PDA

View Full Version : Виши vs. Гарниер



CupcakeMonster
05-11-2011, 17:26
Здравейте.Имам нужда от помощ за избор на продукт..Става въпрос за Гарниер Пюр и Виши нормадерм..Моят проблем е,че кожата ми е мазна,имам черни точки и много ситни пъпчици (пак като черни точки излизат?!) на челото,не са обикновени пъпки,нз точно какво са :-o и обикновени пъпки в областа на цялото лице,не са много,но все пак..И се чудех кой комплект да си взема..Те и двата са на цена г/д 30 лв нали? Пюр-а като че ли е повече за мен,има ексфолиант,но чувам и добри отзиви за нормадерм. :) Кое според вас?
А може да препоръчате и нещо друго,което ви е помогнало,писна мии челото да ми е цялото в пъпчици,както и обикновените пъпки,както и онези болезнените,писнаха ми :-x

againstyou
05-11-2011, 17:38
Аз съм ползвала и двете,ама нещо не съм много доволна. :D

neeDaBosS
05-11-2011, 17:43
Vichy

sladkish_14
05-11-2011, 18:00
Garnier.
Принципно Виши е по-добрата марка, много по-добрата, но за проблема ти Гарниер Пюр е по-надеждно. Използвала съм и двете, Нормадерм е просто крем, не очаквай да ти махне черните точки в никакъв случай. Според мене правилната комбинация е Гарниер и после Виши, иначе каквото друго да направиш няма ефект. Относно тези двата продукта. :)

Pamaa
05-11-2011, 19:36
Майка ми има червенина по бузите и за има-няма 5-6 месеца драстично намаляха от крема на Виши. Попринцип се води за нормална кожа! На мен ми харесва, защото след нанасянето става нещо като "маска" или не знам как да се изразя. Имам предвид, че чувстваш, че е попил, а всъщност ако след 4-5 часа си измиеш лицето крема се маха. Някакси не попива и не омазнява кожата.
Все пак мисля, че за твоята кожа е подходящ Гарниер Пюр :) .

Chelsey
05-11-2011, 20:27
Аз съм за Виши,мисля че ще ти помогне

SuNsEt
05-11-2011, 21:04
Вземи си и двете.Аз ги ползвам едновременно(така да се каже).При мен има ефект.

Sigrina
05-12-2011, 09:03
Vichy :)
Garnier - а е твърде силен според мен

kitti123
05-12-2011, 09:14
нито едното...

ParisHilton
05-12-2011, 10:40
Garnier.
Принципно Виши е по-добрата марка, много по-добрата, но за проблема ти Гарниер Пюр е по-надеждно. Използвала съм и двете, Нормадерм е просто крем, не очаквай да ти махне черните точки в никакъв случай. Според мене правилната комбинация е Гарниер и после Виши, иначе каквото друго да направиш няма ефект. Относно тези двата продукта. :)

CupcakeMonster
05-12-2011, 11:58
нито едното...

Ами кое? Написала съм "ако искате кажете нещо друго,което би ми помогнало" ......

BrokenInnocence
05-12-2011, 12:12
Vichy - много по-качествени са продуктите.

Hilary_
05-12-2011, 13:58
Не можеш да сравняваш медицинска козметика с масовата .. ;)
Виши много ясно ..


.. а друго нещо, което също много харесвам Bioderma!! (:

sladkish_14
05-12-2011, 14:11
База за сравнение има що се отнася за какво й трябва.
Пак се застъпвам за Гарниер пред Виши. :)

Greshka
05-12-2011, 14:50
Определено козметиката на Виши е по-качествена, но според мен от Гарниер Пюр ще има по-голям ефект. :)

Hilary_
05-12-2011, 17:08
База за сравнение има що се отнася за какво й трябва.
Двата продукта може да са предназначени за един и същи проблем, но е важно какво има в състава им, а не какво пише в описанието, което често пъти заблуждава .. ;)
И козметика като Виши биха вложили много по - качествени активни състваки, отколкото Гарниер, които пак казвам са масова козметика и се причисляват към нисък клас продукти .. (:

sladkish_14
05-12-2011, 18:12
База за сравнение има що се отнася за какво й трябва.
Двата продукта може да са предназначени за един и същи проблем, но е важно какво има в състава им, а не какво пише в описанието, което често пъти заблуждава .. ;)
И козметика като Виши биха вложили много по - качествени активни състваки, отколкото Гарниер, които пак казвам са масова козметика и се причисляват към нисък клас продукти .. (:

Именно това казах по-горе -> не са предназначени за един и същ проблем! Съгласна съм с това, което каза и аз по-горе писах, че ''Виши е по-добрата марка, много по-добрата '', но просто този продукт на Виши, който тя иска да използва и ни го е дала за сравнение няма да й помогне с черните точки. Той просто не е предназначен за тях. :) Затова казвам, че Гарниера в нейния случай е по-добър.

CupcakeMonster
05-12-2011, 18:13
Пъпките са проблема,черните точки са малко .. :D