PDA

View Full Version : Проблем с плъгин (CS)



KoRnFan
05-12-2011, 12:53
Значи в моя сървар сложих плъгин Голден АК47 и не работи :? Сложих amxx файла написах му името в онзи файл дето се слагат иметата на плъгините (с amxx от зад), сложих моделите и дори и sma файла... и гогато напиша в чата /goldenak нищо не става (имам 6000$ щото толкова трябват за калашник). :(

dubi95
05-12-2011, 19:05
пиши ми на скайпа и ще ти го оправя.Но за целта искам да съм админ в сървара ти скайпа ми го пише отдоло:

Auriss
05-12-2011, 20:04
Ами приятел - доста отдавна спрях CS-а ,но по едно време си имах и аз съврър и ако си спомням правилно - трябва да добавиш името на Адд-она в един текстови файл и да му зададеш дали да е активен или не (май беше " / " пред името но действително въобще не помня :D)

Ей ти го урока - Слагате плугина в ...cstrike/addons/amxmodx/plugins и след това влизате в cstrike/addons/amxmodx/configs/plugins.ini (отваря се с NotePad, WordPad и други текстови програми) и пишете най-долу името на плугина, в случая amx_forcefight.amxx (СЪС .amxx не само amx_forcefight).

Линк : http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?t=139


Едит : Оф мн съм тъп - ти си си написал даже ,че си сложил имената ... :X
Ем човек не знам - не ми се е случвало. Провери дали адона не е изключен - само това ми остава като идея. Пак в текстовия файл ти е .

Едит 2 : ся се сетих :D май " ; " се слагаше ,за да вкл/изл адона.
Виж урока - може и нещо да си изпуснал ,знам ли :S