PDA

View Full Version : Не го разбирам..



stanimir4etooo
05-12-2011, 14:58
Здравейте..преди 14 дена си писах с един съученик, знае че го харесвам и т.н. но започна да ме реже последните днии и си писахме в скайпа и нещо ме ядоса и като ме отряза отново за нещо и ми стана мн гадно и започнах да му пиша как се чувствам, какво ми е, а той казваше, че не съм била добре, да съм отидела на психолог и разни такива..както и да е.беше петък и в понеделник се опита да говори с мен, но аз се ядосах и го ударих и му казах, че не искам да го виждам и да не ми говори..след това той се опита отново след 1-2 дена, но аз не му обърнах внимание. Игнорирах го, но го забелязвах, че първите 2-3 дена не го ебеше, той попринцип е непукист, ама нито ме гледаше, нито нищо,но след това започна да ме гледа само, гледа ме, когато не го гледам, а аз го забелязвам с периферното си зрение и когато се обърна той си извърта погледа.Когато говори с някой, който е седнал на задните чинове като се обръща ме поглежда и след това си говори с този другия..А когато аз го гледам и той се обърне и ме погледне някой път ми става смешно, засмивам се и си извъртам погледа..а той е сериозен..а на мен ми е едно такова леко кофти..като го видя, че ме гледа и не си говорим..не ми пука особенно, но ми е едно в душата, свива ме..как да ви обясня..дайте ми съвети, кажете какво мислитее..Гадно ли му е, защо ме гледа, следкато ме отряза за всичко, нито приятели иска да сме, нито нищоо..май разбрах, че и личните работи, които съм му ги казвала, ги е казал..така подозирам де..таа, има ли интересно, кофти ли му е, защо такаа само ме гледа, странен ми е..днеска дойде за 15 минути нито веднъж не ме погледна..а седеше пред мене.. ;хх Вече 12 дена нито си говорим, нито нищо, само погледи... ;хх Дайте мнения, съвети.. ! БЛАГОДАРЯ ! :))

tanch3t093
05-12-2011, 15:02
Ние не можем да знаем дали на него му е гадно. А ти спри да го гледаш и да очакваш да те погледне - така сама си даваш напразни надежди. Продължи напред и да не ти пука нито какво мисли, нито какво чувства!

pitfall
05-12-2011, 15:04
Преди направо си му се предлагала, затова не си му била интересна, след като си го отрязала му се е събудил интереса. Винаги става така. Може би се опитва да поправи грешката си, но да не знае как, или просто си му станала интересна.

SmilezZz
05-12-2011, 15:08
А според мен той въобще нямаше да дойде да говори с теб,ако не му пукаше.. А ти си постъпила супер глупаво,като си го ударила.. Много филми си гледала нещо.. Както и да е..
Няма какво да правиш.. Ако искаш опитай се да се сдобрите.. А относно това дали му пука - само той си знае.. (:

onestar
05-12-2011, 15:11
И той не знае какво иска.

След като те реже всеки път, когато му признаеш чувствата си (или започнеш да намекваш за тях) - значи очевидно не иска да се обвързва с теб.

А погледите могат да значат все пак някакъв интерес, но самия факт че не предприема нищо, показва че едва ли му се занимава сериозно.

Angeleyes
05-12-2011, 17:18
Според мен все още не е пораснал достатъчно за да може да разбере как се чувства 1 човек. :)

Nakadah
05-13-2011, 06:11
Не, не те харесва!

dimitar_ak
05-13-2011, 06:20
Ей, ще дойда при теб и ще ти издърпам ушите. Малко ли говорихме по темата? От колко хора очакваш да повторят думите ми за да повярваш?

eminem213
05-13-2011, 07:52
Той ако е имал някви' по-сериозни намерения нямаше да те одрязва в началото...
Пробвай да се държиш по същия начин, както той се държи с теб и ако наистина
му е кофти сам ще дойде.. :)

IseeDEADbodies
05-13-2011, 09:55
Е питай го него гадно ли му е, весело ли му е да си те разиграва така... Ние от къде можем да знаем ;)

П.П. - ти и дните ли броиш в които не си говорите.. Божее, Боже :lol:

Hilary_
05-13-2011, 12:21
Ей, ще дойда при теб и ще ти издърпам ушите. Малко ли говорихме по темата? От колко хора очакваш да повторят думите ми за да повярваш?
Даааа .. !!!
И аз ти го казвах милион пъти и пак не ме слушаааш .. :-x

magita
05-13-2011, 21:26
Гледате щот си се изцапала примерни..


А защо не говориш с него, явно е искал да ти се извини. Особено след като 1 си го ударила, а той е отново се е опитал да говори с теб.

stanimir4etooo
05-14-2011, 08:42
Той да се извини.. ?! Никога не е казвал ''извинявай''...

Missmarch
05-14-2011, 11:19
Мисля че не знае какво иска :) Може би и че не е готов за това още..

dreko
05-14-2011, 21:29
едва ли някой може да ти даде повече съвети от тези който си получила.
поне според мен и двете страни в тази история (ти и другият човек) се държите по детцки,май нито ти нито той знаете какво искате.
въпросите който задаваш от сорта на :защо ме гледа и тн. са безсмислени за тук единственият начин да разбереш е да говориш лично с човека.
или си му станала интересна след всичко или е разбрал че изпитваш нещо към него и е решил да си поиграе с чувствата ти.
сама разбери кое е. и сама реши какво да правиш от тук нататък.
късмет :)



п.с. тази тема няма нужда от повече коментари (отнася се за автора/авторката) :)

TheNewReligion
05-14-2011, 21:38
Т'ва с гледането никога не съм го разбирала..да виждаш с периферното си зрение, че някой те гледа. Според мен т'ва действие от негова страна е плод на въображението ти. Може и да греша, де.

И между другото "не ми пука особенно, но ми е едно в душата, свива ме..как да ви обясня..дайте ми съвети, кажете какво мислитее.."...т'ва ме хвърли в джаза. Така и така вече си пуснала темата, поне си кажи, че наистина ти пука и ти е гадно. Нормално е, няма нужда да отричаш.

На него може и да му е гадно, може и да не му пука. Ако му е кофти, то ще е не защото е започнал да изпитва нещо към теб, а се чувства виновен заради начина, по който се е отнесъл към теб. Т'ва е в най- лошия случай, ако му пука. Всъщност щом те е заговорил след като си го ударила (като го прочетох се усмихнах 8-) ), значи му пука. Прочети по-горното изречение.

mArMaLaDkA
05-14-2011, 21:40
Колко му е накрая да стигнете до етапа "бий ме - обичам те" 8-)

AlexiLaihoWildchild
05-16-2011, 21:38
Емии той ме погледна и аз го погледнах и се видяхме.. гледах, той гледаше.. абе обърка ме. Това че те гледа не значи нищо.