PDA

View Full Version : Боичка



mishet0
05-11-2011, 16:56
Така преди да кажете каквото и да било искам да ви кажа,че съм наясно с рисковете и съм твърдо решена да се боядисам сама във вкъщи!От 4 години съм руса,последните месеци се боядисвам сама,тоя месец реших да отида при фризьор и буквално ми направи косата оранжево-кафява в корените и една педа надолу... По принцип косата ми много трудно хваща всякаква боя затова ще я обезцветя за да премахна този мръсен цвят и след това ще я боядисам цялата! Боядисвала съм се сама и преди с платине,не съм толкова вехта! Искам само да ми препоръчате някаква руса боя за коса,но много много светла нещо като бяло русо от години се мъча да постигна такъв цвят и все не успявам,кажете ми някаква такава боичка марка и цена за да добиете по добра представа искам цвят тип Кристина Агилера и така.Много ми е интересно как и с какво е направен нейният цвят,но искам и аз да го постигна.Ако някой тук има подобен или има съвети,благодаря предварително !

pitfall
05-12-2011, 05:56
Отиваш в някой козметичен магазин, там ще ти препоръчат нещо.

Auriss
05-12-2011, 06:21
мацам майка ми с лонда 87 - цветът й е супер ,но не е бяло. Беше ме пращала за Гарниер 113 (май ;д ) ,но така й не го сложи - той е доста по-светъл.

Впрочем първия път като мацотих косата придоби рижо-оранжеви отенъци и след ровене в нета установих ,че за да се избегне това е добре да си взимаш пепелни бои и също така - балсами и шампоани на лилава основа. Има един на Престиж - майка ми го ползва - Silver effect или нещо такова - разликата с и без него е огромна.

Лондата май е 5лв ,балсама до 3. И впрочем ти като вече си руса мисля че няма смисъл да обезцветяваш - в боите си има изсветлители и без това.

Все пак най-добре да поразпиташ в магазина.

Колкото до фризьорите - нищо ново. Давам по 25лв и не помня един път да съм си отишъл с това ,което съм поискал ,така че ... :D Радвай се че косата ти е още на главата.