PDA

View Full Version : PS3



bgli
05-11-2011, 18:48
Здравейте,решил съм да си закупя PS3 но не съм сигорен откъде да го купя,кое е ново и кое е старо и кое е скъпо и кое е евтино :D ,ако можете да дадете някои идеи ще съм благодарен. Също така имам Led Screen Flatron E2340T за компа и се чудя дали мога да го използвам и за PS3 то защото след като се приберат родителите ми няма да мога да играя на телевизора :D.И Дали Мога Да Си Го Закупя без някоя тъпа игра която няма да я играя а само ще повдига цената.

K_O_L_E_V
05-11-2011, 20:15
Ти интернет нямаш ли ? PlayStation network е извън строя и има слухове, че са откраднати личните данни на много потребители.....

dangerlol
05-12-2011, 12:06
Купуваи го,флашни го ако немислиш да го изплозваш за онлине игри,и няма да имаш грижи да даваш и пари за игри.

bgli
05-12-2011, 13:17
Playstation Network ще бъде оправен рано или късно,всички слухове за хакери все още са само слухове.....нито един от отговорите не ми помогна.

bgli
05-14-2011, 16:17
Никой ли не знае?

GregoryHouse
05-14-2011, 16:42
Ако знаеха, щяха да напишат.

skuck
05-15-2011, 00:27
Виж сега, много мога да ти говоря за Playstation. 3-та е най-бруталната конзола на пазара за сега. Все още разработчиците на игри не могат да се възползват от пълната и мощ. Първия модел е 20 гигабайтовия и след него почват да растат GB-те със всеки нов модел, като 80-та е последния Phat (и най-стабилния и издръжлив) модел, след това са слим. Най-последния модел е 320GB-вия. Притежавам една такава, нямам оплаквания, не забива, не загрява, няма лаг ... По принцип 60-те и 40-те имат проблеми със охлаждането и получават YLOD(което е много лошо) за това те съветвам да не си вземаш такава. Забравих да спомена, че phat версиите на конзолата вече не се произвеждат - можеш да намериш само втора употреба. Дисплея го погледни дали има HDMI или DVI ако има значи можеш да го ползваш и за пс3-то. Обезателно ти трябва поне една оригинална игра с която да пускаш пиратските качени на харда. Съветвам те да си вземеш от магазина 120ГБ-вия модел (като най-евтин) и да му вземеш отделно един по-голям хард. Сменяш го и 120-та го правиш на преносим. Така задължително ще ти излезе по-евтино. Освен това като я купуваш гледай да е със системен софтуер ПОД 3.55, защото иначе е нехакваема!


Супер много мога да ти говоря за тея неща ама ... ме мързи :D . За това ти написах само най-главното.

bgli
05-16-2011, 11:38
Има DVI букса значи монитора става.Аз може би ще си купувам игрите защото ми се играе мулти а доколкото знам неможе ако ти е хакнато

skuck
05-16-2011, 12:13
Не може за сега да се играе с хакнато пс3 мулти. Ама се надявам, че си се информирал за цените на игрите... Освен това вече трудно се намират и втора употреба в българия, защото всички са с хакнати.