PDA

View Full Version : За косопад



juj1
05-11-2011, 15:36
Кажете ми моля ви ако знаете нещо против косопад .. защото ми писна вече навсякъде да си гледам космите .. :D

BrokenInnocence
05-11-2011, 17:10
На мен много ми помогнаха капсулите на Ревалид.

sladkish_14
05-11-2011, 18:03
Така като гледам как си го написала май не ти падат по много.
Използвай продуктите на Фитовал, от тях съм чувала чудесни отзиви, аз самата дори ги използвам, но не против косопад.
Кажи дали е силен, гнездов или обикновен косопад, за да мога да ти кажа нещо повече.

juj1
05-11-2011, 18:49
ми силен е , падат дори без да се реша доста често :(

SuNsEt
05-11-2011, 21:17
sladkish_14, кога започна да виждаш подобрение от Фитовал-а?Аз пия капсули от 6 дена...Не мога да кажа,че има кой-знае какъв ефект за сега,но ...абе има нещо. 8-) Ползваш ли и шампоана на Фитовал?Защото аз съм с един медицински и не знам дали не трябва да започна да ползвам на Фитовал. :-o

pitfall
05-12-2011, 05:52
И аз пия капсулите на Фитовал и използвам шампоана вече 2 седмици и определено има ефект.

Sunshin3
05-12-2011, 07:27
на каква цена са капсулите и къде ги продават? в аптеките ли?

victoriassecret1
05-12-2011, 11:04
Себорал Форте или отвара от коприва. : )

pitfall
05-12-2011, 11:10
на каква цена са капсулите и къде ги продават? в аптеките ли?
един блистер от капсулите е не повече от 1 лев. Не помня аз колко дадох, но си ги купих заедно със шампоан, но не са скъпи. В аптеките ги има.

sladkish_14
05-12-2011, 14:03
Себорал Форте или отвара от коприва. : )

Точно заради това я попитах какъв тип е косопада й. Бих препоръчала само Себорал, той е като другия само, че е син, а не червен. Ще кажа и защо го препоръчвам. Себорал и Себорал Форте са направени от воден извлек от корена на чемерика, а чемериката е много силна отрова и много трябва да се внимава с този препарат. Принципно той се преписва от лекар и никога не се използва на 'свободен принцип'. Аз когато си взимах Себорал, в аптеката ме попитаха дали ми е предписано и като казах, че не е, не ми дадоха Себорал Форте, защото бил прекалено силен и трябвало да се наблюдава въздействието му.
Затова и те питах дали силно ти капе косата и дали въобще има смисъл от толкова едва ли не драстични мерки. Можеш да вземеш Себорал - синият и да видиш как ще ти повлияе. Чети много внимателно всичко написано на шишенцето и го използвай. НЕ забравяй, че е много силна отрова.

Sunshin3 - капсулите варират от 9,00 до 12лв. Продават ги в аптеките, да.

SuNsEt Ами и аз не съм от дълголетните 8-) . Пия хапчетата от 15 дена, но не виждам кой знае какво подобрение, защото косата ми е много инатлива и не се влияе от продуктите, но естествено има разлика и тя е положителна. Купих си и шампоана преди 1 месец от него съм много доволна. Взех си този за суха коса и е много хубав. Пия си капсулките и съм със шампоана на Фитовал. Веднага щом придобия по-ясна представа за ефекта ще ти пиша : )

sladkish_14
05-12-2011, 14:08
1.http://prikachi.com/images/843/3331843g.jpg2.http://prikachi.com/images/844/3331844Y.jpg

1.Себорал и 2. Себорал Форте.
Препоръчвам първо да пробваш с първият, ако се насочиш към този продукт. Ако имаш други въпроси питай.

juj1
05-12-2011, 15:51
за синия трябва ли предписание от лекар? Може ли първо да пробвам с Фитовал ? :)

sladkish_14
05-12-2011, 18:14
Естествено, че първо можеш да използваш Фитовал. Дори аз ти препоръчах него, просто отговорих на поста на 'victoriassecret1'.
А за синия не трябва предписание от лекар, той е по-лекият. За червения е добре да е предписан от лекар и да те наблюдава, но него също можеш да го земеш без рецепта от аптеката. :)

juj1
05-12-2011, 19:08
Благодаря! Ще пробвам с Фитовал,а след колко време горе долу се забелязва промяна :)