PDA

View Full Version : изгоряла коса



anonim4e14
05-11-2011, 13:31
Здравейте проблема ми е следния : на 17 съм и от 2 години си горя косата с преси .. на руси кичури съм . Преди я изправях всеки ден но от 1 година вече я изправям 1 път седмично . Просто косата ми е много грозна ако не я изправям :( попринцип ми е чуплива но седи много гадно :( и вързана не става за6тото навсякъде стърчи :( понякога я мачкам с пяна за коса за да почине малко от пресите но е в много лошо състояние истъняла е , изгорчла, не е много дълга немога и да я подстрива много :( след 1 година ми е бала и искам да е поне малко по добре кавете ми какво да правя ... варианта да не използвам преси е изключен

dqvolcheto9
05-11-2011, 13:38
Първоначално иди на фризиор да ти махне изгорялото...Използвай маски,протектори ,флуиди и всякакви други работи за предпазване..И аз използвам преса почти всеки ден..но косата ми си е н1 и няма почти никакво нацъфтяло..докато една приятелка се изправя по 1-2 пъти на седмица и е нацъфтялооо прекаленооо мнногоооо...

mentallyAdvanced
05-11-2011, 13:53
Ще се присъединя към мнението по-горе. Отиди на фризьор, той ще те посъветва. Използвай подхранващи маски за коси и т.н. И аз също я изправям често, но косата ми си е ок.(да чукам на дървооо :) )