PDA

View Full Version : NEW !!! kirЭca - Моята Болка



kireca
05-12-2011, 13:10
Ето я и новата песничка http://www.vbox7.com/play:5ff084ed моля за коментари , да гласувате и ако искате се абонирайте да виждате когато излизат новите ми песни. :)

w0sh
05-12-2011, 13:38
:razz: :razz:

kireca
05-12-2011, 16:14
кажи :?

SuperBadSuperFresh
05-12-2011, 19:26
Добре,вместо да правиш по една песен на седмица,прави по една на 1-2 месеца.Ама я изпипай,вземи си хубав микрофон и така нататък.И не ми казвай,че е от програмата.Приятелят ми записва песнички с още няколко човека и те нямат такива проблеми
.Да,ама те всички могат да пеят и въпреки това изпипват песните по няколко месеца...

slicky
05-13-2011, 06:50
Ти още ли си рапър?

kireca
05-13-2011, 10:52
Добре,вместо да правиш по една песен на седмица,прави по една на 1-2 месеца.Ама я изпипай,вземи си хубав микрофон и така нататък.И не ми казвай,че е от програмата.Приятелят ми записва песнички с още няколко човека и те нямат такива проблеми
.Да,ама те всички могат да пеят и въпреки това изпипват песните по няколко месеца...

Не е от програмата , а от микрофона и какво да ги изпипвам , като и без това никой не ги слуша , аз си ги правя за себе си и просто ги слагам в нета за да видя другите хора какво мислят за тях... , пък и аз ги правя сам , няма кой да ми помага .. и затова стават и тъпи!

SuperBadSuperFresh
05-16-2011, 16:54
Лесно е да се оправдаваме,трудно е да намерим начин да променим нещо. :) И нещо не ми се връзва...хем ги правиш за теб,хем искаш да ги знаеш мнението на хората!?

TheNewReligion
05-19-2011, 14:27
Добре,вместо да правиш по една песен на седмица,прави по една на 1-2 месеца.Ама я изпипай,вземи си хубав микрофон и така нататък.И не ми казвай,че е от програмата.Приятелят ми записва песнички с още няколко човека и те нямат такива проблеми
.Да,ама те всички могат да пеят и въпреки това изпипват песните по няколко месеца...

Не е от програмата , а от микрофона и какво да ги изпипвам , като и без това никой не ги слуша , аз си ги правя за себе си и просто ги слагам в нета за да видя другите хора какво мислят за тях... , пък и аз ги правя сам , няма кой да ми помага .. и затова стават и тъпи!

"Изкуството започва там, където свършва онанизмът." А. Шопенхауер
Хем за себе си го правиш, хем се интересуваш от чуждото мнение.

Изслушах първата третинка от песента и ми стана скучно. С нищо ме не грабна, нищо новаторско няма. Банално, скучно и с глупави менкащи се картинки.