PDA

View Full Version : Винаги хубави момиченца с грозни приятелки!



jufo
05-12-2011, 12:02
Винаги хубави момиченца с грозни приятелки!

А питали ли сте се , защо винаги е така ... хубаво момиче.. винаги ходи с грозна приятелка някаде ?

Е.. аз ще ви отговоря , според мойта гледна точка 8-)

Значи .. хубавото момиченце е избрало грозното , заради това..като излязат примерно .. да гледат само нея ... а грозната не я забелязват и по този начин не се комплексирва...ако има и хубава приятелка до нея .. ще гледат и нея ... а пък женската ЗЛОБА е гоооляяма! Това ще доведе до караници и т.н... рядко има приятелки който ходят постояно заедно и 2-те да са красиви :D но все пак ги има...

А грозната ходи със красивата за да и се повдигне самочувствието... и така и става де... :?

britzy
05-12-2011, 12:06
Мда,и?

juveteam
05-12-2011, 12:07
А аз имам друг въпрос...

Защо подяволите винаги, винагиии хубави момичета с еб*аси грозните момчета.... ??? :-x

britzy
05-12-2011, 12:09
EEEо да чак винаги винаги няма как да е нали се сеш'.Тва че теб не те огрява си е твой проблем . Аз имам друг въпрос-нещо промени ли се с тази тема???

DarkTemplar
05-12-2011, 12:09
Че с коя тема тук се променя нещо?

juveteam
05-12-2011, 12:10
EEEо да чак винаги винаги няма как да е нали се сеш'.Тва че теб не те огрява си е твой проблем . Аз имам друг въпрос-нещо промени ли се с тази тема???
Права си и ти, че не е винаги де, но все пак много пъти съм виждал така, а и може ,че съм момче и за това да не ми харесва момчето...
Все пак не се е променило, но щом някой иска да си пусне тема не виждам нищо лошо :)

britzy
05-12-2011, 12:10
Еми де да знам-ама като го напише и какво всъщност цели? Те пак ще са си така или така

juveteam
05-12-2011, 12:11
Еми де да знам-ама като го напише и какво всъщност цели? Те пак ще са си така или така
Това може да отговори само автора на темата... :)

mecho8888
05-12-2011, 12:13
А аз имам друг въпрос...

Защо подяволите винаги, винагиии хубави момичета с еб*аси грозните момчета.... ??? :-x

защото критерият ти за хубаво не съвпада с този на момичетата

изрусена мъжка ##### с фешън токане, така че да му се вижда през дупки на дънки баджаците не значи хубав, а гей


пък в повечето случаи най-токаните са най-големи лекета и смотаняци

навремето ъпсурд имаше една рима, където се казваше, че иска ловец а не пич# тя си имала

jufo
05-12-2011, 12:18
Ти си грозната мацка или си пича, който ходи с грозната мацка и затова ти е криво?


аз си имам приятелка от 2 години... въобще даже не ме интересуват момиченцата 8-) просто я пуснах тази тема ... за да ви докажа ,че женската злоба и ненавист краи няма !

juveteam
05-12-2011, 12:18
Ти си грозната мацка или си пича, който ходи с грозната мацка и затова ти е криво?
Значи аз нито ходя с някое момиче, нито някое момиче ходи с мене, но просто така ми е нарпавило впечатление ;)

cigarettekisses
05-12-2011, 12:19
е,не е задължително да избира по външния вид.
понякога и това,което ти посочи като причина,може да се случи,но е тъпо..

BrokenInnocence
05-12-2011, 12:20
Това са глупости. Човек не си избира приятелите по това колко са грозни или красиви. Според твоята логика две момичета се разбират супер, приятно им е заедно, имат общи интереси, но няма да станат приятелки и никъде няма да излизат заедно ако и двете изглеждат добре.

jufo
05-12-2011, 12:21
Това са глупости. Човек не си избира приятелите по това колко са грозни или красиви. Според твоята логика две момичета се разбират супер, приятно им е заедно, имат общи интереси, но няма да станат приятелки и никъде няма да излизат заедно ако и двете изглеждат добре.


Казах ,че има и такива случай .. но повечето си намират "грозни" приятелки.. за да не се комплексират примерно като отидат някъде на парти .. естествено момченцата ще заглеждат по красивата... и така двете като са постоянно заедно и се привързват една към друга... но отначало така правят хубавките момиченца..търсят си грозни приятелки .. както и да е :lol:

jufo
05-12-2011, 12:23
miminko така е.. в по-късен стадий вече почва да им идва ума в главата и правят по-смислени неща ... да не говорим ,че повечето имат сериозни приятели вече... не им е до зарибявки и т.н.. а пък ако почнат и работа... :-)

buzzzz
05-12-2011, 13:03
Такова "приятелство" просто няма как да се осъществи. Ще се пръска отвсякъде завист и злоба и те ще се изпокарат. Всъщност, има и такъв вариант: едната да е някаква надута кифла,която използва другото момиче. Но такова приятелство също не би имало голямо бъдеще.
Иначе споделям мнението ти. Много рядко може да чуеш жена да каже за друга: Това момиче е много красиво. Аз лично дори да се дразня от конкретно момиче, не бих казала, че е грозна (освен ако наистина не е) 8-)

Alekssandyr
05-12-2011, 17:17
Съдба пичове, аз съм грозен пък излизам с готини мацки :D

Hilary_
05-12-2011, 17:26
пфф .. за кво си направих да прочета поредната простотия .. :?

fUcKsMiLe
05-12-2011, 17:37
и к'во общо има тая тема със секса? о.0

пт: не винаги е така.. защо трябва да се комплексирам, от това, че на момичето Х са и обърнали повече внимание, от колкото на мен, например? :? от какъв зор да си търся 'грозна' приятелка, за самочувствие? това е глупаво и детско.

пп.
пфф .. за кво си направих да прочета поредната простотия .. :? +1 :)

val181
05-12-2011, 17:45
Според мен това хубаво момиче да излиза с грозно е базирано на подсъзнателно ниво още от нашите предци защото когато си алфа мъжкаря/женската в групата твоя шанс за чифтосване се увеличава многократно

smeshnik
05-12-2011, 17:58
А аз имам друг въпрос...

Защо подяволите винаги, винагиии хубави момичета с еб*аси грозните момчета.... ??? :-x

Брат, НЯМАШ си на представа колко пъти съм се питал :D Грозни - не мога да кажа , ама... момчето 2 пъти по кльощаво от момичето ... не можеш да го разбереш какво е - момче или момиче... ужасяващо е :shock:

FataMorgana
05-12-2011, 18:54
Това пък за първи път го чувам. Може би защото съм в България само за лятото, но момичетата с които излизам, излизам с тях защото са ми близки приятелки от години насам и защото ми е приятно с тях. Изобщо не ме интересува как изглеждат. Едните са фешънки, другите по към метъла клонят, обаче аз си ги харесвам всички не защото са хубави или грозни а защото са прекрасни момичета с които се забавлявам о.О

Anarchya2
05-12-2011, 18:55
Винаги хубави момиченца с грозни приятелки!

А питали ли сте се , защо винаги е така ... хубаво момиче.. винаги ходи с грозна приятелка някаде ?

Е.. аз ще ви отговоря , според мойта гледна точка 8-)

Значи .. хубавото момиченце е избрало грозното , заради това..като излязат примерно .. да гледат само нея ... а грозната не я забелязват и по този начин не се комплексирва...ако има и хубава приятелка до нея .. ще гледат и нея ... а пък женската ЗЛОБА е гоооляяма! Това ще доведе до караници и т.н... рядко има приятелки който ходят постояно заедно и 2-те да са красиви :D но все пак ги има...

А грозната ходи със красивата за да и се повдигне самочувствието... и така и става де... :?

Явно не си учил/а за симбиозата :razz:

OnlyMeAndYou
05-12-2011, 19:03
Това "приятелки" не е точно определение. Те взаимно се използват. "Красивото" момиче иска да е център на вниманието, особено ако не и върви много с връзките, а "грозното" се надява, че чрез приятелката си да привлече вниманието на някое момче. В такива "приятелства" и двете са доволни (и комплексирани).
juveteam Тези хубави момичета за които говориш явно не са повърхностни и гледат и характера на човека с когото са. :wink: А и вече почти всички привлекателни момчета се развалиха покрай "яката" мода. Или ще започнат да си оформят веждите, да си оправят косата по час и половина минимум и да ходят с бебешко розови тениски :? или ще си хващат безмозъчни кукли, с които нямат нищо общо и връзката им става просто да не е без хич или за едното е***е. :-o В днешно време да си хванеш приятел, които да е хубав и свестен, без да има по-добре оскубани вежди от теб е мисията невъзможна :-D. Ако има такива момчета те са заети. Ама все пак - Който търси все някога намира. :D

LabilnaPsihika
05-12-2011, 19:15
всъщност и аз съм го забелязал това, но все си мислех, че е въпрос на късмет от моя страна и все виждам разни хубавици с момичета до тях, с рамене като мойте и талия 2пъти по-голяма от мойта...

П.п не съм хубавец, търся си хубава приятелка :D

NomNomNom
05-12-2011, 19:38
пфф .. за кво си направих да прочета поредната простотия .. :?

Да бе , веднъж да съм съгласна с теб , и аз това се чудя.

StoooYo0
05-12-2011, 21:03
От близо 3 години си задавам този въпрос и все още не мога да си отговоря ...

SisiStrange
05-12-2011, 22:41
търся си красиво другарче? :oops:
За да натриеш носа на автора, че не е прав ли? :P

Shia
05-13-2011, 05:08
И от какъв зор ще ме определят аз кое от двете момичета съм -хубаво или грозно ?
И на купон заглеждат първо момичетата ,които са
• по разголени
• по направени
• след това всички останали.

jufo
05-13-2011, 06:14
И от какъв зор ще ме определят аз кое от двете момичета съм -хубаво или грозно ?
И на купон заглеждат първо момичетата ,които са
• по разголени
• по направени
• след това всички останали.


Куцо , кьораво , сакато ... ДУПКА ЛИ Е - ЗЛАТО ! :lol: :lol: :lol:

TheOnlyException
05-13-2011, 12:34
Защото приятелите не се избират по външния вид :) [/b]

Sh@d0w
05-13-2011, 13:59
търся си красиво другарче? :oops:
За да натриеш носа на автора, че не е прав ли? :P

Само за една снимчица :oops:
С мен ли си? :-P

Аз имам фотоапарат *подскача с вдигната ръчичка* 8-)

naQkataRaota
05-13-2011, 15:01
Красиво момиче гледа на друго такова като на конкуренция - както казаха и преди мен: първично заложено; в курника има един петел и в кошера една царица

А и женското приятелство е доста относително (sorry на момичетата с истински приятелки, но сте малко на фона на общата картина) Знам 3 момичета дет са прегръщаха, мляскаха а у, но поотделно всяка тропа другите две

tarlyo
05-13-2011, 16:14
britzy е грозна, която се мъкне с яки. Това разбрах от темата.

CanisDirus
05-13-2011, 16:36
Ми а де. Гледайте Красив УМ - там чичо ви Ръсел Кроу като мр. Неш ви го каза - омегите да подпукват по-грозничките, пък ния ще го пуснем между филиите на красивите!

straus
05-13-2011, 17:16
А според мен пък темата въобще не е за тоя раздел :shock:

ForzaFelipe
05-13-2011, 17:40
А аз имам друг въпрос...

Защо подяволите винаги, винагиии хубави момичета с еб*аси грозните момчета.... ??? :-x

I have the same въпрос...

Sh@d0w
05-13-2011, 17:43
А аз имам друг въпрос...

Защо подяволите винаги, винагиии хубави момичета с еб*аси грозните момчета.... ??? :-x

I have the same въпрос...

За пари?

r19
05-13-2011, 18:04
За пари нещо не се връзва.Ако е истинско приятелство си е чиста случайност ако се случи така, иначе за познанство си е валидно, че хубавите се водят с по-грозничките поради горе споменатите причини. :-D

magita
05-13-2011, 19:52
Стегни се, моля те!
1-во всеки си има чар, на някои ще има харесаме на други - не
2-ро да ходиш до красиво момиче, за да си повдигаш самочувствието - по скоро те сдухва, след като само нея гледат
3-то-Не си избираш приятелите по външност, гаджета по-бива, ама приятелите ( поне аз ) не си избирам по тва колко е хубав и колко е грозен.
4-то - Сиг си някое яко саднато момиченце, което си няма приятели щот си няма самочувствие и се мисли за грозна и не излизаш никъде
или си пич, който не си намира гадженце ... ?

Alekssandyr
05-13-2011, 20:19
Стегни се, моля те!
1-во всеки си има чар, на някои ще има харесаме на други - не
2-ро да ходиш до красиво момиче, за да си повдигаш самочувствието - по скоро те сдухва, след като само нея гледат
3-то-Не си избираш приятелите по външност, гаджета по-бива, ама приятелите ( поне аз ) не си избирам по тва колко е хубав и колко е грозен.
4-то - Сиг си някое яко саднато момиченце, което си няма приятели щот си няма самочувствие и се мисли за грозна и не излизаш никъде
или си пич, който не си намира гадженце ... ?

Последното ;д

biolojkata95
05-13-2011, 20:46
последното хаха

WTFteenOMG
05-13-2011, 21:14
А аз имам друг въпрос...

Защо подяволите винаги, винагиии хубави момичета с еб*аси грозните момчета.... ??? :-x

хах я ми каже каде са тези момичета...защото аз не съм от най красивите(не съм чак толкоз грозен де)...с колкото и момичета да тръгна да свалям....на никоя не и се занимава с мене....ебал сам ги и курвите...

StoooYo0
05-13-2011, 22:20
^Значи ти си някакъв супер нереален задръстеняк (ще ме извиняваш за израза),който не знае как да се държи с дамите...Ако наистина не си чак толкова зле като външност,нямам друго обяснение за теб...

van1
05-13-2011, 22:27
Автора обсъжда повърхностните.. а другите обсъждат хората като цяло - няма да се разберете.

DREAM95
05-14-2011, 12:26
А аз имам друг въпрос...

Защо подяволите винаги, винагиии хубави момичета с еб*аси грозните момчета.... ??? :-x

Брат, НЯМАШ си на представа колко пъти съм се питал :D Грозни - не мога да кажа , ама... момчето 2 пъти по кльощаво от момичето ... не можеш да го разбереш какво е - момче или момиче... ужасяващо е :shock:

Точно на ей такива смешници им се чудя...Шъ му бия два шамара и ще се напикае!