PDA

View Full Version : Никой не ме иска



Fashion13
05-11-2011, 15:32
Здравейте,хора!Искам да споделя мъката си в този форум ,защото няма къде другаде и ви моля не ми се подигравайте!Аз не съм луда,а просто много самотна!В нашето семейство и по-точно род всички се карат и мразят,а мен само ме бият и ме обиждат всеки ден!!Мислех,че поне в училище имам приятели и всеки ден ходех с радост,но днес едно дете ми каза,че никой не ме ще и трябва да се махам!Аз в началото си мислех,че лъже и е идиот,но после се позамислих как всички като ме видят бягат от мен или просто не говорят с мен,но когато дойде тест са ми супер добри приятели,за да преписват и постоянно не само онова дете,а всички ми напомнят,че съм зубърка и да ги оставя намира!Онова момиче,което настройваше класа срещу мен-аз мислех,че децата просто са се подвели,но сбърках!Тя дори направи това втори път и всички я подкрепиха!И аз ходя на кръжок,но там всичко е същото!Толкова съм самотна,че направо ми иде да се хвърля през прозореца на училището!Ама съм такава бъзла,че не ми достига смелост!Като кажа на уж добрите си приятели за проблема си те ми казват,че не им пука или да се хвърлям,където искам само да не ги намесвам!Моля ви отново не ми се подигравайте и не ме мислете за луда!

Madycen
05-11-2011, 15:40
Може би характера ти е такъв ? Или просто ... "не се вписваш" може би не ис като тях ? С какво по-точно си по-различна, обясни ?

iv4oiv
05-11-2011, 15:46
Споко, всички са така само дето не си признават. Лицемерието и егоизма отдавна са изместили приятелството и честността. Стани лицемерка и да не ти пука. Така ще се слееш с тълпата.

musicheto
05-11-2011, 15:51
Здравейте,хора!Искам да споделя мъката си в този форум ,защото няма къде другаде и ви моля не ми се подигравайте!Аз не съм луда,а просто много самотна!В нашето семейство и по-точно род всички се карат и мразят,а мен само ме бият и ме обиждат всеки ден!!Мислех,че поне в училище имам приятели и всеки ден ходех с радост,но днес едно дете ми каза,че никой не ме ще и трябва да се махам!Аз в началото си мислех,че лъже и е идиот,но после се позамислих как всички като ме видят бягат от мен или просто не говорят с мен,но когато дойде тест са ми супер добри приятели,за да преписват и постоянно не само онова дете,а всички ми напомнят,че съм зубърка и да ги оставя намира!Онова момиче,което настройваше класа срещу мен-аз мислех,че децата просто са се подвели,но сбърках!Тя дори направи това втори път и всички я подкрепиха!И аз ходя на кръжок,но там всичко е същото!Толкова съм самотна,че направо ми иде да се хвърля през прозореца на училището!Ама съм такава бъзла,че не ми достига смелост!Като кажа на уж добрите си приятели за проблема си те ми казват,че не им пука или да се хвърлям,където искам само да не ги намесвам!Моля ви отново не ми се подигравайте и не ме мислете за луда!

И при мен е почти същото. Като стане въпрос за преписване всички са ми фр ..

:( :?

Fashion13
05-11-2011, 15:53
Ами различното е,че съм много срамежлива,притеснителна и чувствителна,но ако питате "приятелите ми"единодушно ще кажат,защото съм досадна зубърка!Опитвала съм всичко,за да се впиша,но без успех!Веднъж почти успях,но не издържах,че ме използват и се отказах!Просто мисля,че нямам сили да продължа!

konstantin66
05-11-2011, 16:07
:shock: :shock: :shock: как ще се самоубиваш?!? :shock: :shock: :shock: знаеш ли кво най-добре е да не ти пука за никой и да се отнасяш към хората както те се отнасят към теб!!! Това е решението.Защото няма смисъл да се откажеш да живееш заради някви хора...все пак живееш един живот и не трябва така лесно да се отказваш...както се казва в една песен на Слипнот - "People = Shit!".Така,че смело напред и високо вдигната глава!Успех! \:D/ \:D/

w0lf
05-11-2011, 16:50
Момиче, на колко си години? Тия мисли за самоубийство си ги разкарай от главата ВЕДНАГА. Вдигни глава високо и не позволявай да те тъпчат. Ще видиш колко бързо ще им се промени гадното отношение като им се озъбиш два пъти - да видят че и ти си човек, а те не са нищо повече от останалите единици от тълпата еднакви, егоистични, лицемерни нещастници.

awerw
05-11-2011, 17:47
Здравейте,хора!Искам да споделя мъката си в този форум ,защото няма къде другаде и ви моля не ми се подигравайте!Аз не съм луда,а просто много самотна!В нашето семейство и по-точно род всички се карат и мразят,а мен само ме бият и ме обиждат всеки ден!!Мислех,че поне в училище имам приятели и всеки ден ходех с радост,но днес едно дете ми каза,че никой не ме ще и трябва да се махам!Аз в началото си мислех,че лъже и е идиот,но после се позамислих как всички като ме видят бягат от мен или просто не говорят с мен,но когато дойде тест са ми супер добри приятели,за да преписват и постоянно не само онова дете,а всички ми напомнят,че съм зубърка и да ги оставя намира!Онова момиче,което настройваше класа срещу мен-аз мислех,че децата просто са се подвели,но сбърках!Тя дори направи това втори път и всички я подкрепиха!И аз ходя на кръжок,но там всичко е същото!Толкова съм самотна,че направо ми иде да се хвърля през прозореца на училището!Ама съм такава бъзла,че не ми достига смелост!Като кажа на уж добрите си приятели за проблема си те ми казват,че не им пука или да се хвърлям,където искам само да не ги намесвам!Моля ви отново не ми се подигравайте и не ме мислете за луда!
Е тва с 300 зора го схванах :? Свикни с мисълта, че най-силния не трябва да търси помощ от никой. Щом те не те искат и ти няма да стоиш при тях не им давай да преписват и се свиква :smt056

asimerr
05-11-2011, 18:03
Здравейте,хора!Искам да споделя мъката си в този форум ,защото няма къде другаде и ви моля не ми се подигравайте!Аз не съм луда,а просто много самотна!В нашето семейство и по-точно род всички се карат и мразят,а мен само ме бият и ме обиждат всеки ден!!Мислех,че поне в училище имам приятели и всеки ден ходех с радост,но днес едно дете ми каза,че никой не ме ще и трябва да се махам!Аз в началото си мислех,че лъже и е идиот,но после се позамислих как всички като ме видят бягат от мен или просто не говорят с мен,но когато дойде тест са ми супер добри приятели,за да преписват и постоянно не само онова дете,а всички ми напомнят,че съм зубърка и да ги оставя намира!Онова момиче,което настройваше класа срещу мен-аз мислех,че децата просто са се подвели,но сбърках!Тя дори направи това втори път и всички я подкрепиха!И аз ходя на кръжок,но там всичко е същото!Толкова съм самотна,че направо ми иде да се хвърля през прозореца на училището!Ама съм такава бъзла,че не ми достига смелост!Като кажа на уж добрите си приятели за проблема си те ми казват,че не им пука или да се хвърлям,където искам само да не ги намесвам!Моля ви отново не ми се подигравайте и не ме мислете за луда!

И при мен е почти същото. Като стане въпрос за преписване всички са ми фр ..

:( :?haha i az bqx taka oba4e se qdosax i ve4e ne davax da prepisvat no na men mi bqha i izvun testovete priqteli. imashe edin deto mnogo se drazneshe edin pat me udari i posle postrada taka 4e ne budi buzla ili tam kakvoto si :D da ne ti puka kakto nqkoi spomena stani licemerka toest gotina.i shte namerish istinski i falshivi priqteli.

mayaaa
05-11-2011, 18:18
Виж... В какво училище си? Децата във всяко училище са различни. Щом си достатъчно умна при първа възможност се премести в едно добро и елитно училище. Там никой няма да те търси за да преписва от теб. Ще намериш добри приятели. Малко или много...

Foreverbg
05-11-2011, 18:30
Там никой няма да те търси за да преписва от теб..
Are you sure ?! :D

ysmivka
05-11-2011, 19:44
НЕ се сливай с тълпата... остани такава каквато си. Просто спри да им даваш да преписват,, покажи малко характер и по-добре да си сама от колкото да се превърнеш в една от многото... При първа възможност, както те посъветваха, отиди в по - добро училище там ще имаш по - голяма възможност да намериш приятели!

Не мисли за самоубийство, защото е глупаво да отнемеш живота си заради такива хора!

DieselBlood
05-11-2011, 23:05
Ало,какви са тия глупости за самоубийство бе??Майка ти затова ли те е родила-за да се самоубиваш?Я се стегни.Както каза някой по-нагоре,озъби им се един-два пъти и ще млъкнат.А твоят клас са възможно най-долната сган,за която съм чел.Ако си 7ми клас,изтрай малко,направи всички по силите си,за да влезеш в друго училище и им тегли една майна на всички.Колкото до рода ти и това за боя-има си Агенция за Закрила на Детето.Обаждаш се и си готова.Давай смело напред и никакви мисли за самоубийство.

Bonbonchencetyy
05-12-2011, 11:55
2 съученички от нашия клас са същите.Като се зададе състезание или контролно веднага идват при мен и ми викат: ,,Ау,миличка,ти си моята БФФ,, , ,,Сладурчето ми,моята БФФ,, ,а през другото време въобще не ме поглеждат.Затова си направи извод какви са ,,приятелките,, ти и хич да не им обръщаш внимание,нито пък да им даваш да преписват.И се радвай,че ти викат зубърка-те завиждат.

Geasa
05-12-2011, 13:03
Преди да завърша имаше едно момче по същият начин се депресираше.Излезе от страната върна се последната година съвсем различен.Имаше хора,които го разпитваха за миналите години и т.н. той само ги питаше дали помнят какво са му причинили .В момента работи в фирмата на родителите си и всички му се молят за приятелска,финансова подкрепа защото за тях беше едно време зубар ама сега им е шев.
Искам да ти да си прецениш дали можеш да вземеш твърдо решение!Дали ти самата можеш да се справиш с подигравките?
Задай си цел в живота и ще видиш,че всичко ще си дойде както си му е реда.

gab4ooo
05-12-2011, 15:30
има двама от моя клас (момиче съм) , които са някакси по - различни от останалите . всички ги бият и ги тормозят . единия всеки ден закъснява за у-ще защото го е страх че ще го бият и малко преди да свършат часовете си тръгва . аз винаги го защитавам , защото един ден всичко се връща . мойто мнение както и няколко човека казаха преди мен - отнасяй се с тях както те с теб , бъди им като огледало . каквото ти правят , обиждат ли те ами обиди ги и ти . или ти ще го направиш или някой друг казах ти всичко се връша . ти си живей живота няма да се самоубиваш . аа тва което каза че като кажеж на така наречените ти ,,приятелки'' за проблемите ти и те те отсвирват ами сори ама това не са приятелки . щом си умна един ден ще стане нещо хубаво от теб . може да печелиш купища с пари откъде знаеш . гледай само напред и да не ти пука :)

slicky
05-13-2011, 06:47
Аве, вий защо й се вържете за самоубийството.Тя не може си нареже салама,пък камоли да се самоубие/

StoooYo0
05-13-2011, 07:03
Ти за какво живееш изобщо ? Сама каза,че родителите ти те бият и очевидно не изпитват обич към теб,приятели нямаш...Слагай въжето на връта,а аз идвам да ти ритна столчето.

Sonsaku
05-13-2011, 10:50
Да си човек означава да се бориш.Предаеш ли се,значи не си такъв.Ако има силни,то това е защото имат душа,ако ти имаш - бори се.Егото помага в такива случаи,използвай го !

Daisy11
05-13-2011, 14:42
Еми спрятели се с някого, след като си срамежлива се запиши на наякакви уроци напр. на танци на актърско майсторство или де да знам...

scrooper
05-14-2011, 10:59
...едно време зубар ама сега им е шев....

:D
От теб зависи как ще гледаш на нещата. На твое място аз бих си гледала ученето, независимо от неблагоприятните условия. Ако имаш възможност, запиши се на нещо, свързано с интересите и дарбите ти. Така ще се откъснеш от потискащите мисли и пред теб ще се открият нови възможности.

YoungDD
05-14-2011, 11:38
Да ни ти пука какво ти казват..изобщо не ги слушай..ако започнат да те обиждат просто поглдни на другата страна и толкова..
Ирония..това правя аз..когато някой ме обиди просто го иронизирам и му затварям устата..Иронизирай ги и ти!!!

VampireLover3
05-15-2011, 06:38
А кой те бие? Някой от семейството или в училище?

dream1707
05-15-2011, 09:44
И аз бях така миналата година, повечето ми приятели ме търсеха само за да преписват ... Сега като съм в по-елитно училище и съучениците ми не ме смятат за приятелка, само когато имаме контролно :) Всичко минава с времето .. не се притеснявай

Fashion13
05-15-2011, 13:46
Мерси на всички и по въпроса бие ме семейството ми!

VampireLover3
05-15-2011, 16:40
Защо не предпиемеш нещо по този въпрос? Как така ще те бият, защо? Ти ли правиш нещо или те просто си изкарват всичко върху теб? :x

cwettelina
05-15-2011, 16:54
А защо просто не се запишеш в някой клуб по математика (или някакъв такъв предмет) там хората трябва да са горе-долу на твоето ниво. Намираш "френдове" и всичко се оправя!

btw: как да не те мислим за луда., след като искаш да скачаш от прозореца на даскалото?? :neutral: :neutral:

jeezloxxy
05-15-2011, 20:29
Ти за какво живееш изобщо ? Сама каза,че родителите ти те бият и очевидно не изпитват обич към теб,приятели нямаш...Слагай въжето на връта,а аз идвам да ти ритна столчето..

Тъпак!
Ходи ти се хвърли от някъде бе,многознайко!Получава малко внимание от родителите си и тръгнал да показва колко по-добър е от такива като нея.Всеки има кризи в живота си,и на теб ще ти се случи,пък да видим какво емо ще станеш тогава.

SweetAngell
05-16-2011, 13:35
щом като приятелите ти те използват използвай ги и тии !!
Хич да не ти пукаа :)

littlegirl97
05-16-2011, 13:47
И какво като си зубър.....един ден ти ще влезеш в колеж и ще изкараш висше образование и един ден ще имаш хубава работа, а тези съученици които са ти се подигравали няма да успеят в живота и ще страдат много. :) :)

fluffka1
07-18-2011, 15:18
Винаги съм си мислила,че тези които се самоубиват са глупави.Не искам да те наранявам,но няма как да се откажеш и да зарежеш всичко.
Има една поговорка:
Ти цял живот търсиш приятел,а най-накрая,той сам те намира.
Търси навсякъде приятели,или най-добре:Смени личноста си.Пак бъди "Умната Зубърка" За която всички те мислят,но се отнасяй с нещата по-леко,бъди готина.
8)

zero
07-22-2011, 09:36
ней файда да се тревожиш за такава глупост :)
>> сега най-големите приятели, могат да станат най-големите врагове :)
когато нямат общи интереси - всичко се променя :}

val4yy19
07-22-2011, 10:50
Виж... В какво училище си? Децата във всяко училище са различни. Щом си достатъчно умна при първа възможност се премести в едно добро и елитно училище. Там никой няма да те търси за да преписва от теб. Ще намериш добри приятели. Малко или много...
В момента всички още от 3-4 клас се правръщат в "кифли" или такива каквито момичето ги е описало ,те просто си гледат интереса и не ги интересуват другите,те гледат само да препишат и да се направят да велики според мен сега тя е в начално училище ,защото в гимназийте колкото и да е тийн-овете са пораснали и имат някъв акъл в главата

Момиче има ли смисъл да си сасипваш живота,може да не е идеален ,но направи така ,че да е!Колкото и да се ваикаш ако не им теглиш една майна на ВСИЧКИ такива идиоти те ще продължават,аз също имах един период в които един тъпак ме обиждаше казвах му да престане -не стана и накрая взех ,че му теглих един бои (доста неочаквано от мен :D )
а това той да беше набит беше голям позор и после се подиграваха на него и сега си мълчи така ,че нареди ги всички в редица забии им един шамар да се осъзнаят къде са и ги ЗАРЕЖИ !! :) :)

loca10
07-22-2011, 14:13
Все някой ще им спре тока... Що да не си ти?

xch0colattegiirlxx
07-28-2011, 20:02
Идиоти са всичките.Не им обръщай внимание!Създай контакти.Сприятели се с деца от училището.Не е задължително да са от твоя клас. И когато някой дойде и ти се подмазва за да може да преписва на теста просто го отрежи..като му кажеш "Изчезвай!" , "Махни ми се от главата" и подобни..да видят как ще им се стъжни.

Vivid
07-28-2011, 21:22
Явно не ти е лесно.
Помисли за добрите си страни.
Щом всички искат да преписват от теб, значи си доста умна. Развий се, завърши престижен университет и имай добра работа. Нека ти се подиграват тогава и нека видим докъде ще стигнат с преписване.
Имаш смелост да признаеш проблема си - това е нещо, което малко хора умеят.
Ти самата се познаваш, със сигурност имаш още много добродетели.
Бъди добра към себе си.

musicbaby97
07-29-2011, 05:05
Хей :) Няма нищо за притеснение.Аз бях на 100% по абсолютно същия начин.Всички ме тъпчеха.Само ми нареждаха какво да правя.Хайде отиди ми търси химикал.Хайде отиди ми купи вода.Всеки ден беше така.А за преписването нямам думи.Бях се регистрала в импулс (мисля че всички го знаят или поне са чували за него) със снимка на любимата ми група.Тогава започнаха да ми търсят приятелство и други "деца" със снимки на групата.Тогава се запознах с много други хора.Не със всички си допаднах,но от тогава има 4 -ма от тях на който много разчитам.Макар и да беше преди година когато бях в старият клас и всички ме тъпчеха на тях разчитах.Нищо че са на 400 километра от мен те ми помагаха/т когато имах/м проблем.Ако искаш и ти такъв приятел нямаш никакъв проблем пиши ЛС :) У С П Е Х !!

edinstvenatasisi
07-29-2011, 11:51
При мен е почти същото.Същия характер съм,но има няколко човека които не ме мразят.До средата на 3ти клас така са ме обиждали че направоо....както и да е.Майка ми (това е различното при теб,но не се отчайвай)постоянно ходеше да се кара и да ги заплашва за да се държат по-добре и накрая те бяха започнали да се страхуват и не ме обиждаха толкова вече.Имам само една най-добра приятелка още от първия ден и първия час на първи клас...звучи смешно но е така.С течение на годините те започнаха да се държат по-добре с мен,защото и аз се държах добре с тях.Идвали са ми какви ли не мисли: за самоубийство,за бягане и т.н. Това не е решението.Ако мислиш че можеш да издържиш се опитай да се държиш добре с тях.Не да се сприятеляваш, а просто да се държиш така все едно и да те обиждат не ти пука.Хората които те обиждат ще се ядосат много повече ако ти не им обръщаш внимание и накрая няма да им остане нищо освен да се предадат така да се каже.Някои хора може би ще го оценят(надявам се).Но най-важното - не си заслужава да страдаш заради тях по какъвто и да е начин.Щом ги описваш такива говеда,варианта със сприятеляването и доброто държание,,което описах по-горе е първият вариант.Втория вариант е да се мотивираш и да им го върнеш на всички за всичко което са ти направили.Отмъщавай и им покажи че ти не си нищо по-малко от тях и заслужаваш уважение.Нека се страхуват от теб защото така ще те уважават.Помисли си , но знай че никой няма право да те обижда,унижава и т.н.Ти имаш права и щом не става с добро трябва да си ги извоюваш с лошо.Късмет ти пожелавам

Fiction7577
07-29-2011, 16:03
Хората които те обиждат ще се ядосат много повече ако ти не им обръщаш внимание и накрая няма да им остане нищо освен да се предадат така да се каже.

Глупости. Не е нужно тя да прави нещо, за да се получават ебавките и да се забавляват околните.

Истината е, че не трябва да ти пука. Като си траеш, нищо няма да се промени.

Научи се да не приемаш нещата толкова навътре, а с горно вдигната глава. Не да се репчиш насреща им, а да се научиш и ти да се смееш на ебавките, които ти поднасят. Научиш ли се да ги приемаш, ще се научиш и да ги затапваш, макар че по-скоро те ще те оставят на мира и няма да ти се наложи.

Успех.