете дадено копче на дистанционното-се вижда,че лампичката всъщност свети.

Та ние просто ви създадохме,но това не означава нищо друго.В момента на планетата живеят около 55 раси същества.14 от тях са много напреднали.8 от 14-те раси отвличат хора.На Земята живее и една изключително развита раса на възраст над 1 милиард години.Ние не,но Рептилоидите са били в конфликт с тази раса 3 пъти.Расата е дотолкова развита,че дори и ние не можем да си представим мащабите им.Дори само с 1 мисъл биха могли да унищожат и рептилиите и нас и цялата планета.Но те са същества,които никога не са представлявали опасност за никой и нищо.

А за Вселената-има си причини някои неща да си останат скрити.Не мога да говоря за това.Само бих вмъкнал,че няма реалност,няма планети,има нищо.Всичко е програмирано и заредено правилно.Нищо от това,което виждате,чувате и усещате не е истинско,а е "илюзия" работеща на правилната честота пораждайки в мозъка ви всичко.Само 1 пример.Стисни си силно някой пръст на ръката.Чувстваш болката в пръста си,нали?А всъщност,ако можете да изследвате с подходяща апаратура,ще видите,че чувството на болка въобще не е в пръста,а в мозъка.В същото време човешкият мозък не може да изпитва болка.Както знаете никъде в мозъците ви няма дялове за памет и спомени,но въпреки това вие имате памет и спомени.При опити с мишки и отстраняване,рязане,размен яне,стриване,кълцане и дори пасиране на мозъците им и поставяне обратно в главите им-те не губят нито памет нито спомени,а дори се нормализират напълно.Дори при отстраняване на 99 % от оптичните нерви и зрителната кора-животното без проблем вижда и изпълнява сложни зрителни задачи.Много са факторите.Но разбира се най-важната роля играят очите ви.При гледане излъчвате и приемате честоти.Обектите,които виждате всъщност не са там,където си мислите.
Добре,ще издам 1 тайна.Ако разбиете материята на все по-малки и по-малки парченца,в крайна сметка ще стигнете предела- точката,в която атоми,протони,неутрони и т.н. имат свойствата на "нищото."Електроните нямат измерение.И още една тайна-електроните може да са частици,но може и да са вълни.И когато са вълни имат своиства,които нито една друга частица не може.Това са квантите-от това е "изградена" Вселената.Мислех да спра дотук,но ще ви кажа още една важна тайна.Квантите са изграждащи частици само,когато се наблюдават.Тук отново идва ролята на очите.Когато не се гледат са винаги вълни,а не частици.Най-прост пример е когато сънувате.Очите ви са затворени,не гледате към нищо,вие сте в леглото,а всъщност сте някъде другаде,чувате,виждате,гов рите,смеете се,а най-важното е,че го чувствате като истинско нещо.
Това е което мога да кажа за Вселената.

disinfo
05-14-2011, 17:01
Не го слушайте този анунак! Старае се да смъкне самочувствието на нашия вид използвайки празно самохвалство! Изказванията му нарушават пряко тайния дипломатически код между двата вида.
ANNUNAK, с предположение, че Сте действали от незнание, а не от недобросъвестност, Земното посолството е готово да Ви удостои с възможността да се извините преди да се наложи да бъдете санкциониран както следва, като ви гарантира мисловен имунитет.

Concussion
05-14-2011, 18:20
ANNUNAK, писах ти на лично. Моля да получа отговор поне на част от въпросите, защото знам, че много от нещата все още не ми влизат в работата. Моля те, пиши ми на духовно ниво, поне до такова, че да мога да те разбера. Знам, че нямам право да хуля славните същества нито за неща, които не зная и не разбирам все още.

Auriss
05-14-2011, 19:49
Неймлес ,Неймлес ,путьо - ВИЖ ,
как религия да съградиш ,
куп тъпаци да сбереш
и към тъпотата да ги поведеш.

8-) 8-) :lol:

Някак отвърте ми дойде. Ама е мн показателно тва дето се случва тука 8-)

ANNUNAK
05-14-2011, 20:14
ANNUNAK, писах ти на лично. Моля да получа отговор поне на част от въпросите, защото знам, че много от нещата все още не ми влизат в работата. Моля те, пиши ми на духовно ниво, поне до такова, че да мога да те разбера. Знам, че нямам право да хуля славните същества нито за неща, които не зная и не разбирам все още.

Знаеш ме кой съм.
Знаеш защо съм на тази планета.
Знаеш откъде идвам.
Знаеш моята цел.
Знаеш,че съм просветен във физиката.
Знаеш,знаеш,знаеш...
Като толкова знаеш:

1.Обясни ми ти какво разбираш под думата "Бог".
2.Кой мислиш,че те е създал,кога и откъде е дошъл?
3.Защо във вашият ДНК код има 223 извънземни гена?

Ако ми отговориш на тези 3 въпроса,аз също ще отговоря на твоите !

Nam3less3
05-14-2011, 20:24
Неймлес ,Неймлес ,путьо - ВИЖ ,
как религия да съградиш ,
куп тъпаци да сбереш
и към тъпотата да ги поведеш.

8-) 8-) :lol:

Някак отвърте ми дойде. Ама е мн показателно тва дето се случва тука 8-)Религията е за умни хора 8)

Concussion
05-14-2011, 20:42
ANNUNAK, писах ти на лично. Моля да получа отговор поне на част от въпросите, защото знам, че много от нещата все още не ми влизат в работата. Моля те, пиши ми на духовно ниво, поне до такова, че да мога да те разбера. Знам, че нямам право да хуля славните същества нито за неща, които не зная и не разбирам все още.

Знаеш ме кой съм.
Знаеш защо съм на тази планета.
Знаеш откъде идвам.
Знаеш моята цел.
Знаеш,че съм просветен във физиката.
Знаеш,знаеш,знаеш...
Като толкова знаеш:

1.Обясни ми ти какво разбираш под думата "Бог".
2.Кой мислиш,че те е създал,кога и откъде е дошъл?
3.Защо във вашият ДНК код има 223 извънземни гена?

Ако ми отговориш на тези 3 въпроса,аз също ще отговоря на твоите !

За разлика от теб, аз не съм толкова просветена, така е. Знаеш много добре за какво ти говоря, казах ти, че тези твои методи при мен не действат. Създадена съм от Господ, като теб, Той е вечен и не е идвал от никъде, Него просто го има. Не ме омайвай с въпросите си, не се получава. Не съм като другите, моето мнение се различава толкова много с това на другите. Ти знаеш, че аз зная...

gandalfepi4
05-14-2011, 20:43
религията е за умни хора

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/72/LynnHarveyNyborg-CountryBelieveGod-Intelligence.svg/800px-LynnHarveyNyborg-CountryBelieveGod-Intelligence.svg.png

TheMightyNadenica
05-14-2011, 23:36
Аннунак...Имам още въпроси.
Нали инки, ацтеки, египтяни, маи са атлантиди...кога е унищожена Атлантида, как е унищожена и къде е била...Както и Лемурия???
Би ли написал нещо на вашия език(няма значение какво) и да го постнеш като снимка...знаеш защо!
Под седмата раса...имаш предвид, че всички минали са били човеци? И какво точно са представллявали потопите?
Религиите от вас ли са създадени?
Защо ви е злато?
Какви са звуковите оръжия??? Ала сониктанковете от Dune???
Каква е била биобомбата?
Как мога да бъда посветен???
Тази развитата раса как се казва...?
Защо не можеш да говориш за Вселената??? Поне кажи наистина ли са 10^10^10^7 на брой???

ANNUNAK
05-15-2011, 18:36
Атлантида не беше създадена за вас хората.Тя беше нашият дом.Дом на нас-Атлантите,или Аннунаките.Може да се каже,че ние сме извънземни,но и вие сте,защото ние пък ви създадохме.И вие сте извънземни,живеещи на чужда планета.Знаеш ли,Виктория-хората ви е страх да погледнете по-далеч от носа си.Знам,че ви е страх от истината,но не знам защо.Знаете ли,че почти всяка звезда от галактиката има планетарна система?Или,че много редкият елемент Молибден участва във физиологията на всички живи същества,а на тази планета почти няма от този метал.
Да не мислите,че сте от тази планета ?
Или се мислите за единствените?
Дори вашата раса клонира растения и животни.
Защо мощно развитият Неандерталец изчезна изведнъж,отстъпвайки на незнайно откъде дошлият и сложно устроен,интелигентен Кроманьонец?

Ето нещо написано:

http://store.picbg.net/pubpic/2A/54/7dd08ac9ccc42a54.jpg

риг ма ишем му ша Игиги

в превод:
Те слушаха протеста на Игиги.

А расата от Атлантида е
четвъртата раса със 7 подраси.
Антлантида има много имена-
Шангри-Ла,Антила,Аменти,Атвантика,
Градините на Едилу,Арралу,Атлантия,
Аттала,Тир Нан,Ацтлан,
Ацатлан,Хесперидес,Атли,Хи ерборея,Тир Бео,
Муриас,Асгард,Куша,Фалайс,А валон,Аркадия,
Тир Фа Тонн,Арктос,Гориас,Агарта,Т уле,
Тула,Рутас,Финиас,Тир Таирнгире,
Магмаш.
Самите ние също имаме много имена-
Джинн,Джеди,Великани,Титан ,Паднали Ангели,
Наблюдателите,Елс,Ари,Стар йшините,Синове на Задок,
Синове на Ситт,Ураниди,Циклопи,Проме ейци,
Олимпиици,Избраните (на Нибиру имахме град-Града На Избраните),
Азурас,Иллиас,Фомориан,Маг осниците,
Неосветените,Корумпиранит ,Догони,Дагони,Ана,Амарака,
Нагас,Ракшази,Братството на Змията,Царете Дракони,
Хората Змии,Нефилими,Анакими,Рефа м,Надред,
Талиесин,Амергин,Туан,Бреа ,Балор,Диансечт,
Индеч,Еладан,Луг,Нуада,Кулх уаин,Оссиан,Фин Мас Къмхаил,не всички имена се отнасяха
за нас,но за древните хора всички бяхме под общ знаменател,макар да имаше различни същества.
Ние обичахме опитите.
И Атлантида беше точно
затова унищожена от нас.Бих казал дори от нашата глупост.
На тази планета правихме най-различни опити-
на огромни области предизвиквахме
от земетресения и бури
до изригване на вулкани.Имаше и
унищожения над хората заради
експериментите с времето.
Използвахме много и кристали.
Най-вече за съхраняване
на огромно количество информация
(нещо като сегашните ви харддискове,
но в естествен вид).
Използвахме ги и за събиране на енергия.
Знаете,че лъч светлина
минаващ през диамант
увеличава в пъти мощта си.
И в един момент
имахме много почти
10 м кристали и огромна енергия,
която нарастваше и остана без контрол.
Така Атлантида беше потопена
от страшни потопи.
Това всъщност беше "Потопът".
От Антлантида остана
само остров Посейдон,
но и той по-късно потъна.
Няма да кажа къде е
потънала Атлантида,но в океана все още има
от нашите сгради,храмове,
1 мраморен акропол с площ 20234,28 кв.м.
,пътища,метални предмети,домакински съдове,
бани,стълбища,ваза,от непознат
за вас материал-подарък за цар Кронос,
статуи,държащи кристал, дори пирамиди
(имахме и планини като пирамиди
и ние построихме първите египетски пирамиди)
една от които е с 11 помещения
и връх от огромен кристал,
друга наша пирамида е 210 м висока.
Малко след това се махнахме
и ви оставихме планетата
със всичките й богатства и
райски кътчета,а вие започнахте
да ги унищожавате.
Оставихме ви и нарочно
свръхтехнологии,
но скоро едва ли учените
ви ще разкрият как се
използват,но само ще вметна,
че говорим за технология,управляваща и
променяща времето и пространството
само с мисъл,
но ще спра дотук.

А Лемурия,с държавите Мар и Му
беше на по-голямата част
от пасифика и също беше потънал.
Великденските о-ви са част
от Лемурия,а върха на потъналите планини са
острови в океана.Жителите й имаха и
трето око.Те бяха третата раса.
Изглеждаха като индианците,
но високи около 18 м.
Не бяха напреднали технологично,
вибрираха на висока честота и водиха природосъобразен
начин на живот,бяха дори вегетарианци
и се интересуваха от медитация.
Те не се интересуваха
и от нашите технологии.
Бяха неагресивни.
После се разпръснаха из маите,
тибетците и дори ескимосите.
Иначе те идваха от Лахму,
или както вие я знаете като Марс.
Но имаше оцелели и от двата вида,
заради някои от запазилите се подземни градове.

3а вашите раси накратко:
Първа раса:
Нематериални,светещи безполови същества
,сенки,без форма,високи около 60 м,
живеещи милиони години живот без съзнание.
Като в сън.Първата раса е безсмъртната раса.
Тази раса нямала
смисъл и трябвало да се
премахне,но се установило,че
тя не може да се унищожи.И така от тази
раса дошла втората раса.

Втора раса:
Плътни нематериални същества
с височина около 40 м.
Със слабо съзнание.Но станали катаклизми
и расата била почти унищожена.

Трета раса:
Имало вече ум,
съзнание,чувства,полове,
родени са от яйца,има 7 подраси.
Расата била висока около 18 м,
а преди 18 милиона години
за първи път хората са имали
физическо тяло.
Расата е обитавала както знаете Лемурия.

Четвърта раса:
Великата раса.
Наричани са още Кабири и Даити.
Разделена е на 2 раси (Адепти)
със 7 подраси.Тук роля имаме ние.
Подбрахме най-напредналите от
Лемурската четвърта подраса-
Туранците,или Ракшазите.
Трябваха ни за опити
и използване за военни цели.
От планетата добивахме и злато,
защото ни трябваше за Нибиру,
а там дори и в атмосферата й имаше злато.
Но и го използвахме за
минипулации над хората.
Създадохме класата,
разделението на бедни и богати,
данъчни системи,хазарт и т.н.
неща,които продължават за съжаление
и до днес и то благодарение
на самите вас,
защото не може да се осъзнаете,
а все още робувате на наши стари форми
на забавление,които отдавна
трябваше да прескочите и да преминете към духовното.
В развитието си
повечето от вас избраха лошата страна,
защото някои бяха репрограмирани
и връщани при простолюдието
като царе,при това надарени
с много качества,
но злоупотребявайки с тях.Първите програмирани
от нас същества имаха
много дълъг живот-
стотици години.
Да,имаше и агресия от
наша страна,властност,насаждане
на вина, измислици и заблуди
над хората.Но
по-важното е ,че след разрушаването
на Атлантида и нашето напускане
на планетата,някои от
програмираните хора,които имаха
много качества над непрограмираните
хора,се провъзгласиха за крале,
царе и богове !
Оттам се измислиха и религиите-
не от нас,а от вас,
имащи се за нас и всяващи
респект и страх над простолюдието
чрез телекинеза,телепатия,висок и познания във всичко,
но и c магьоснически
качества.
Така вие сте се кланяли
не на Боговете,а на усъвършенстваните
от нас хора.
При идването ни тук
на Земята решихме
да сложим ред.
Имаше ново програмиране на
ДНК кода над хората.
И тук възникна проблем
от наша грешка-
в един кратък период
интелекта,знанията и възможностите
на съществата почти не
се различаваше от нашия и
хората се опълчиха срещу нас.
Последва ново репрограмиране
като всичките ви знания,
които не трябваше да знаете
бяха отнети,а вместо това
получихте модерен мозък,говор
и много други възможности.

Пета Раса:
Известна като Арийската раса
или Раса Sui Generis.
До момента расите нямаха
обоняние,а сега се появява.
Има 6 подраси и седма,
която съвсем скоро ще се роди.
Петата раса бяха египтяните.
Те не са Атланти.
И не е правилно да се казват Атланти-
това сме ние,Аннунаките.
Съществата са само наши създания,
но не са като нас.

За 6 и 7 раса няма да говоря.
Само ще вмъкна,че 6 раса
има от около 50 г,а
седмата от около 10 г.
Нужен е преход,за да се мине
на по-високо вече духовно,а не
толкова материално ниво.

За развитата раса не
мога да говоря,
а за Вселената бях кратък,
но достатъчно ясен.

TheMightyNadenica
05-15-2011, 19:38
Благодаря за отговорите...Но продължавам да бъда любопитен!
Да това за многобройното репрограмиране е ясно! Но аз питам по-скоро какво са представлявали потопите...Как са предизвикани и тн...
ХААРП подобие на важите средства за контрол ли е ?
Какъв е този кристал? От къде е ? Има ли го на Земята?
Искаш да кажеш, че ти си от Елита....А създалите религиите(тоест по-спецялните), египтяните, маите, ацтеките, инките са Изоставени(както се знае)?
Значи и вие сте били подвластни на данъци, хазарт, бедност...тоест и вие сте били управлявани...?
А прогонването на Адам и Ева от Райската градина...символизира всъщност намаляването на продължителноста на живота, който е секнат изкуствено, чрез генетични измени???
Като сте се върнали...Шумерия ли сте избрали...И сте предали знания на шумерите...или шумерите сте вие?
Защо сте избрали вида на ДНК да е като 2 увити змии? Тоест, все едно се размножават, създават живот...което ще рече, че вие сте змиите и ни създавате(тоест нас хората)...???
Затова ли Хитлер е искал чиста арийска раса??? Защото е знаел...?А те имат ли рептилско в себе си? или...? Обясни...
Децата индиго, кристалните деца, светлинните деца от новата раса ли са???

Concussion
05-15-2011, 20:33
АННУНАК, не забравяй, че съм ти задала въпроси на лично. При мен тия заблуди не вървят.

ZipFail
05-15-2011, 22:54
Интересно как анунака пише само тук, където разни фрийкове като него му се връзват, а отбягва упорито другата тема където му искаме снимки...



ДАЙ СНИМКИ КУМЕ ???

GregoryHouse
05-15-2011, 23:19
И ся да ви прецакам илюзиите. Анунака е виден форумен трол и кофаджия :lol: :lol: :lol: Ама седнали 5 човека и се тролват един друг (или се надявам де, щот ако някой си вярва - много лошо :-o ).

Снимка със timestamp + for teenproblem.net :razz:

RagioL
05-16-2011, 06:45
То е ясно че е трол. Прекалената заинтересованост към една толкова явна лъжа ме наведе на мисълта че разиграват някаква сценка трима потребители.Някаква такава бегла мисъл ми мина през главата.

П.П. Тая азбука на анунаките ми напомня малко на това
http://log.bg/users_images/26/26474.jpg

Nam3less3
05-16-2011, 07:10
Брей, ще взема да стана и аз конспиратор 8-)

Auriss
05-16-2011, 07:13
Хмм...малко вероятно предвид интелектуалните изисквания на длъжността. Но все пак никога не е късно да опиташ

Nam3less3
05-16-2011, 07:16
Хмм...малко вероятно предвид интелектуалните изисквания на длъжността. Но все пак никога не е късно да опиташИскаш да кажеш, че съм твърде умен за конспиратор, а 8)

Auriss
05-16-2011, 07:20
Самозаблудата не е нещо особено полезно ,от мен да го знаеш.

gandalfepi4
05-16-2011, 07:26
Искаш да кажеш, че съм твърде умен за конспиратор, а 8)

по-скоро че си твърде тъп и за 2х4 дъска

ANNUNAK
05-16-2011, 07:34
То е ясно че е трол. Прекалената заинтересованост към една толкова явна лъжа ме наведе на мисълта че разиграват някаква сценка трима потребители.Някаква такава бегла мисъл ми мина през главата.

П.П. Тая азбука на анунаките ми напомня малко на това
http://log.bg/users_images/26/26474.jpg
Обори ме с факти.
Дай ми факти,че греша.
Докажи на всички,че греша !
Дай твойте доказателства.
А това смешно шрифтче не е нито един от "извънземните" за вас езици.В интернет има предостатъчно измислени шрифтове,че и отговарящи на А,В,С,D и т.н. чак.,за да пишете сигурно.Не ме карайте да се смея.Не казвам,че няма и реални,има,но вие няма как да разберете това.А за снимките щом съм казал ще публикувам.Какво бързате?Да не ви гонят вече тайните служби?
Нали темата е глупава,лъжлива,сатанинска ,а аз съм Демон.Ще публикувам някои снимки.Тези,които преценя,че ще е добре,а не такива,които най-малко биха накарали да ви блокират и спрат форума.

И накрая нещо от мен,а за снимките по-късно.
http://store.picbg.net/pubpic/4E/98/d89896d525b74e98.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/C0/E0/70dc78c21375c0e0.jpg

Nam3less3
05-16-2011, 07:51
по-скоро че си твърде тъп и за 2х4 дъскаКаза gandalfepi4 и се погледна в огледалото.

RagioL
05-16-2011, 07:51
Опа моето любимо божество се обади. А как точно реши че ми пука достатачно за теб че да се занимамам да ти търся факти, като и елементарната логика може да бутне стената на глупоста. А до този шрифт, който аз пуснах естествено че не е извънземен но не можеш да разбереш кога някой ти се подиграва или не съм бил ясен.

П.П Прав си федералните вече ме погнаха във момента ти пиша от зона 52. :lol:

ANNUNAK
05-16-2011, 08:23
Опа моето любимо божество се обади. А как точно реши че ми пука достатачно за теб че да се занимамам да ти търся факти, като и елементарната логика може да бутне стената на глупоста. А до този шрифт, който аз пуснах естествено че не е извънземен но не можеш да разбереш кога някой ти се подиграва или не съм бил ясен.

П.П Прав си федералните вече ме погнаха във момента ти пиша от зона 52. :lol:
Фактите не се търсят.
Или знаеш или не.
За да търсиш значи не си сигурен и не знаеш,в което няма нищо лошо,но няма какво да си губя времето с такива като теб !

RagioL
05-16-2011, 08:39
Нали си извънземен ти ми докажи че наистина си такъв. Телепортирай ме в космическия кораб, паркирай си летящата чиния на покрива ми, не знам нещо такова :D

TheMightyNadenica
05-16-2011, 13:33
Аннунак...остави подигравателните нападки...Би ли отговорил на въпросите от миналия ми пост...

ANNUNAK
05-16-2011, 17:09
Аннунак...остави подигравателните нападки...Би ли отговорил на въпросите от миналия ми пост...
Номера ми на картата за достъп в базата:
NVLV-73A-41706-P:14:08:11-46-M-35229-701

Ето тайна снимка на схема на една от базитеhttp://store.picbg.net/pubpic/BD/E9/3838734c83fbbde9.jpg

Тази снимка се чудих дали да я публикувам.
Както виждате това е летяща чиния,но правена в тази база.
За гориво се използва това:
UUP 5f^14 6d^10 7s7p^3
MP:1740
CD: 31,5 g/cm^2
http://store.picbg.net/pubpic/5C/1E/97632d5a23e65c1e.jpg

Тук,в тази зала се правят експерименти с хора.Получават се полухора полуживотни понякога.
В подробности няма да изпадам.
http://store.picbg.net/pubpic/65/1B/ba3738e47f2d651b.gif
Това,както виждате е НИВО 1 на базата.
http://store.picbg.net/pubpic/E5/5F/f2bcb6f9d200e55f.jpg
Тук това е ниво 7 в една от базите
http://store.picbg.net/pubpic/28/EB/391a5d2e418128eb.jpg
Тук се държат отвлечените хора.На работниците им е забранено да разговарят с тях.Също хората в клетките се дрогират.Използва се и ток.
http://store.picbg.net/pubpic/07/ED/f8c3bcc753df07ed.jpg
Ето една картина от 1430 г.Вижте съществото,идващо от небето.
http://store.picbg.net/pubpic/31/A2/f5534b3f4f1531a2.jpg
Ето нещо от Киев отпреди 4000 г.
http://store.picbg.net/pubpic/C8/84/0735534d24aac884.jpg
А това е от платото Кимбърли,Австралия отпреди 5000 г.
http://store.picbg.net/pubpic/5B/FD/9579eb0476975bfd.jpg
А ето нещо наистина интересно.На тази снимка е Атомен Реактор на 2 МИЛИАРДА ГОДИНИ
http://store.picbg.net/pubpic/4C/16/fd98795a4ff24c16.jpg

A за въпросите:
За да потънат над 200 м пирамиди и цели градове-според теб какво биxa представлявали тези потопи?Много питаш и не мисля,че отговорите ще ти харесат.Ще се опитам най-меко да ти го кажа.
Преди да дойдем на тази планета нямаше робство,нямаше разделение на бедни и богати,нямаше подчинение и държане в страх,нямаше войни,малтретиране,престъп ления,пропаганди, дезинформация и т.н.

За Атлантида.
Беше решено Атлантида да се унищожи,защото робите станаха много напреднали и спряха да ни се подчиняват.Елита и Ду-Кас напуснаха планетата и при унищожаването й бяха предизвикани потопи от огромните кристали заредени с енергия.Кристалите бяха земни.Унищожихме и потопихме Атлантида заедно с хората и нисшите Аннунаки там.Това беше първия потоп.Имаше и втори.Той беше причинен от нас,след като се бяхме върнали повторно на планетата,и не предположихме,че сте толкова напреднали и се изправихте срещу нас.Това се дължеше на оцелелите нисши Аннунаки,които са разбрали за плана да унищожим Атлантида и се били скрили.Тогава причинихме катаклизми и втори по-мощен потоп,който унищожи нисшите Аннунаки,огромна част от хората и напредъка на всички човешки раси.Тогава избрахме Шумерите,но не си прав,че ние сме Шумери.

И не сме подвластни от хазарт,бедност и т.н.,а ние измислихме това,за да се забавляваме чрез хората,не чрез тези неща.Те бяха за тях,а ние наред с контрола над бедствията и времето ,управлявахме и вас и се забавлявахме ,защото вие играехте,а и още дори играете тази игра на класи,бедни,богати,умни,глу пави и т.н.

А иначе за кристалите-То вие дори сте кристали.В по-голямата си част сте вода,което е пак кристал.Водата има свойствата на кристалите-може да лекува,да се зарежда с енергия и да бушува.Приливите и отливите също бушуват в океаните заради Луната,която кара и вас хората да се бушувате при пълнолуние.Хората се лекуват с кристали.Хората носят кристали.Хората дори слагат във водата си кристали.Както знаеш водата има памет.Ще си позволя да вмъкна малко за свръхсекретен експеримент,при който в съд с вода се пуска затворена отвсякъде ампула с отрова и така престоява няколко дни.Няма логичен начин отровата да пробие стъклото и да влезе в контакт с водата.После Изследват водата със всевъзможни технологии-Водата е 100 % чиста,както би трябвало.Но какво става когато бият инжекции с тази чиста вода на животни-те умират веднага,все едно им бият от същата тази отрова като от затворената ампула във водата.Какъв е извода-учените чрез цялата си модерна техника и компютри не откриват никаква отрова,но са знаели,че водата има памет.

За Хаарп-съвсем друга технология за съвсем друг контрол.Без подробности.

За Адам и Ева-измислици,както казах на програмираните за да държат в страх простолюдието,което ги мисли за Бог.Намаляването на живота,както и ръста на човечеството (вие сте точно 2 пъти по-ниски от времето на Атлантида),заради увеличеният брой на хората по планетата.И както казах не сме Шумерите,а техните Богове (Хората от Сим),предадохме им знания,които мисля,че на вас са известни:
изчислено е завъртането на Земята с точност до 0.4 сек
първото колело
първите данъци
първата система за писменост
първите пари
измислянето на Зенита,полюсите,осите на небето
първи стъпки в геометрията
изчисляване на дроби, нечетни числа, умножаване на милиони и издигане на числа в степен
първите математически таблици и формули
първата пещ за обработка на метали
първи опити в медицината,ортопедията и работата с хирургически инструменти
първите закони и социални реформи

И това преди повече от 6000 г,но и до днес ползвате тези неща.Шумерите нямаха еволюция.Те напреднаха на момента заради нас.Тогава нашият елит направи така,че пред Шумерите всички други изглеждаха като първобитни пещерни хора.Постъпихме така и с Вавилон,като преди да го възродим отново трябваше да разрушим всичко,както винаги,

И не ние избрахме ДНК кода ви да прилича на змии и не сме същества змии.Да,има и такива Аннунаки-наричат се рептилоиди (Ду-Каз).Те участваха в репрограмирането на вашето ДНК.Те са рептилоиди,но са свръх развита раса.Не са никак случайни.А за елита-той се нарича "Нефилим".
Ду-Каз управляваха Нибиру и бяха пращани от Нефилим да завладеят и други планети,не само Земята.
Имаме и други раси-Волчърит,Перс Сирис,Вултурит,Масса-Карри.
Дори с някои от Аннунаките сме врагове и то дори и до днес за завладяването на човечеството,което е факт.Просто си го разпределяме.Не като преди с груба сила,а напротив-финно и чрез някое друго забавление за овцете,за да не се усетят.А дори и да се усетят-НИЩО НЕ МОГАТ ДА ПРОМЕНЯТ.ВИЕ САМИ ИЗБРАХТЕ ТАЗИ ИГРА НА МАТЕРИАЛНОТО И СМЕТНАХТЕ ДУХОВНОТО ЗА НЕНУЖНО.А вие Българите сте едни от най-старите народи на Земята,не осъзнавате много неща.Не осъзнавате богатството и мощта си като раса.Както и да е.

За Хитлер си отчасти прав,но той самият е искал много други неща.Включително и армия от маймуни за войните,както и създаването в подземните му градове на летяща чиния.Защо ли е всичко това?Няма значение.

Всички хора имат рептилско,или Аннунакско в себе си.Иначе щяхте сега да сте като племената из джунглите,че и по-изостанали,ако чакахте естествената си еволюция.А ние ви предложихме бърз старт,като сега си и плащате за всичко.
Ще си позволя да вметна нещо секретно.Мислих да не го пиша първоначално,но така и така това ще е последното ми мнение.
Във мозъка на всеки човек има и още един мозък- рептилоидният .Там се целят с манипулациите от телевизиите,дезинформация а и контрола над вас.Този древен мозък е най-старият във мозъците ви.Има 2 полукълба.Този мозък се състои от гръбначният мозък,основните ганглии,диенцефалонът и няколко части от средният мозък.Още нещо секретно.Когато гледате телевизия рептилоидният мозък прави така,че да имате същата дължина на мозъчната вълна и същите вибрации както когато сънувате.

И това е моето последно мнение.Накрая само за довиждане ще ви кажа,че тези информации не са никак случайни и не идват просто така.Голяма част от секретната информация в интернет е от извънземни за вас източници,както и се предава по тайни канали,или чрез вътрешни хора,както и от хора от службите.Довиждане на Всички !

gandalfepi4
05-16-2011, 17:20
http://images.icanhascheezburger.com/completestore/2008/12/26/128748050612048578.jpg

bazingaaaa
05-16-2011, 20:10
http://prikachi.com/images/253/3348253R.jpg

TheMightyNadenica
05-16-2011, 20:34
Аннунак...ако се появиш пак...дай знак, че искам да те питам още доста неща!!!

Абе не ви ли озадачава? Този дава много смислени отговори...И не го засякох да греши смислово! Разбира се, не знаех всичко! Замислете се!
Неймлес, това не ти ли прилича(доколкото си казвал) на онзи посветен от xneta...?
Абе модератори...можете ли да проследите IP или да локализирате като цяло??? Любопитен съм!

ZipFail
05-16-2011, 20:41
ЕЙ ГУЩЕР, ОЩЕ ЧАКАМЕ СНИМКИ

Nam3less3
05-16-2011, 21:07
Аннунак...ако се появиш пак...дай знак, че искам да те питам още доста неща!!!

Абе не ви ли озадачава? Този дава много смислени отговори...И не го засякох да греши смислово! Разбира се, не знаех всичко! Замислете се!
Неймлес, това не ти ли прилича(доколкото си казвал) на онзи посветен от xneta...?
Абе модератори...можете ли да проследите IP или да локализирате като цяло??? Любопитен съм!Да, този ANNUNAK е доста убедителен 8-)

TheMightyNadenica
05-16-2011, 21:29
Аннунак...ако се появиш пак...дай знак, че искам да те питам още доста неща!!!

Абе не ви ли озадачава? Този дава много смислени отговори...И не го засякох да греши смислово! Разбира се, не знаех всичко! Замислете се!
Неймлес, това не ти ли прилича(доколкото си казвал) на онзи посветен от xneta...?
Абе модератори...можете ли да проследите IP или да локализирате като цяло??? Любопитен съм!Да, този ANNUNAK е доста убедителен 8-)

Там е работата, че не е смешно, сериозно! Виж, че говори(пише) убедително, знае за какво става на въпрос, и дава обстойно информация, каквото го питам! Не е случаен!

Аннунак...ако пишеш пак, би ли обяснил поне накратко - йерархичната система била на Нибиру, за рептилсия мозък...

ZipFail
05-16-2011, 22:05
Абсолютно ! Съгласен съм с кюфтето ! Даже смятам, че това е едно от основните занимания на рептилите(които иначе са със светлинни години по-извисени от нас, духовно и умствено) - да пишат във тийн-форуми..

TheMightyNadenica
05-16-2011, 22:07
Абсолютно ! Съгласен съм с кюфтето ! Даже смятам, че това е едно от основните занимания на рептилите(които иначе са със светлинни години по-извисени от нас, духовно и умствено) - да пишат във тийн-форуми..

Ти май не внимажаш в случващото се...Така де...то ти не си виновен...такъв си от малък - не си го искаш... :)

ZipFail
05-16-2011, 22:17
Така е, много съм наивен :(
Нищо, че въпросния рептил отговаря на всички постове, освен тея, на които му искаме снимки..аз съм наивния ретард, който вижда това, което му се иска :(

Auriss
05-17-2011, 04:30
Що храните трола ? 8-) На бас ,че в момента се спуква от смях докато чете на кьофтето постовете 8-)


Този древен мозък е най-старият във мозъците ви.Има 2 полукълба.Този мозък се състои от гръбначният мозък,основните ганглии,диенцефалонът и няколко части от средният мозък

FAIL

А снимките нещо ми мязат на кадри от "Досиетата Х" ,ама може и да греша. Знам ли 8-)

NomNomNom
05-17-2011, 07:58
Аннунак...ако се появиш пак...дай знак, че искам да те питам още доста неща!!!

Абе не ви ли озадачава? Този дава много смислени отговори...И не го засякох да греши смислово! Разбира се, не знаех всичко! Замислете се!
Неймлес, това не ти ли прилича(доколкото си казвал) на онзи посветен от xneta...?
Абе модератори...можете ли да проследите IP или да локализирате като цяло??? Любопитен съм!Да, този ANNUNAK е доста убедителен 8-)

Той освен , че ползва прокси , ползва и друга версия на IP протокола . Как локализираш 259A.AkjU8.sak0987.sdh89AW!.as@%$ ?
Тоз пич само докосва компота и текста се набира автоматично.

Даже и не ми се троли .
Тъпо пмс.
В такива моменти ме е яд , че нямам кур .

Абе, кюфте , бива ли да си толкова захлупен ( плюс още 1-2 потребители , които се тролват от трола )

gandalfepi4
05-17-2011, 08:06
В такива моменти ме е яд , че нямам "мъжки полов орган"

недей nomnomz, знаеш ли колко е гадно?

ходиш си и ти се блъска в колената само :-#

голяма гнус е и като не можеш да носиш къси гащи че ще травматизираш някой минувач :(

не си е шега това да се занимаваш с кypa

Nam3less3
05-17-2011, 08:12
:razz:
Абе ако има някой на който бих повярвал ако трябва в този форум, това ще е ANNUNAK, та това е доста голяма чест за него 8)
Според мене е съученик на наденицата.

bazingaaaa
05-17-2011, 08:21
Аннунака е фейк, има няколко причини за това, като ги формирам в изречения ще ги напиша.

http://prikachi.com/images/296/3349296x.jpg

NomNomNom
05-17-2011, 08:23
Като за начало Хаусчо ни каза, че е фейк 8-)

Иначе , ако имах кур , нямаше да ме солят , че нямам кур . Колкото и да е гаден 8-)

TheMightyNadenica
05-17-2011, 10:37
Що храните трола ? 8-) На бас ,че в момента се спуква от смях докато чете на кьофтето постовете 8-)


Този древен мозък е най-старият във мозъците ви.Има 2 полукълба.Този мозък се състои от гръбначният мозък,основните ганглии,диенцефалонът и няколко части от средният мозък

FAIL

А снимките нещо ми мязат на кадри от "Досиетата Х" ,ама може и да греша. Знам ли 8-)

Това за рептилсия мозък е вярно! И преди съм чел отностно този мозък! Холивуд нарочно прави филмите с дължината равна с тази на мозъка...така, както на съня! Това е описано подробно, но вече съм забравил! Требвува да припомня!
Мислех, да кажа неща подкрепящи реалноста на личноста на Аннунака, но съм обещал да не нарушавам думата си! А и теб какво те интересува живота??? Да имаш храна, фейсбук, де да легнеш, и алкохол...Това е !

TheMightyNadenica
05-17-2011, 10:44
:razz:
Абе ако има някой на който бих повярвал ако трябва в този форум, това ще е ANNUNAK, та това е доста голяма чест за него 8)
Според мене е съученик на наденицата.

Мхм...един от моя клас е...С продълговати зеници, по майчина линия и люспи по лелина линия...и обича месото сурово!!! Ама инак е пичага...лафим си всеки ден по скайпа :D

ZipFail
05-17-2011, 10:47
Според мен е някой кофаджия..

Nam3less3
05-17-2011, 18:03
Според мен е някой кофаджия..Твърде умен е за кофаджия. Още малко усилия да напраи и ще взема да почна да му чета постовете :lol:

Rebirthing
05-20-2011, 18:51
TheMightyNadenica, повечето от нещата написани от Анунак вече съм ги чувала. За честотата на Земята, за това, че всичко е илюзия и т.н.

Снимката която е дал на въпросната база е взета от интернет, ето я в голям формат: http://www.freezone.org/images/ufo01.jpg това е от лекция за UFO проведена 1990 година. Лекцията е от три клипа по приблизително 60 минути, плюс текст в които и дума НЕ няма за въпросните Анунаки.

Ето още снимки "секретни" снимки:
http://www.freezone.org/images/ufo03.jpg
http://www.freezone.org/images/ufo04.jpg

А този "свръхсекретен експеримент" с водата вече съм го чувала във филма "Тайната на Водата", само, че малко по изменен. Става въпрос за една лаборантка която изпуска ампула с отрова във вода и въпреки, че веществото е нямало контакт с водата тя все пак станала отровна. При анализ във водата не е намерено нищо, разбира се.

Та в заключение ще напиша, че този "Анунак" доста е чел конспиративни теории, даже израза "НАЙ-ГОЛЕМИТЕ РОБИ СА ТЕЗИ,КОИТО НЕ ОСЪЗНАВАТ,ЧЕ СА РОБИ" е взет от хнет. Там има една тема с разговор с един посветен, т.е илюминат уж. Оригинала всъщност е от руски форум, в хнет само са го превели.
На мен като цяло не ми се струва много присъщо за висшия интелект, да си направи една расичка за забавление която да използва за храна и просто така да унищожава и ъпдейтва когато си поиска. Също така изречението "Беше решено Атлантида да се унищожи,защото робите станаха много напреднали и спряха да ни се подчиняват." е доста красноречиво. Духовно напреднали същества изпитват СТРАХ, че собствените им създания могат да ги надминат ?! Мда, доста са велики, няма що :).

Впрочем в постовете на Анунака имаше няколко интересни неща, това за биобомбата и 36 часовото денонощие. Предполагам е имал предвид ето това: http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=7116.0

ZipFail
05-20-2011, 19:40
Бас ловя, че наденицата ще си пусне мощния игнор за тоя пост и ще си продължи да си лафи по скайп с трола, богославяйки го :lol:

Искрено му завиждам на тоя пич, тролене във висша форма :lol:

Rebirthing
05-21-2011, 11:39
А на мен пък не ми е ясно от къде идват тези Анунаки, щом те са създали Слънчевата система ? Кой е създал тях ?

И ми е много ми е интересно за какво аджеба са създали всички планети и космически тела ? Е така, за кеф ли :D ?

Уж те са смесили тяхното ДНК с това на маймуните, а всъщност би следвало и маймуните да са тяхно производство имайки предвид, че Слънчевата система е тяхно дело ? И въпреки всичко това нашето ДНК се различава от това на маймуните :? доста съм озадачена ! Хем и двата вида сме тяхна марка ;д, хем не сме, е ясно е, че тук има и друга намеса. Въпроса е, каква ?!

А кога впрочем да очакваме поредното унищожение или ъпгрейдване 8-) ?

ANNUNAK
05-22-2011, 11:02
TheMightyNadenica, повечето от нещата написани от Анунак вече съм ги чувала. За честотата на Земята, за това, че всичко е илюзия и т.н.

Снимката която е дал на въпросната база е взета от интернет, ето я в голям формат: http://www.freezone.org/images/ufo01.jpg това е от лекция за UFO проведена 1990 година. Лекцията е от три клипа по приблизително 60 минути, плюс текст в които и дума НЕ няма за въпросните Анунаки.

Ето още снимки "секретни" снимки:
http://www.freezone.org/images/ufo03.jpg
http://www.freezone.org/images/ufo04.jpg

А този "свръхсекретен експеримент" с водата вече съм го чувала във филма "Тайната на Водата", само, че малко по изменен. Става въпрос за една лаборантка която изпуска ампула с отрова във вода и въпреки, че веществото е нямало контакт с водата тя все пак станала отровна. При анализ във водата не е намерено нищо, разбира се.

Та в заключение ще напиша, че този "Анунак" доста е чел конспиративни теории, даже израза "НАЙ-ГОЛЕМИТЕ РОБИ СА ТЕЗИ,КОИТО НЕ ОСЪЗНАВАТ,ЧЕ СА РОБИ" е взет от хнет. Там има една тема с разговор с един посветен, т.е илюминат уж. Оригинала всъщност е от руски форум, в хнет само са го превели.
На мен като цяло не ми се струва много присъщо за висшия интелект, да си направи една расичка за забавление която да използва за храна и просто така да унищожава и ъпдейтва когато си поиска. Също така изречението "Беше решено Атлантида да се унищожи,защото робите станаха много напреднали и спряха да ни се подчиняват." е доста красноречиво. Духовно напреднали същества изпитват СТРАХ, че собствените им създания могат да ги надминат ?! Мда, доста са велики, няма що :).

Впрочем в постовете на Анунака имаше няколко интересни неща, това за биобомбата и 36 часовото денонощие. Предполагам е имал предвид ето това: http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=7116.0
ЕЕЕЕЕЕЕЕ !
СТИГА ДЕЕЕЕ !
ЗАЩО РАЗВАЛИ ВСИЧКО ?
СЪРДЯ ТИ СЕ !

gandalfepi4
05-22-2011, 11:09
http://files.sharenator.com/sad_troll_RE_top_5-s259x195-141253.jpg

Rebirthing
05-22-2011, 12:18
ANNUNAK, напълно разкрит си :-P !

ANNUNAK
05-22-2011, 13:53
ANNUNAK, напълно разкрит си :-P !
Браво !
Впечатлен съм !
Остана само да кажеш,че перфектно говориш и пишеш на аннунакски,също на двата езика,който ще се
говорят след около 1000 г на Земята,на езика Ahhoohiie,Древният Звезден език,и още около 20 "извънземни" езика с по около 150 "букви" всеки.
Е,тогава вече си давай скайпа аахахахахахахах.

GregoryHouse
05-22-2011, 16:10
Кфо висше извънземно си, ако не можеш да намериш 1 потребител на тийн форум сам.... :lol:

Concussion
05-22-2011, 16:39
ANNUNAK, напълно разкрит си :-P !
Браво !
Впечатлен съм !
Остана само да кажеш,че перфектно говориш и пишеш на аннунакски,също на двата езика,който ще се
говорят след около 1000 г на Земята,на езика Ahhoohiie,Древният Звезден език,и още около 20 "извънземни" езика с по около 150 "букви" всеки.
Е,тогава вече си давай скайпа аахахахахахахах.

Малоумник, научи се да си служиш с пунктуационните знаци. :lol:

ANNUNAK
05-22-2011, 17:02
ANNUNAK, напълно разкрит си :-P !
Браво !
Впечатлен съм !
Остана само да кажеш,че перфектно говориш и пишеш на аннунакски,също на двата езика,който ще се
говорят след около 1000 г на Земята,на езика Ahhoohiie,Древният Звезден език,и още около 20 "извънземни" езика с по около 150 "букви" всеки.
Е,тогава вече си давай скайпа аахахахахахахах.

Малоумник, научи се да си служиш с пунктуационните знаци. :lol:

ОООООООО,ВИКИИИИ !
Здравей,как си ?

Rebirthing
05-22-2011, 17:47
Е мога много ясно ! Съмняваш ли се :) ?

Очаквам отговор на по-горе зададените ми въпроси, моля !

bazingaaaa
05-23-2011, 10:04
Аннунак нали нямаше да пишеш повече? :D




И това е моето последно мнение.Накрая само за довиждане ще ви кажа,че тези информации не са никак случайни и не идват просто така.Голяма част от секретната информация в интернет е от извънземни за вас източници,както и се предава по тайни канали,или чрез вътрешни хора,както и от хора от службите.Довиждане на Всички !

gandalfepi4
05-23-2011, 10:20
oфффф аре остави трола да умре бе брат!

са ще почнат и лапетиите с въпросите "наистина ли си извънземен??? от къде знаеш това???? ще ми отговориш ли на няколко въпроса????" и тн

деееба

ANNUNAK
05-23-2011, 10:52
Е мога много ясно ! Съмняваш ли се :) ?

Очаквам отговор на по-горе зададените ми въпроси, моля !

На въпроси не се отговаря вече,бе Аннунакоунищожителко ахахахахах.
Как ти го измислих само.

Мисля,че имаш достатъчно знания да си отговориш на част от въпросите.Даже можеш да се пробваш и да ги заместиш.Мисля,че донякъде би се справила добре.

А С ТЯХНАТА ПОМОЩ ЗАЕДНО С ТЕБ МОЖЕМ ДА РЪКОВОДИМ СВЕТА !
Ахаахахахахахах.
Не бе това за света вече се шегувам.

И кой е казал,че пише само Аннунак ,бе bazingaaaa ?
Да виждаш да се отговаря на въпроси?
3 същества влизаха с този ник.Примерно вторият пост на Аннунак в темата беше на един Рептилоид.Не виждате ли как единия отговаря с агресия,а другият отговаря спокойно.
Няма вече да се отговаря на въпроси!
Който питал-питал.
Който разбрал-разбрал.
И дори ми е наредено до утре да им изтрия постовете !
Съжалявам!

bazingaaaa
05-23-2011, 10:57
Е мога много ясно ! Съмняваш ли се :) ?

Очаквам отговор на по-горе зададените ми въпроси, моля !

На въпроси не се отговаря вече,бе Аннунакоунищожителко ахахахахах.
Как ти го измислих само.

Мисля,че имаш достатъчно знания да си отговориш на част от въпросите.Даже можеш да се пробваш и да ги заместиш.Мисля,че донякъде би се справила добре.

А С ТЯХНАТА ПОМОЩ ЗАЕДНО С ТЕБ МОЖЕМ ДА РЪКОВОДИМ СВЕТА !
Ахаахахахахахах.
Не бе това за света вече се шегувам.

И кой е казал,че пише само Аннунак ,бе bazingaaaa ?
Да виждаш да се отговаря на въпроси?
3 същества влизаха с този ник.Примерно вторият пост на Аннунак в темата беше на един Рептилоид.Не виждате ли как единия отговаря с агресия,а другият отговаря спокойно.
Няма вече да се отговаря на въпроси!
Който питал-питал.
Който разбрал-разбрал.
И дори ми е наредено до утре да им изтрия постовете !
Съжалявам!


http://i1085.photobucket.com/albums/j427/cpopictures/Facepalm-Moving.gif

Rebirthing
05-23-2011, 12:16
Въй, аз съм страшно поласкана :D !

TheMightyNadenica
06-03-2011, 22:33
Вярно...нали беше последното...?
Аннунак...кои трима са писали...? Защо ще ги триеш?
И сега кой пише?

Concussion
06-04-2011, 10:25
АНУНАК, писах ти лично съобщение. :)

gandalfepi4
06-04-2011, 12:08
aйде оставете го трольо деее

к'во се занимавате с глупости само

PhoenixDust
06-06-2011, 15:02
:shock: :shock: Прекалено много филми, ANNUNAK. :razz: :razz: :razz:

loveca777
08-23-2011, 18:56
TheMightyNadenica, повечето от нещата написани от Анунак вече съм ги чувала. За честотата на Земята, за това, че всичко е илюзия и т.н.

Снимката която е дал на въпросната база е взета от интернет, ето я в голям формат: http://www.freezone.org/images/ufo01.jpg това е от лекция за UFO проведена 1990 година. Лекцията е от три клипа по приблизително 60 минути, плюс текст в които и дума НЕ няма за въпросните Анунаки.

Ето още снимки "секретни" снимки:
http://www.freezone.org/images/ufo03.jpg
http://www.freezone.org/images/ufo04.jpg

А този "свръхсекретен експеримент" с водата вече съм го чувала във филма "Тайната на Водата", само, че малко по изменен. Става въпрос за една лаборантка която изпуска ампула с отрова във вода и въпреки, че веществото е нямало контакт с водата тя все пак станала отровна. При анализ във водата не е намерено нищо, разбира се.

Та в заключение ще напиша, че този "Анунак" доста е чел конспиративни теории, даже израза "НАЙ-ГОЛЕМИТЕ РОБИ СА ТЕЗИ,КОИТО НЕ ОСЪЗНАВАТ,ЧЕ СА РОБИ" е взет от хнет. Там има една тема с разговор с един посветен, т.е илюминат уж. Оригинала всъщност е от руски форум, в хнет само са го превели.
На мен като цяло не ми се струва много присъщо за висшия интелект, да си направи една расичка за забавление която да използва за храна и просто така да унищожава и ъпдейтва когато си поиска. Също така изречението "Беше решено Атлантида да се унищожи,защото робите станаха много напреднали и спряха да ни се подчиняват." е доста красноречиво. Духовно напреднали същества изпитват СТРАХ, че собствените им създания могат да ги надминат ?! Мда, доста са велики, няма що :).

Впрочем в постовете на Анунака имаше няколко интересни неща, това за биобомбата и 36 часовото денонощие. Предполагам е имал предвид ето това: http://www.xnetbg.com/new/forum/index.php?topic=7116.0
ЕЕЕЕЕЕЕЕ !
СТИГА ДЕЕЕЕ !
ЗАЩО РАЗВАЛИ ВСИЧКО ?
СЪРДЯ ТИ СЕ !
ъъъъъъъ

autista88
08-23-2011, 19:19
Прочетох и Повярвах. Аннуак, окажи възвишената си подкрепа на един прост човек, избави ме от съдбата ми, помогни ми!



:lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D

:-D

Anja
08-24-2011, 15:53
Плашиш ме, сериозно... :shock:

CallMeJustin
08-24-2011, 21:42
Братко Анунак, остави низшите да се самозаблуждават.

autista88
08-25-2011, 06:53
Братко Анунак, остави низшите да се самозаблуждават.

...Човека с Justin Beaber на аватара, кой е по заблуден, а, а?

Cardiology
08-25-2011, 09:54
Вси4ки вие, които ми завиждате !

Altamira
08-25-2011, 13:02
все още не вярвам, че ще свърши света, ама и да свърши, ще си умра задоволена :grin:

TheMightyNadenica
08-25-2011, 23:55
Много радваща картинка...всеки пише койт за квот си знаЙ!

Anja
08-26-2011, 06:25
Много радваща картинка...всеки пише койт за квот си знаЙ!

Ти вярваш ли, че тоя е нормален?! :shock:

MrCreeper
08-26-2011, 09:55
О велики Анунако, разкрий ми тайната на сътрворението на света и може да ти повярвам :D

TheMightyNadenica
08-26-2011, 10:11
Много радваща картинка...всеки пише койт за квот си знаЙ!

Ти вярваш ли, че тоя е нормален?! :shock:

Ами да ти кажа ли...не ме интересува какъв е! Но ме интересува какво пише, защото написаното от него е истина! За това може да се каже там, че го храня и тн...но аз ще продължа да го храня...защото искам да изцвъква още истини!

loveca777
08-26-2011, 10:41
Много радваща картинка...всеки пише койт за квот си знаЙ!

Ти вярваш ли, че тоя е нормален?! :shock:

Ами да ти кажа ли...не ме интересува какъв е! Но ме интересува какво пише, защото написаното от него е истина! За това може да се каже там, че го храня и тн...но аз ще продължа да го храня...защото искам да изцвъква още истини!
i men iskam da me hranish . ISKAM sladoled :)

TheMightyNadenica
08-26-2011, 10:43
Много радваща картинка...всеки пише койт за квот си знаЙ!

Ти вярваш ли, че тоя е нормален?! :shock:

Ами да ти кажа ли...не ме интересува какъв е! Но ме интересува какво пише, защото написаното от него е истина! За това може да се каже там, че го храня и тн...но аз ще продължа да го храня...защото искам да изцвъква още истини!
i men iskam da me hranish . ISKAM sladoled :)

Ако почнеш да цвъкаш истини...

loveca777
08-26-2011, 10:46
:D вярваш ли наистина 100% че на 11 11 2011 или 2012 ще идва края на човечеството? 8)
Аз незнам, но го искам. :Д

TheMightyNadenica
08-26-2011, 10:54
:D вярваш ли наистина 100% че на 11 11 2011 или 2012 ще идва края на човечеството? 8)
Аз незнам, но го искам. :Д

Това ироничен въпрос ли е...или наистина питаш...?

loveca777
08-26-2011, 10:57
питам дам. :D
Аз ако вярвах 100% въобще нямаше да си правя труда да ходя на училище :D

Concussion
08-26-2011, 11:08
питам дам. :D
Аз ако вярвах 100% въобще нямаше да си правя труда да ходя на училище :D

:lol: :lol: :lol:

loveca777
08-26-2011, 11:18
NE E SMESHNO
Imalo e hora koito sa si prodali kushtite i vsichko,zashtoto sa si mislili che idva kraq na sveta prez 2000 godinina ;)

TheMightyNadenica
08-26-2011, 11:18
питам дам. :D
Аз ако вярвах 100% въобще нямаше да си правя труда да ходя на училище :D

Е разбира се, че няма да свърщи...Това са манипулаторства! Тази смешка тръгва главно от календара на маите...но това, че свършва, не значи край на света...а просто край на епохата им, която е дълга 5000 и нещо годин! Дори сегашните потомци на маите гледат с недоумение към въпроса - края на света!
А това е едно добро средство за манипулация и тн!

loveca777
08-26-2011, 11:22
питам дам. :D
Аз ако вярвах 100% въобще нямаше да си правя труда да ходя на училище :D

Е разбира се, че няма да свърщи...Това са манипулаторства! Тази смешка тръгва главно от календара на маите...но това, че свършва, не значи край на света...а просто край на епохата им, която е дълга 5000 и нещо годин! Дори сегашните потомци на маите гледат с недоумение към въпроса - края на света!
А това е едно добро средство за манипулация и тн!
тогава що беше съгласен с аннунак и казваше,че скоро ще дойдат извънземните да ни унищожат 90% от хората ? :D

TheMightyNadenica
08-26-2011, 11:27
питам дам. :D
Аз ако вярвах 100% въобще нямаше да си правя труда да ходя на училище :D

Е разбира се, че няма да свърщи...Това са манипулаторства! Тази смешка тръгва главно от календара на маите...но това, че свършва, не значи край на света...а просто край на епохата им, която е дълга 5000 и нещо годин! Дори сегашните потомци на маите гледат с недоумение към въпроса - края на света!
А това е едно добро средство за манипулация и тн!
тогава що беше съгласен с аннунак и казваше,че скоро ще дойдат извънземните да ни унищожат 90% от хората ? :D

1.Кога съм казвал, че ще дойдат?!? Те са тука още преди нас!
2.Кога съм казвал, че ще ни унищожават?!? Те ако искат са могли да го направят във всеки един момент, и могат да го направят и сега!
3.И какво общо има избиването на човечеството с края на света?

loveca777
08-26-2011, 11:35
Eй не се отмятай.
Казах края на човечеството в първия коментар, а не края на света.
Ти го написа това. :D
И не ми обяснявай,че могат да ни унищожат когато им скимне без проблем ... Искам да ми опишеш как ще унищожат 7 милиарда души и да искат и да не искат ние имам хиляди ракети, танкове, оръдея, изтребители апа4ита...

loveca777
08-26-2011, 11:37
по едно време ме заплашваше ,че скоро щяло да настъпи масово унищожение на човечеството..

TheMightyNadenica
08-26-2011, 11:51
Eй не се отмятай.
Казах края на човечеството в първия коментар, а не края на света.
Ти го написа това. :D
И не ми обяснявай,че могат да ни унищожат когато им скимне без проблем ... Искам да ми опишеш как ще унищожат 7 милиарда души и да искат и да не искат ние имам хиляди ракети, танкове, оръдея, изтребители апа4ита...

Не съм му обърнал внимание на това - човечество!
Ти си нищо(тоест като човек)...нищо и никакъв биологичен вид!
Човечеството е толкова просто, че няма повече накъде! Унищожението може да е по много начини! Било то тихо, или с патаклама! Твоето физическо същество, е контролирано по-всякакъв начин! За духовно и психическо няма да говоря, защото там летвата е на нулата! Пример за физическия контрол е медицината! Ежегодно те дупчат с ваксини - било то за несъществуващи болести, било то за болести изкуствено създадени(а те всички са такива), било то да ти вкарат такава, било то да ти отслабят имунната система по ред причини и така нататък и така нататък! С химиите които поглъщаш било то под формата на хапчета, инжекции, кремове и тн, ти си просто мишена!
Унищожението на човечеството е лесно дори и от гледна точка на него самото, па камо ли за разум доста напред от него! Било то в лицето на огнева мощ, химична бомба, биологична епидемия, за кояти ти си адски слаб, съсипване на духовното/психичното състояния а оттам на физическото! А то е роботизирано! Дори и хиптноза!

loveca777
08-26-2011, 12:40
Az ne si biq vaksini. Повечето болести са изкуствено създадени -прав си.
Но така да ни унищожат е невъзмножно. С химични, биологични и ядрени оръжия ще убият и фауната и животните.
;)

TheMightyNadenica
08-26-2011, 14:07
Az ne si biq vaksini. Повечето болести са изкуствено създадени -прав си.
Но така да ни унищожат е невъзмножно. С химични, биологични и ядрени оръжия ще убият и фауната и животните.
;)

Ваксини ок...ами нали пиеш апове, бият ти инжекции, мажеш се с крамове и тн! Роб!
Целта е унищожение на човечеството...няма значение дали ще развеят листата на съседния храст!
А най-лесния начин е да заразят нещата от които имаш крайна необходимост - вода, въздух, храна...тоест да ги заразят с нещо смъртоностно! Те и сега са заразени! И нямаш отръвка! Мъртъвци са всички за няколко дни само! И това са само малко от многото опции!

loveca777
08-26-2011, 14:21
ако нямаше инжекции и тнт до ся да сме измрели от болести ;)
За замърсяването на езера и природата сме си виновни ние хората.
Заводите, фабриките петролните разливи и тнт.
За изчезването на рибите от океяните - също е виновен човека.
Въобще сами се унищжаваме. ;)
Но дори извънземните не могат да унищажат всички хора на Земята, без да унищожат и самата ни планета с всички еко системи ;)

TheMightyNadenica
08-26-2011, 14:28
ако нямаше инжекции и тнт до ся да сме измрели от болести ;)
За замърсяването на езера и природата сме си виновни ние хората.
Заводите, фабриките петролните разливи и тнт.
За изчезването на рибите от океяните - също е виновен човека.
Въобще сами се унищжаваме. ;)
Но дори извънземните не могат да унищажат всички хора на Земята, без да унищожат и самата ни планета с всички еко системи ;)

Оффф...човек ти си много промит! Ако нямаше инжекции и тн, щяхме да сме здрави като коне!
Но ти навярно не знаеш, че природата има цяр за всичко! Ето вродата например! С нея може да се лекуваш поне по 2 начина!
Именно!
Какво петролни разливи, фабрики, заводи?
Именно! Единствено човека е толкова глупав да се самоунищожава, завличайки и други!
Планета как се унищожава?

loveca777
08-26-2011, 14:39
ако нямаше инжекции и тнт до ся да сме измрели от болести ;)
За замърсяването на езера и природата сме си виновни ние хората.
Заводите, фабриките петролните разливи и тнт.
За изчезването на рибите от океяните - също е виновен човека.
Въобще сами се унищжаваме. ;)
Но дори извънземните не могат да унищажат всички хора на Земята, без да унищожат и самата ни планета с всички еко системи ;)

Оффф...човек ти си много промит! Ако нямаше инжекции и тн, щяхме да сме здрави като коне!
Но ти навярно не знаеш, че природата има цяр за всичко! Ето вродата например! С нея може да се лекуваш поне по 2 начина!
Именно!
Какво петролни разливи, фабрики, заводи?
Именно! Единствено човека е толкова глупав да се самоунищожава, завличайки и други!
Планета как се унищожава?
Има много болести, които ако нямаше ваксини ше уреш. ;) С вода ако се лекуваха всички болести - в средновековието нямаше всички да умират от чума ;)
Ние се самоунищожаваме,а не извънземните ;)
Съзнателно но никой нищо не прави. На повечето не им пука, а тези които им - нищо не могат да направят ...... ;)

TheMightyNadenica
08-26-2011, 14:52
ако нямаше инжекции и тнт до ся да сме измрели от болести ;)
За замърсяването на езера и природата сме си виновни ние хората.
Заводите, фабриките петролните разливи и тнт.
За изчезването на рибите от океяните - също е виновен човека.
Въобще сами се унищжаваме. ;)
Но дори извънземните не могат да унищажат всички хора на Земята, без да унищожат и самата ни планета с всички еко системи ;)

Оффф...човек ти си много промит! Ако нямаше инжекции и тн, щяхме да сме здрави като коне!
Но ти навярно не знаеш, че природата има цяр за всичко! Ето вродата например! С нея може да се лекуваш поне по 2 начина!
Именно!
Какво петролни разливи, фабрики, заводи?
Именно! Единствено човека е толкова глупав да се самоунищожава, завличайки и други!
Планета как се унищожава?
Има много болести, които ако нямаше ваксини ше уреш. ;) С вода ако се лекуваха всички болести - в средновековието нямаше всички да умират от чума ;)
Ние се самоунищожаваме,а не извънземните ;)
Съзнателно но никой нищо не прави. На повечето не им пука, а тези които им - нищо не могат да направят ...... ;)

Ти май вече се ебаваш с мен...?
Всяка болест се лекува с природата! Лекуват се с вода! Еми умирали са защото не са знаели как! То и сега не знаят!
Защо отклоняваш темата?
Кое не го прави съзнателно никой?

ZipFail
08-26-2011, 16:51
Ти от кво мислиш, че се правят тея инжекции и лекарства бе, мойто момче ?
90% от лекарствата са направени от вещества, които се намират в природата.

TheMightyNadenica
08-26-2011, 18:11
Ти от кво мислиш, че се правят тея инжекции и лекарства бе, мойто момче ?
90% от лекарствата са направени от вещества, които се намират в природата.

По химичен път може би?

ZipFail
08-26-2011, 19:00
So... ?

TheMightyNadenica
08-26-2011, 22:05
So... ?

Ти наистина почваш вече в отрицателните норми да влизаш на IQто...

ZipFail
08-26-2011, 22:16
И как извличането по химичен път на вещества от природата ги прави не-природни ? :lol:

TheMightyNadenica
08-26-2011, 22:58
И как извличането по химичен път на вещества от природата ги прави не-природни ? :lol:

Не! Ти наистина си с отрицателен IQ! Нямам думи!

ZipFail
08-26-2011, 23:22
А обосновка няква ?

TheMightyNadenica
08-26-2011, 23:24
А обосновка няква ?

Че си зле ли?

ZipFail
08-26-2011, 23:27
Явно нямаш такава. Окей.

TheMightyNadenica
08-27-2011, 00:12
Явно нямаш такава. Окей.

Еми не виждам причина по която да се опитвам да покажа нещо на природно глупав човек!

ZipFail
08-27-2011, 00:16
Аз спор не виждам. Виждам, че те питам 3 пъти едно и също нещо, а ти се въртиш около въпроса като ощипана ученичка :)

TheMightyNadenica
08-27-2011, 00:20
И как извличането по химичен път на вещества от природата ги прави не-природни ? :lol:

Ето тука показваш уникално слабоумие! Ако не се осетиш...значи наистина си много зле!

ZipFail
08-27-2011, 00:29
Значи ракията на дядо ти на село е синтетичен, не-природен продукт, така ли ? Щото ферментацията си е чисто умишлено химическо обработване.

loveca777
08-27-2011, 15:17
ако нямаше инжекции и тнт до ся да сме измрели от болести ;)
За замърсяването на езера и природата сме си виновни ние хората.
Заводите, фабриките петролните разливи и тнт.
За изчезването на рибите от океяните - също е виновен човека.
Въобще сами се унищжаваме. ;)
Но дори извънземните не могат да унищажат всички хора на Земята, без да унищожат и самата ни планета с всички еко системи ;)

Оффф...човек ти си много промит! Ако нямаше инжекции и тн, щяхме да сме здрави като коне!
Но ти навярно не знаеш, че природата има цяр за всичко! Ето вродата например! С нея може да се лекуваш поне по 2 начина!
Именно!
Какво петролни разливи, фабрики, заводи?
Именно! Единствено човека е толкова глупав да се самоунищожава, завличайки и други!
Планета как се унищожава?
Има много болести, които ако нямаше ваксини ше уреш. ;) С вода ако се лекуваха всички болести - в средновековието нямаше всички да умират от чума ;)
Ние се самоунищожаваме,а не извънземните ;)
Съзнателно но никой нищо не прави. На повечето не им пука, а тези които им - нищо не могат да направят ...... ;)

Ти май вече се ебаваш с мен...?
Всяка болест се лекува с природата! Лекуват се с вода! Еми умирали са защото не са знаели как! То и сега не знаят!
Защо отклоняваш темата?
Кое не го прави съзнателно никой?
Казах ,че го правим съзнателно, но никой не му дреме.
А я кажи рецепта за лекуване на рак примерно или на шарка. Ама само с вода!

TheMightyNadenica
08-29-2011, 20:22
Значи ракията на дядо ти на село е синтетичен, не-природен продукт, така ли ? Щото ферментацията си е чисто умишлено химическо обработване.

Ама ти си уникален глупак!

TheMightyNadenica
08-29-2011, 20:28
ако нямаше инжекции и тнт до ся да сме измрели от болести ;)
За замърсяването на езера и природата сме си виновни ние хората.
Заводите, фабриките петролните разливи и тнт.
За изчезването на рибите от океяните - също е виновен човека.
Въобще сами се унищжаваме. ;)
Но дори извънземните не могат да унищажат всички хора на Земята, без да унищожат и самата ни планета с всички еко системи ;)

Оффф...човек ти си много промит! Ако нямаше инжекции и тн, щяхме да сме здрави като коне!
Но ти навярно не знаеш, че природата има цяр за всичко! Ето вродата например! С нея може да се лекуваш поне по 2 начина!
Именно!
Какво петролни разливи, фабрики, заводи?
Именно! Единствено човека е толкова глупав да се самоунищожава, завличайки и други!
Планета как се унищожава?
Има много болести, които ако нямаше ваксини ше уреш. ;) С вода ако се лекуваха всички болести - в средновековието нямаше всички да умират от чума ;)
Ние се самоунищожаваме,а не извънземните ;)
Съзнателно но никой нищо не прави. На повечето не им пука, а тези които им - нищо не могат да направят ...... ;)

Ти май вече се ебаваш с мен...?
Всяка болест се лекува с природата! Лекуват се с вода! Еми умирали са защото не са знаели как! То и сега не знаят!
Защо отклоняваш темата?
Кое не го прави съзнателно никой?
Казах ,че го правим съзнателно, но никой не му дреме.
А я кажи рецепта за лекуване на рак примерно или на шарка. Ама само с вода!

Глюкопротеин унищожава раковите клетки напълно!
Ето! Слагаш водата в близост до този протеин и тя приема свойствата му!

loveca777
08-30-2011, 09:02
въъйй как цял свят не се е сетил? :shock:

Ай ходи се лекувай. :booooomb: че и на мен ми писна от глупостите ти! :lol:

TheMightyNadenica
08-30-2011, 12:20
въъйй как цял свят не се е сетил? :shock:

Ай ходи се лекувай. :booooomb: че и на мен ми писна от глупостите ти! :lol:

Ти си бот! Знае се...но не се казва на масата, а и защо? Ако лекуваха всяка болест и хората не умират, положението щеше да е още по-трагично! Тогава вероятно щяхме да сме над 10 милярда! И тогава и ти щеше да просиш и мечтаеш за лъжица ориз или жито! Населението не умира ли от болести и тн...се увеличава и става все по невъзможно да се изхранва, и ти вероятно щеше да си вече гербер на някоя мраморна плоча, ако има кой да го направи, но вероятно и те няма да имат сили!

А щом не ми вярваш за глюкопротеина, мога да ти дам по-пълна информация!

loveca777
08-30-2011, 14:28
въъйй как цял свят не се е сетил? :shock:

Ай ходи се лекувай. :booooomb: че и на мен ми писна от глупостите ти! :lol:

Ти си бот! Знае се...но не се казва на масата, а и защо? Ако лекуваха всяка болест и хората не умират, положението щеше да е още по-трагично! Тогава вероятно щяхме да сме над 10 милярда! И тогава и ти щеше да просиш и мечтаеш за лъжица ориз или жито! Населението не умира ли от болести и тн...се увеличава и става все по невъзможно да се изхранва, и ти вероятно щеше да си вече гербер на някоя мраморна плоча, ако има кой да го направи, но вероятно и те няма да имат сили!

А щом не ми вярваш за глюкопротеина, мога да ти дам по-пълна информация!
НЕ мерси баба ми вече умря.
Не аз съм бот , а ти.
И 12 милиярда да бяхме пак щеше да се живее.
Не ми обяснявай ,че докторите били извъзнемни...

Concussion
08-30-2011, 15:28
въъйй как цял свят не се е сетил? :shock:

Ай ходи се лекувай. :booooomb: че и на мен ми писна от глупостите ти! :lol:

Ти си бот! Знае се...но не се казва на масата, а и защо? Ако лекуваха всяка болест и хората не умират, положението щеше да е още по-трагично! Тогава вероятно щяхме да сме над 10 милярда! И тогава и ти щеше да просиш и мечтаеш за лъжица ориз или жито! Населението не умира ли от болести и тн...се увеличава и става все по невъзможно да се изхранва, и ти вероятно щеше да си вече гербер на някоя мраморна плоча, ако има кой да го направи, но вероятно и те няма да имат сили!

А щом не ми вярваш за глюкопротеина, мога да ти дам по-пълна информация!
НЕ мерси баба ми вече умря.
Не аз съм бот , а ти.
И 12 милиярда да бяхме пак щеше да се живее.
Не ми обяснявай ,че докторите били извъзнемни...

Щеше да се живее, въпросът е как.

TheMightyNadenica
08-30-2011, 17:11
въъйй как цял свят не се е сетил? :shock:

Ай ходи се лекувай. :booooomb: че и на мен ми писна от глупостите ти! :lol:

Ти си бот! Знае се...но не се казва на масата, а и защо? Ако лекуваха всяка болест и хората не умират, положението щеше да е още по-трагично! Тогава вероятно щяхме да сме над 10 милярда! И тогава и ти щеше да просиш и мечтаеш за лъжица ориз или жито! Населението не умира ли от болести и тн...се увеличава и става все по невъзможно да се изхранва, и ти вероятно щеше да си вече гербер на някоя мраморна плоча, ако има кой да го направи, но вероятно и те няма да имат сили!

А щом не ми вярваш за глюкопротеина, мога да ти дам по-пълна информация!
НЕ мерси баба ми вече умря.
Не аз съм бот , а ти.
И 12 милиярда да бяхме пак щеше да се живее.
Не ми обяснявай ,че докторите били извъзнемни...

Ботец си! 7 милярда и работата вече е много трагична! Или викаш - щом ти си дибре, значи всички останали са добре!

Snik4er
08-30-2011, 17:50
Поредната глупост. Откакто съществува, човека говори за край на света. Предполагам служи за осмисляне на живота, но нищо повече.

loveca777
08-31-2011, 08:27
въъйй как цял свят не се е сетил? :shock:

Ай ходи се лекувай. :booooomb: че и на мен ми писна от глупостите ти! :lol:

Ти си бот! Знае се...но не се казва на масата, а и защо? Ако лекуваха всяка болест и хората не умират, положението щеше да е още по-трагично! Тогава вероятно щяхме да сме над 10 милярда! И тогава и ти щеше да просиш и мечтаеш за лъжица ориз или жито! Населението не умира ли от болести и тн...се увеличава и става все по невъзможно да се изхранва, и ти вероятно щеше да си вече гербер на някоя мраморна плоча, ако има кой да го направи, но вероятно и те няма да имат сили!

А щом не ми вярваш за глюкопротеина, мога да ти дам по-пълна информация!
НЕ мерси баба ми вече умря.
Не аз съм бот , а ти.
И 12 милиярда да бяхме пак щеше да се живее.
Не ми обяснявай ,че докторите били извъзнемни...

Ботец си! 7 милярда и работата вече е много трагична! Или викаш - щом ти си дибре, значи всички останали са добре!
Ще се живее ти казвам, но по-лошо.
И ти си много зле. Ако рак се лекуваше по толкова прост начин - вече всички да знаят и да не се морят с химеотерапии.
Бахти бота дето си.

TheMightyNadenica
08-31-2011, 11:59
въъйй как цял свят не се е сетил? :shock:

Ай ходи се лекувай. :booooomb: че и на мен ми писна от глупостите ти! :lol:

Ти си бот! Знае се...но не се казва на масата, а и защо? Ако лекуваха всяка болест и хората не умират, положението щеше да е още по-трагично! Тогава вероятно щяхме да сме над 10 милярда! И тогава и ти щеше да просиш и мечтаеш за лъжица ориз или жито! Населението не умира ли от болести и тн...се увеличава и става все по невъзможно да се изхранва, и ти вероятно щеше да си вече гербер на някоя мраморна плоча, ако има кой да го направи, но вероятно и те няма да имат сили!

А щом не ми вярваш за глюкопротеина, мога да ти дам по-пълна информация!
НЕ мерси баба ми вече умря.
Не аз съм бот , а ти.
И 12 милиярда да бяхме пак щеше да се живее.
Не ми обяснявай ,че докторите били извъзнемни...

Ботец си! 7 милярда и работата вече е много трагична! Или викаш - щом ти си дибре, значи всички останали са добре!
Ще се живее ти казвам, но по-лошо.
И ти си много зле. Ако рак се лекуваше по толкова прост начин - вече всички да знаят и да не се морят с химеотерапии.
Бахти бота дето си.

Ти си отчайващо зле! Четеш ли въобще написаното от мен? Всеки проблем си има просто решение като цяло! Казах ти - ако искаш ще ти дам по-пълна информация относно ллюкопротеина!

loveca777
08-31-2011, 13:28
Влез в реалния живот...

MakaronUduSHvaCH
08-31-2011, 14:01
Пфф, ае стига е изчака ми се чакането да го чакам от 1999 година го чакам и няма да ме навести тоя край ... от тогава тръпна всяка една секунда в очакване, че ще стане нещо интересно но уви 8-) .

Бай ви боже не си е наиграл с нас, че да ни измори тей лесно като :razz:

TheMightyNadenica
08-31-2011, 21:16
Влез в реалния живот...

Еми от доста години вече влязох, за разлика от теб!

ToOoNiCe
08-31-2011, 22:33
Не го слушайте този анунак! Старае се да смъкне самочувствието на нашия вид използвайки празно самохвалство! Изказванията му нарушават пряко тайния дипломатически код между двата вида.
ANNUNAK, с предположение, че Сте действали от незнание, а не от недобросъвестност, Земното посолството е готово да Ви удостои с възможността да се извините преди да се наложи да бъдете санкциониран както следва, като ви гарантира мисловен имунитет.

Чакайте Чакайте :D какво се случва тук... отначалото идва един анунак, после изскача 2ри и сега идва "полицията" на анонаците :D

ToOoNiCe
08-31-2011, 22:36
ANNUNAK, писах ти на лично. Моля да получа отговор поне на част от въпросите, защото знам, че много от нещата все още не ми влизат в работата. Моля те, пиши ми на духовно ниво, поне до такова, че да мога да те разбера. Знам, че нямам право да хуля славните същества нито за неща, които не зная и не разбирам все още.

Знаеш ме кой съм.
Знаеш защо съм на тази планета.
Знаеш откъде идвам.
Знаеш моята цел.
Знаеш,че съм просветен във физиката.
Знаеш,знаеш,знаеш...
Като толкова знаеш:

1.Обясни ми ти какво разбираш под думата "Бог".
2.Кой мислиш,че те е създал,кога и откъде е дошъл?
3.Защо във вашият ДНК код има 223 извънземни гена?

Ако ми отговориш на тези 3 въпроса,аз също ще отговоря на твоите !

Откъде ги изнамери тези 223 гена :D

ToOoNiCe
08-31-2011, 22:39
Obvious troll is obvious...return to regular кофа duties please :)

Koлкото и да не харесвам "приятелите ни от другото измерени" искам да допълня ,че апофис няма да удари земята ,но има голяма възможност да се придърпа към земята и да я унищожи...

ToOoNiCe
08-31-2011, 23:20
Така ... прочетох цялата тема (всичките 12 страници) и стигнах до заключението ,че тази тема е загуба на нерви ... искам да поздравя момчетата (троловете) които разихравха 10 потребителя наведнъж :) Моля някой модератор да види това и да заключи темата !!!

TheMightyNadenica
09-01-2011, 00:45
Obvious troll is obvious...return to regular кофа duties please :)

Koлкото и да не харесвам "приятелите ни от другото измерени" искам да допълня ,че апофис няма да удари земята ,но има голяма възможност да се придърпа към земята и да я унищожи...

Всъщност има вероятност (макари близка до нулевата) апофис да удари земята...

Concussion
10-02-2011, 17:34
Аре, бе, мамуняк, к'во стана, нали щяхте да идвате :D :D

Pa3yMeH
05-01-2012, 12:46
Научи се да пишеш правилно и тогава ми разказвай колко сме били тъпи хората.

mrts
05-26-2012, 14:22
Аз съм анушит имам раздоена личнст та чак и разтроена :Д
Аз пък ида от планетата на метълите и ние създадохме бирата, кебабчетата, ктарите, барабаните и другите глупости :Д

babati
06-13-2012, 03:59
много мразя да пиша последен на страница

babati
06-13-2012, 04:01
Лудата дойде Иначе край на света трябваше да има 1995 година. След това пак някакви племена и глупости и за 2000 година го чакахме. След като света "свърши" 2012 ще си имаме и нова дата (на бас даже нещо вече за 2026 ако не бъркам се чува)

Истината е, че това с края на света е индустрия за мноооого пари и трябва да се хранят психариите от време на време за да не замре.

Между другото пак според тези гадателства за края на света, май месец трябваше да се отвори врата към друго измерение. Скоро пък имаше някакво подреждане на планети, което е уникално и щяло да причини еди какво си. Е жалко проспах го.


ANNUNAK аз съм Dominar Rygel XVI. Можеш да видиш кой съм в гугъл. В този форум има място само за едно извънземно и това съм АЗ! Напусни веднага.

levens27
09-10-2020, 14:59
Здравей, не знам дали си на линия , писал съм ти на
лс ..и ще съм благодарен за отговор...

Щом си правиш труда , да се надявам , че си свестен , ако всичко е вярно.



Лек ден.