PDA

View Full Version : Кой няма да гласува за г-н Витков ?



mako1
05-12-2011, 12:08
Интересно ми е дали има манипулирани хора, сред младите ?

Nam3less3
05-12-2011, 15:41
Значи ако някой не гласува за него е манипулиран така ли, и всеки който не е с промит мозък трябва да гласува за него?

Auriss
05-12-2011, 17:16
OP ,ти ебааш ли се !? Мен Бойко ме дразни ,че е абсолютен простак и 'лъха' на липса на интелект от него ,а ти за тоя ми говориш.
Само снимката като му погледна мога да ти кажа точно колко е тъп - наизустил няколко фрази къф бил живота в България и вече айде - разбира ги той нещата ,ще ни оправя.
Еби му майката и тъпия народ - ма ако искате за най-най-най тъпия индивид гласувайте. Даже основно да няма...

С промит мозък или не - този индивид не съм си и помислял да гласувам за него.

mako1
05-12-2011, 18:17
Идеята, че в България може да се промени нещо докато продължаваме да избираме едни и същи интелигентни хора с различни лица е супер наивна, и ако някой продължава да вярва в това е мозъчно увреден,освен ако не е ОК с това, докато същите тези интелигенти четкат лачените обувки на Обама, баба му да яде подметки с олио.Избирайки човек като г-н Витков, ти показваш че нещо не е наред ...Показваш, че смешните партийки и техните лидери,дето киснат в нова и бтв и тв7, са в краката ти и не са безсмъртни.За първи път ти се отдава алтернатива за истински протест, а ти продължаваш да гледаш повърхностно.На колко си ,asl ??? Май не си патил достатъчно....

Auriss
05-12-2011, 18:46
Ти ако имаш фирма на счетоводител ли ще я повериш или на Митьо от съседния вход ,дето е баси пича ? Извинявай ,ама точно от некадърници тая държава е с гъза нагоре и от нея излизат най-големите деграданти.

Може и да смяташ ,че като гласуваш за абсолютно некомпетентен човек показваш някаква позиция ,но истината е ,че просто си сереш в задния довр. И като го избереш кво - нито знаеш става ли за лидер ,нито нищо.

И кво като е 'различен' от повечето политици - ми то над 90% от хората са 'различни' и на позиция ,подобна на твоята - що да не гласувам за съседа ,дето плюе всеки ден срещу правителството ? С какво той е по-лош от въпросния тип ? Е ,съседа поне не мяза на сериен изнасилвач ,де ...

И това за интелигентните хора нещо не го разбрах ? Ако намекваш ,че какъвто и образован човек да се появи просто ще се възполва от позицията си - ми незнам ,но не го вярвам.
За мен ситуацията е следната - образован ,интелигентен ,добре изглеждащ и възпитан - това е представата ми за човек ,който трябва да ръководи държава.
А не тъпа физиономия с 50 човека около него да му дават акъл.

Ей го Бойко - строи магистрали и си мисли ,че прави нещо. Ми те тия магистрали сами си се постриха. Един голям х*й е заслугата на неговото правителство. И кво - избраха ги ,а нищо не са направили. Всичко което вършат е следствие от влизането ни в ЕС и парите ,които се изливат тук. И баба ми да беше премиер - и тя щеше да се справи не по зле.
А от гледна точка на парите за развитие на икономиката очевидно кабинетът му е толкова некомпетентен ,че развитието е ТОЧНО нулево. Да ти разяснявам ли какви фондове съществуват и как ако се оползотворяваха както трябва в момента щеше да има поне 500-1000 нови фирми в най-различни сфери ,спонсорирани от европари.
И че болшинството от малките производители поне щяха да имат пари да си купят някое тракторче за нивата ,която копат все едно сме в 18век или за животните ,които живеят в разни бараки.
Изискванията на ЕС и тези ,което тъпото правителство поставя леееко се разминават. Плюс това - ако имаха желание ,щяха да намерят начин да подпомогнат ДОРИ и тези ,които нямат достатъчно средства да покрият изискванията. Те все пак тия пари са за това - да се побутне брашнът.

Да не говорим за образование - предишният министър ПОНЕ вършеше някаква работа ,и макар да се готвеше да ми вчерни живота (тогава завършвах) се радвах ,че има някаква промяна и нещо действително се задвижва. А сега кво - квоти-мвоти ,глупости на таркалета. Имаше предложения да правят образованието 11-12 клас платено ако не си със стипендия - кво стана - х*й. Нека всеки идиот докрета до средно с 3ка ,после да влезе с некоя куха специалност в Уни и да се бие в гърдите ,че е с висше. От класа ми 27 човека ,4ма реално покриваха необходимите знания за да завършат. По дяволите ,целият ми клас НЕ знаеше къде се намира Корея. А тва се водеше елитно училище.
А в ТБГ един познат ,дето е на стипендия (т.е. над 5.50 успех) ,буквално не може да пише и да смята ..

Погледни която искаш сфера и ще осъзнаеш ,че не липсата на средства ,а на желание е труд ,труд и СПОСОБНОСТИ е проблемът.


На 20 съм от София ,ако има толкова голямо значение за теб.

mako1
05-12-2011, 19:30
Ако трябва да бъдем обективни, държавата се оправлява не от президента.Същият има представителна функция, с която обича да злоупотребява-само ако е интелигентен и знае как, разбира се.Некадърен човек с яхта на Калмари няма.
Съседа ти, за разлика от Витков не се е кандидатирал и не е доказал, че е достоен http://www.youtube.com/watch?v=MvVEoCDuBII за президент на Република България.
"За мен ситуацията е следната - образован ,интелигентен ,добре изглеждащ и възпитан - това е представата ми за човек ,който трябва да ръководи държава."-предвид, че президентът не ръководи държавата това няма нищо общо със ситуацията.Ситуацията е http://www.youtube.com/watch?v=MvVEoCDuBII и докато го крием от света, в действителност си серем в задния двор.
Следващите ти абзаци само доказват теорията ми ?

GregoryHouse
05-12-2011, 19:55
Кой е стийлнал профила на Auriss ?! :shock:

На мъка ти изчетох поста до мястото където ми заговори за тракторчета... Само до там толквоа глупости изговори, че не е истина.

Бойко и да иска не може с евро пари да купи тракторчета за нивичките. Проекта се прави от тоя дето иска тракторче. Като е глъмав и знае сао да плюе, да си мета боклука през терасата и псува - нема тракторче.

Я обясни какви фондове съществуват. Ама искам да обясниш как се кандидатства за тея пари, колко време чакаш да ти ги платят и всичко надлежно. Ама не спестявай нищо. Щото аз съм запознат с документацията за тия шибани европроекти. Направо да ти се ебе мамата и ако не си специално обучен да направиш такъв - един кур. Ще те мотат от ЕС 10 години.

Който има желание - постига каквото иска. Който няма - си намира оправдание. Къде в правителството къде в хората...

ПТ: Както в песента се пее Боли ме гъзъ кой ще е президент. Президента няма реална власт - една ходеща усмивка, която се изявява по медиите.

mako1
05-12-2011, 20:18
"Президента няма реална власт - една ходеща усмивка, която се изявява по медиите."-именно.
Затова президентското столче е толкова удобно. Немога да разбера обаче, как не ти е писнало да гледаш фалшиви и лицемерни усмивки, които се изявяват по медийте ...

GregoryHouse
05-12-2011, 20:27
Лесно - не гледам телевизия.

Auriss
05-12-2011, 20:40
Който има желание - постига каквото иска. Който няма - си намира оправдание. Къде в правителството къде в хората...

Постът ми целеше да каже точно едно нещо - ако политиците искаха и можеха ,нещата щяха да са различни. Тук ,в Б-я , признавам НЕ знам ОТ ОПИТ как стоят нещата - само от това ,което се пише по форумите и това ,което казват по телевизията (а именно изисквания ,как и до кога) . Но знам ,или поне си мисля ,как г/д седи положението в една Германия например ,където живее позната на семейството ми ,отказала се от българското си гражданство (което бих направил и аз ,ама толко годинки чакане ще ми дойдат в множко). Вярно ,че бизнесът на семейството й не е в сферата на растение/животновъдството ,но от първа ръка знам ,че когато е оборудвала стоматологичен кабинет е получила заемът си при нищожна лихва по някакви държавни програми.
В България ако ще най-великия тип на света да си държавата пари няма да ти даде ако не пуснеш тук-там някой лев. Не знам при Еврофондовете дали е така - просто генерализация на фона на общата ситуация. Ако е изключение - супер.

И в крайна сметка не разбрах защо смяташ ,че съм изписал глупости ?
1. Нима не е вярно ,че не е работа на утайката да управлява държава?
2. Нима не е вярно ,че всичко ,което ББ прави е във възможностите и на най-некомпетентния тип ? (ако не си съгласен - искам пример какво важно всъщност е свършил ,което е в следствие на упорит труд и проекти)
3.Нима не е вярно ,че сума ти европари бяха орязани заради неспособността на правителството да ги усвои ?
4. Нима не е вярно ,че при предишното правителство поне се обръщаше внимание на образователната система ? (то що очаквам тъп пожарникар да му дреме за това ,де )
5. И в крайна сметка нима не съм прав като твърдя ,че МОЖЕ да е много по-добре ,стига целта на този ,който отива на премиерското (че и президентското - все пак е представително лице на нацията и има ,макар и само над общественото мнение ,власт) място да е да си върши задълженията.
Съжалявам ,но хора без умения ... такива ,които не виждат и не могат да видят как и накъде да променят нещата ... просто нямат работа във властта.

Хайде дай ми ЕДНА основателна причина защо администрацията в тази малка и бедна държава е огромна ,а в същото време нищо не се върши на време и както трябва ?
Защо държат мързеливи (те са компетентни предполагам ,но си личи ,че ги мързи) хора на чиновническите постове ?
Защо не резнат 50% от цялата тази манджа и не реформират системата като цяло ? И не - не от раз ,а постепенно.
Мислиш ли ,че в нашата малка държавица са нужни по 20-30+ чиновника за община !? Ем извинявай ,ама и 2ма ще са достатъчни при 2но или 3но увеличена заплата за сметка на съкращенията...и поне ще имат мотивация да бачкат.

И ако ще ми казваш - да ,ама тези които ще съкратят остават безработни - да ,прав ще си ,но във всеки случай предпочитам да им плащам социалните помощи с данъците си ,вместо заплатите ,които не заслужават.

Не знам при теб как е в Търново ,но ела някой път до НАП / някой общински съд / някое полицейско управление ... ще разбереш за какво говоря. Просто толкова ми е писнало разни сърдити лелки и дебели пе*ерасти да ме гледат накриво ,че виждаш ли , съм им нарушил безгрижието ,че няма накъде. Тва е просто навсякъде ...

Ей го тоя тъпак Бойко по телевизията - "Ако няма петрол ще ходиш пеш" .... то бива да си тъп ,тъп ,тъп ,тъп и да нямаш грам понятие ,че тоя петрол не се ползва само за да си разхождаш гъза наоколо ,ама кво - нема петрол ще ходиш пеш. Сигурно и хляба от майна си п*ткина ще ми го носят пеш.....кретен. Просто перфектният премиер и перфектното правителство .... излагация.

GregoryHouse
05-12-2011, 23:34
Ооо да получиш мангиз от Еврофонд си ебало майката.

Тряя да представиш проект. Кое колко ще струва, как ще се направи, къде ще се направи, кой ще го прави, защо ще се прави, каква ще е ползата, как ще се издържа на печалба ли ще е. Цял бизнес план по всички евроизисквания. Като нещо не направиш както трябва - връщт ти го да го орпавиш и да го праит наново. Документацията за 1 музей буквално я пращахме в кашони... Как се пише тва не искаш да знаеш. И ако не изпълниш всичко което си написал на 100% - после връщаш парите и плащаш глоби които са доста солени. И това се прави от мен и теб. А не от бате бойко и сие. Искаш да си направиш ферма и тракторче - моля заповядай. Ако очакваш правителството да ти ги направи програмите и ти само да земеш кеша...нема как да стане. Държавните проекти са друга работа. Там финансирането обикновено е частично и много често подизпълнителите (беге бизнесмените) преебават работата и крадат като разпрани. Имаме си едно босче тука, дет изведнъж след 2-3 проекта забогатя значително.

По следващите точки. Ти ми посочи по-свестен от Бойко и пак ще говорим. Аз такъв не виждам.

Относно администрацията. Ще дам един пример с Ловеч, защото е най-ярък. Знаеш ли защо цялата администрация на всеки избор гласува за БСП? Щото кмета е винаги червен - а те си искат работата. Тъй хем кмета доволен, че има гласове, хем те че имат работа. Докато са удобни си стоят. Дреме им на оная работа. Плащат им по 400лв. Ми за толкова пари и на мен ще ми е през кура за теб. И аз шси клата краката по цял ден като знам, че няма да ме махнат и хич нема си давам зор.

А както сам знаеш не може да хванеш и да изриташ цялата аминистрация от лелки и чички и да сложиш както обича да се лансира - млади хора. Щото тея млади хора не знаят как да свършат работа. А ако оставиш примерно 20% от лелките и чичките те ще научат новаците на същото което са правили 30 години...

А относно Кат нема петрол ще ходиш пеш... Нали се сещаш, че 50% от народа не се сеща, че петрола се ползва и за друго освен за нафта и бензин... На селяни ще им говориш на селски.

Auriss
05-13-2011, 00:20
Човек ,знаеш - почти на една гледна точка сме - въпросът е, че изобщо не ми харесва как стоят нещата и от моята си камбанарийка не ми изглежда толкова сложно да се променят.
Иначе за европарите предполагам си прав ,но забелязах ,че явно не си ме разбрал. Изискванията към разните фермери и прочие са абсурдни при положение ,че тези пари са за подобряване на техническата база ... е глупаво ми се струва да даваш пари за техника и подобрения ,а в същото време да си посочил същите като изискване за парите...парадокс някакъв е и е пълен цирк. Тук определено мисля че е работа на правителството да уговори тези условия и да ги направи 'възможни'.
Прост пример ти давам - представи си някой човек на село с да кажем 10 крави и обор ,в който ги отглежда. Еми - на тези цени ,на които се говори ,че се продава млякото - никъф шанс да си купи най-модерните джунджории ,с които да си подобри качеството на продукцията. А тези пари уж са за това - да се стимулират подобни дребни производители и да им се отвори възможност да се развият. В момента ,без тези средства ,това им е непосилно.
И казваш трябва да си изготвят сума бумаги - е да ,разбирам ,че е така ,но дядо Пешо и леля Пенка на село не ги е еня за икономика ,проекти и закони. На тях им стига да знаят как да се грижат за животните си (а това го учат по трудния начин ...) и къде и на кого да предложат продукцията си. Оттам нататък е абсолютно все едно дали са с основно или висше образование.
Това очевидно се пренебрегва от управляващите ... или просто умишлено се узурпира икономическия напредък => изобщо не бих се и учудил ,но както и да е.
Говореше се преди ,че ще има 'експерти' ,които да инспектират и подготвят документацията за подобни хора ,но в крайна сметка нищо не се направи.
Е окей ,ама като си гледат животните в лайняните обори по селата и едва преживяват ,а въпреки всичко МОГАТ и ИСКАТ - защо не се облекчат условията. Това му е работата на правителството ,а не да се фръцкат по телевизията и да се псуват един-друг.


Дреме им на оная работа. Плащат им по 400лв. Ми за толкова пари и на мен ще ми е през "мъжкия полов орган" за теб. И аз шси клата краката по цял ден като знам, че няма да ме махнат и хич нема си давам зор

Ами именно - ако резнат 2/3 от цялата администрация първо ,че поне вече персоналът ще е действително зает и ще си заслужава парите и второ ,че заплатите ще бъдат на прилично за Б-я ниво.


Нз ,като цяло си ми приятен събеседник ,ама винаги съм ти се чудил (а и на amk933) защо така защитаваш това правителство ,след като не е с нищо по-специално от което и да било предходно. Пък и по скандали и корупция никак не отстъпва ,as well.

GregoryHouse
05-13-2011, 00:46
Еми аз от ББ съм видял повече от предните 2 правителства и то с много. За ся по-добро не съм видял. Надали и ще видя накъдето отиват работите. Цените били скочили...еми той да не ги определя ББ. Малко да вярваш на медиите не е добра политика. Все пак Труд, 24 часа и Стандарт ( още няколко) са притежание на Ирена Кръстева (доскорошна БСП-арка).

На баба Пенка кат не и дреме за бумагите - шси мълчи и ще си гледа кравите така.

Експерти има, ама на тях им се плаща, сеш се. Никой не работи фрий. И аз мога да стана 'експерт' със моята специалност. Ама нали се сещаш, че ще те обръсна 2-3 бона поне. И това за по-дребните проекти. Не говоря как да купим рало на бай тошо от чепеларе. Щото 1 такъв проект отнема към година и се пращат на всеки 3 месеца отчети и кашони към Брюксел, до кламер за какво са отишли мангизите.

А ако кажеш, еми правителството да ни плаща... нали се сещаш за какви суми говорим от твоите данъци...и колко далавери ала Доган ще станат тогава. За съжаление манталитета ни е такъв.

Като не искаш да се учиш - плащаш. Като не искаш да плащаш - фащаш бумагите и почваш да четеш като ненормален. Тва е. Правилата са такива и в другите държави. Това, че българина завършил среди преди 30 години е решил повече никога да не си ъпдейтва познанията - негов проблем.

Нали знаеш историята за Неволята...

Kinghood
05-13-2011, 09:23
Извинявам се много, но нека направим сравнение с предишните правителства и скапаното управление на ББ. Цените, заплатите, кризата? Как всичко скапано се случи последните 2 години. Съдя по джоба си! Да, преди живеех по-добре от колкото сега! А цените много бързо могат да се нормализират, но въпроса е кой ще има изгода! Как може да се оправят цените ли? ЛЕСНО! Налага се монопол. Как можеше 1 месец Лукойл да продава на тези ниски цени! Управляващите са идиоти. Няма да направите нищо от държавата, ако изсмукате парите на народа в хазната. По-скоро с по-ниски данъци и такси, и по-ниски цени хората ще влагат сами парите си в бизнеса и всичко ще потръгне по нормалния за нас ход.

GregoryHouse
05-13-2011, 11:29
^^ А комунизъм искаш ли? Нещо Сталин ала-бала? Стил "Ще ядеш и ще пиеш, ама ще мълчиш."

Как да ви се обясни, че в условията на демокрация и пазарна икономика няма как правителството да се меша в цените на всяко нещо, дори и да иска. На теб кеф ли ще ти е, ако примерно ти си имаш пекарна. И продаваш хляб по 90ст. Идва некъф от правителството и ти казва "Еми сори мадафака, ама ти нема го продаваш тоз хляб по 90 ами по 50ст щот народа не е доволен." А на теб примерно ти излиза 45стинки да го направиш. И с печалбата не можеш да си покриеш разхода... Окей.

Бойко прави всички тея работи (магистрали, жп линии, разни откривания) за да се мазним на ЕС. А тряя да се мазним на ЕС за да ни приемат в Шенген и Еврозоната. Особено, ако искаме да имаме реални ползи от цялата тази главоблъсканица. Преди можех да си купя за 5 лева цигари, закуска и да отида на кафе. Ся мога да си купя само цигари. Тъпо е, ама просто така е устроен целия ни ТЪП свят. Цялата ни (на целия свят, не само на Беге) икономическа и монетарна система. Мога да ви изпиша фермани на дълго и на широко, защо има кризи и как 2013 ще последва нова криза. И затъваме все по-дълбоко и по-дълбоко. И колкото и да ми се иска да метна вината на ББ, не е там проблема. Той ще си отиде, друг гад ще дойде на негово място. И пак ще е така.

ПТ: Президента има право на вето. Е да ама може да го наложи само 2 пъти на закон. А нали се сещаш, че парламента може да си го гласува пак за на 3тия път... За мен е все тая кой ще е президент.
И относно въпроса на mako1 - "Немога да разбера обаче, как не ти е писнало да гледаш фалшиви и лицемерни усмивки, които се изявяват по медийте ..." Аз това го виждам и около мен. Каква е разликата дали ще е лицемерието пред мен или ще го гледам по телевизия - все равно.

mako1
05-13-2011, 12:35
Виждам, че има хора, които са недоволни и искат да направят нещо и такива, които се опитват да игнорират проблемите,а проблемите няма да се решат сами, като не им се обръща внимание.Само си представете реакцийте на якИчките, като разберат, че кебапчето вече не е онова, което беше и стадото вече започва да се осъзнава.

GregoryHouse
05-13-2011, 13:03
Стадото ще се осъзнае? Мдае...сигурно. Между недоволство щот са ти зели манджата от масата и осъзнаване има голяма разлика..

mako1
05-13-2011, 16:36
"Боли ме гъзъ кой ще е президент"-Защо мислиш, че президентът не е важен за имиджа на една държава - или не ти пука за имиджа ни?Идеята е ,че виждайки президента в лицето но Витков, най-малкото ще се заговори за нас-което помага.Умният човек ще разбере замисъла,идеята за протест.Това ще ни помогне в неподозирани области...

GregoryHouse
05-13-2011, 17:04
Достатъчно е да не прави изцепки и скандали като президент. Примерно да си лепне голия гъз на прозореца на някое консулство.

От там нататък е все тая кой ще президентства.

Auriss
05-13-2011, 19:40
^Gregy ,преповтарям ти нещо ,което ми го каза в прав текст бащата на един мой приятел ,който има наистина доста голяма счетоводна фирма (с над 100 фирми клиенти е) "В момента цената на левът спрямо еврото е изкуствено завишена. Реалната му стойност е може би двойно по-ниска (т.е. едно евро НЕ струва ~2 лева ,а 4).

Не се занимавам с икономика - преповтарям ти какво ми каза. Все пак - това е човек ,през който минават милиони всеки месец и съм склонен да му вярвам.

Тва ти го казах относно коментара ти за Шенген

GregoryHouse
05-13-2011, 22:30
Шенген и цената на еврото спрямо лева какво общо има? Ако говориш за Еврозоната, тва е друг въпрос.

mako1
05-14-2011, 08:08
GregoryHouse :
Достатъчно е да не прави изцепки и скандали като президент. Примерно да си лепне голия "задни части" на прозореца на някое консулство.

От там нататък е все тая кой ще президентства.

Да не си показва задника и защо ...?Да не прави скандали ?-викаш то в България, трябва да си мълчим така, да не се вдига много шум,да няма скандали, да не ни чуят съседите, че после срам,срам....Наистина ли не схващаш идеята?

GregoryHouse
05-14-2011, 08:38
Идеаята е да сме цивилизовани, а не ретарднати типове, чудещи се как да създадат нова интрига и скандал.

Kinghood
05-14-2011, 09:07
Борисов се връща от Европа и разказва на съпартийци.
- Ей, имам решение на проблема с България - има кой да я купи.
- Супер - отговарят съпартийците.
- Лошото е, че я искат без народа...
Коментара е излишен... :?

mako1
05-14-2011, 09:46
Имам в предвид "идеята", как да станем "цивилизовани, а не ретарднати типове" ? Кой,тогава ?

mako1
05-14-2011, 09:51
"Коментара е излишен... " само ако си на 2 метра под земята.Дотогава трябва да се бориш...?

Kinghood
05-14-2011, 10:02
"Коментара е излишен... " само ако си на 2 метра под земята.Дотогава трябва да се бориш...?
Коментара е излишен по отношение на вица,а не на цялата тема.
Желая България, ако не друго, то поне да има управници с повече от 2 лимки в кратуните си...
А, за каква борба говорим? Срещу циганите и турците, които гласуват вместо българския народ ли? За борбата срещу нашето байганьовско мислене и користната ни цел да прецакваме системата. Или страха, който дебне над мнозинството, да се опълчи и да признае истината в очите?

mako1
05-14-2011, 10:40
"Желая България, ако не друго, то поне да има управници с повече от 2 лимки в кратуните си..."

Кой?

GregoryHouse
05-14-2011, 15:29
Маko1 пускай цели въпроси щото аз от 2 твои коментара с ''Кой?" Нищо не стоплих. И не прави дабъл пост.

Аз в тая държавица ще се пробвам, ама видя ли, че не се получава - хич няма да си губя времето. Пътя, чантата и айде!

mako1
05-14-2011, 17:51
''Маko1 пускай цели въпроси щото аз от 2 твои коментара с ''Кой?" Нищо не стоплих. И не прави дабъл пост.''- Поднасям дълбоко извинение за некомпетентността си.
Въпросът ми е, кой трябва да бъде президент?Аз се аргоментирах достатъчно ясно защо трябва да бъде Светльо.

Kinghood
05-14-2011, 18:46
Светослав Витков?! Дайте напрао Азис да си го изберем за президент и това е... Стига бе хора! Стегнете се малко. Напрегнете закърнялото си сиво вещество. Един президент трябва да бъде ерудиран човек, с мозък в главата си, с цели, с опит! С подходящо образование! Аз имам някого предвид, но това е личното ми мнение.

mako1
05-14-2011, 19:08
"Аз имам някого предвид, но това е личното ми мнение."
Е срам ли те е от личното ти мнение, че не го споделяш.....

blackking
05-15-2011, 11:36
Най-добрият избор в момента е Светослав Малинов.

mako1
05-15-2011, 17:09
"Най-добрият избор в момента е Светослав Малинов."-Дай един признак, по който се различава от досегашните отличници ?

Kinghood
05-15-2011, 21:04
Да! Светослав Малинов! Това е човекът... просто му отвори биографията и ще разбереш с какво е по-различен.

alexanderherzdorf
05-15-2011, 21:52
Българските политици не струват пукната пара! Ще си задраскам бюлетината от горе до долу, когато ходя да гласувам, няма да си дам гласа за никой от тези нещастници.

Kinghood
05-16-2011, 15:26
Българските политици не струват пукната пара! Ще си задраскам бюлетината от горе до долу, когато ходя да гласувам, няма да си дам гласа за никой от тези нещастници.
Разбира се! Защо пък да гласуваш, като може циганите и турците да избират твоя управник и после ти да се оплакваш...

alexanderherzdorf
05-16-2011, 15:42
Българските политици не струват пукната пара! Ще си задраскам бюлетината от горе до долу, когато ходя да гласувам, няма да си дам гласа за никой от тези нещастници.
Разбира се! Защо пък да гласуваш, като може циганите и турците да избират твоя управник и после ти да се оплакваш...

Какво да кажа като няма кадърни политически елементи в България, че на всичкото отгоре не им стига възпитанието да признаят, че са неспособно, а и продължават да се появяват по малкия екран и да сипят безсмислици... Защото България няма политически елит, тя има чиновническа политическа каста. Ако имаше поне някой, който да има качества. Хайде няма да се връщам в миналото, ще дам пример за двама кадърни политици от днешно време, макар и чужденци - Хилари Клинтън и Хелмут Кол. Хайде да се намери някой с подобни качества в България, хайде аз съм излязал да правя агитация в негово име.

mako1
05-16-2011, 19:34
"Българските политици не струват пукната пара! ....." - е именно, само не разбрах, защо няма да гласуваш?
"Да! Светослав Малинов! Това е човекът... просто му отвори биографията и ще разбереш с какво е по-различен."
Четох я още преди да задам въпроса с какво е, той по-различен.Е не видях.ДСБ ???Ма вие сериозно ли.......
А иначе, аз съм гледал несериозно .....
Надявам се темата да е видяна от много хора,и само вие да сте писали вътре,иначе нещата отиват на зле.

Violenza
05-17-2011, 18:09
Аз си мислех, че е ебавка... :-o

Kinghood
05-18-2011, 18:02
А, ти сериозно ли? "Той е издигнат от инициативен комитет на Асоциацията на потребителите на телекомуникационни и интернет услуги. Все още обаче Светльо е в етап "събиране на подписки", за да успее да регистрира кандидатурата си."
Бате моля ти се.. т'ва е пълна гавра. Ще избирам некъв певец за Президент ?! К'ви наркотици използвате бе, хора ? :-x

mako1
05-18-2011, 23:09
"Бате моля ти се.. т'ва е пълна гавра. Ще избирам некъв певец за Президент ?! К'ви наркотици използвате бе, хора ? "-Дай ми само едно негативно последствие, от избирането му и аз ще ти дам ДЕСЕТ положителни и ДВАЙСЕТ негативни- ако стане някой партиец-който и да е той.

ZipFail
05-19-2011, 10:35
Ще съсипе тотално имиджа на България пред света, и най-вече пред ЕС. А това има огромно значение ;)

Дадох ти 1 последствие, айде почвай да пишеш сега :)

Kinghood
05-21-2011, 08:13
Аз ще ти кажа, че дори и да му бъде издигната кандидатурата, никога няма да стигне до балотаж, пък да не говорим за Президент.
1. Няма необходимия умствен капацитет.
2. Няма необходимите средства за да проведе такава кампания, каквато би била необходима за избирането му.
3. ББ никога няма да остави човек като него да заеме този пост.
4. Мутрите, ако трябва ще го освиткат, но няма да го допуснат да стане к'вот и да е.
Борбата за президентското кресло, никога не е била толкова жестока, каквато предстои да бъде, защото цялото управление на страната ще е под въпрос. Ако Бойко стане Президент, ГЕРБ губи мандата си. Цветанов няма шанс да спечели президентските избори.

ForTrant
05-27-2011, 18:57
ВЪН НА РУСКАТА ПИЯНА СГАН И МРЪСНАТА СЛАВЯНСКА ИЗМЕТ ОТ БЪЛГАРСКИТЕ ЗЕМИ!

Няма място за агенти на ДС на президентски избори, камо ли такива дето се кланят пред МОШЕ