PDA

View Full Version : Акне-козметик?



vanesa0pld
05-12-2011, 07:46
Здравейте.Имам акне и съответно петна от него мисля да посетя някоя козметичка
дали тя ще може да оправи проблема? :(

Gigandet
05-12-2011, 07:51
Ами аз не съм ходила.Но са ми казвали,че помагало...незнам колко е вярно.

vanesa0pld
05-12-2011, 07:53
Ами аз не съм ходила.Но са ми казвали,че помагало...незнам колко е вярно.
дано помага,че направо.... :o

Ssummerjam
05-12-2011, 07:54
По-добре посети дерматолог. :)

vanesa0pld
05-12-2011, 08:01
По-добре посети дерматолог. :)
много е скъпо....айде прегледа не толкова,ама после продуктите-поне 50,60,70 лева :?

brutaLxxbunny
05-12-2011, 13:16
Хайде сега,скъпо било..Здравето и красотата са пари :)
Но иначе козметика може да ти помогне по-скоро за черните точки,но те (ако са компетентни) също препоръчват дерматолог.Плюс това при избирането на козметик внимавай много.Свестните са доста малко.Един приятел му направиха кратери на челото след ходене.Но на мен пък,козметичката ми е страхотна,ми помогна за пъпките и особенно да се очистя от черните точки.

sladkish_14
05-12-2011, 14:23
Козметиците са най-лошият избор, който един тиинейджър прави в живота си. Ти имаш пъпки, не черни точки => трябва ти дерматолог.
Искам да ти кажа нещо за тези хора. Те са специалисти, като всички останали доктори. Никога няма да те подведе дерматолога, аз винаги съм предпочилата да ида първо на дерматолог преди сама да си прилагам лечение на лицето и тялото. Да, вероятно ще ти излезне скъпо и какво? Не ти ли излиза скъпо да се мажеш постоянно с разни неща и нищо да не ти помага? Не ти ли излиза да купуваш постоянно продукти на Гарниер-а? Както прави една изключително голяма част от тиинейджърите. А няма смисъл, защото и тяхните продукти са по 10лв, като вземеш 3 и то пак стана така..

Пояснение за дерматолога. Вземи си направление от личния лекар и няма да ти вземат нищо. И наистина иди и се консултирай със специалист. Може да дадеш 50лв, но ефект ще има и няма да съжаляваш. + това резултатите са на лице почти веднага :) .
Казвам го от личен опит. И аз давам по 50лв, ама на 2-3 месеца, за продукти изписани ми от дерматолог. В началото е скъпо, после започват да ти изчезват проблемите и купуваш козметиката само за поддръжка. :) Успех.