PDA

View Full Version : Ако Бог е вездесъщ......



RagioL
05-12-2011, 16:22
Ако Бог е вездесъщ, значи той е в мен, заблуждава се заедно с мен и заедно с мен опровергава съществуването на Бог.

gandalfepi4
05-12-2011, 16:37
aко бог е въздесъщ значи е гледал всеки педофилски филм

Auriss
05-12-2011, 17:20
Ако Бог е вездесъщ значи всеки ден ме гледа докато сера

*тфа някаква игра ли е ? 8-) *

gandalfepi4
05-12-2011, 17:48
^ вече е

aко бог е въздесъщ значи e гледал милиони пъти meatspin

Mojito0
05-12-2011, 18:07
Ако Бог е вездесъщ, значи той е в мен, заблуждава се заедно с мен и заедно с мен опровергава съществуването на Бог.

Винаги съм си представяла Бог като някаква енергия, нещо много живо, много променливо и промъкващо се навсякъде, с творческо мислене и замах - нещо, което почти отговаря на нашия образ.А и ако сме по негов образ и подобие...Какво изобщо значи подобие?
Бог или каквото и да е ТО винаги ли е сигурно в себе си?Винаги ли знае какво точно прави, как ще се развие...Ако е така, поздравявам го, може би ние сме провал или пък невероятен успех :neutral:
Ако Бог е любов, защо ние не сме ? :?

Auriss
05-12-2011, 18:23
^ че аз съм въплъщението на тази дума ,как да не сме ? 8-) Ела да видиш и тебе как ще те изпълня с 'любов' :D

Mojito0
05-12-2011, 18:26
^ че аз съм въплъщението на тази дума ,как да не сме ? 8-) Ела да видиш и тебе как ще те изпълня с 'любов' :D

:D Ама като си Любов, трябва да умееш сам да се плъзгаш тайно и неусетно тук-таме.Защо аз да идвам.Намери ме :lol:

gandalfepi4
05-12-2011, 18:28
само аз ли започвам да усещам определен хомоеротичен елемент да се промъква?

Mojito0
05-12-2011, 18:45
Хомо ? :shock:

NomNomNom
05-12-2011, 18:46
Значи господ е всеки път с мен когато свършвам.
Господи , ела ми тази вечер на гости пак .

Auriss
05-12-2011, 18:53
Gandalf-е ,че тя е женско ,аз съм мъжко ... или си ме мислел за жена дося ,или не знам 8-)


Намери ме

Не ръчкай звяра ,че да не ти отхапе пръстите 8-) ...


Оуу ся се усетих ... провалихме играта ,начи ... тцтц :?


Ако Бог е вездесъщ значи .... значи е видял това : http://www.dailymail.co.uk/news/article-1037177/Polish-tourist-killed-urinating-750-volt-electric-railway-line.html

Завиждам му !!!!! 8-)

gandalfepi4
05-12-2011, 19:01
kакто и това

http://www.randomfunnypicture.com/pictures/pigelectricfence.gif

ПС това което казваш е много странно - бях убеден 100% че си мома, а пък "тя" момък :-o

е... това технически ме прави гей предполагам :oops:

TheMightyNadenica
05-12-2011, 19:04
Това някаква ебаФкЪ ли се пада...с вярващите така??? :D

Auriss
05-12-2011, 19:16
^ shooo , shoooooo .... pest 8-)

Милото прасенце - не му завиждам. Ма женската хитра - да се надяваме че и мен няма някой ден да ме 'изхитрят' така ...
8-)
Тъй де - и по-безболезнени начини има да откажеш секс :lol:

ANNUNAK
05-12-2011, 19:22
Ако Бог е вездесъщ, значи той е в мен, заблуждава се заедно с мен и заедно с мен опровергава съществуването на Бог.

Винаги съм си представяла Бог като някаква енергия, нещо много живо, много променливо и промъкващо се навсякъде, с творческо мислене и замах - нещо, което почти отговаря на нашия образ.А и ако сме по негов образ и подобие...Какво изобщо значи подобие?
Бог или каквото и да е ТО винаги ли е сигурно в себе си?Винаги ли знае какво точно прави, как ще се развие...Ако е така, поздравявам го, може би ние сме провал или пък невероятен успех :neutral:
Ако Бог е любов, защо ние не сме ? :?

Каква енергия?
Ние ви създадохме.
Чрез хибридизация и репрограмиране на ДНК кода ви,за да заприличате по наше подобие.Разбира се,че само приличате на нас.
Ние сме вашите Богове.
От Нибиру.
Изостанали същества такива.

TheMightyNadenica
05-12-2011, 19:28
Ако Бог е вездесъщ, значи той е в мен, заблуждава се заедно с мен и заедно с мен опровергава съществуването на Бог.

Винаги съм си представяла Бог като някаква енергия, нещо много живо, много променливо и промъкващо се навсякъде, с творческо мислене и замах - нещо, което почти отговаря на нашия образ.А и ако сме по негов образ и подобие...Какво изобщо значи подобие?
Бог или каквото и да е ТО винаги ли е сигурно в себе си?Винаги ли знае какво точно прави, как ще се развие...Ако е така, поздравявам го, може би ние сме провал или пък невероятен успех :neutral:
Ако Бог е любов, защо ние не сме ? :?

Каква енергия?
Ние ви създадохме.
Чрез хибридизация и репрограмиране на ДНК кода ви,за да заприличате по наше подобие.Разбира се,че само приличате на нас.
Ние сме вашите Богове.
От Нибиру.
Изостанали същества такива.

Абе като си аннунак и си от Нибиру...я разкажи вашата история накратко!

NomNomNom
05-12-2011, 19:33
Каквито и да са , никога няма да живеят по-добре от нас, омг . Тъпанари .

TheMightyNadenica
05-12-2011, 19:42
Каквито и да са , никога няма да живеят по-добре от нас, омг . Тъпанари .


Аааа това не е вярно!

Mojito0
05-12-2011, 19:59
Ако Бог е вездесъщ, значи той е в мен, заблуждава се заедно с мен и заедно с мен опровергава съществуването на Бог.

Винаги съм си представяла Бог като някаква енергия, нещо много живо, много променливо и промъкващо се навсякъде, с творческо мислене и замах - нещо, което почти отговаря на нашия образ.А и ако сме по негов образ и подобие...Какво изобщо значи подобие?
Бог или каквото и да е ТО винаги ли е сигурно в себе си?Винаги ли знае какво точно прави, как ще се развие...Ако е така, поздравявам го, може би ние сме провал или пък невероятен успех :neutral:
Ако Бог е любов, защо ние не сме ? :?

Каква енергия?
Ние ви създадохме.
Чрез хибридизация и репрограмиране на ДНК кода ви,за да заприличате по наше подобие.Разбира се,че само приличате на нас.
Ние сме вашите Богове.
От Нибиру.
Изостанали същества такива.

А вас кой ви е създал?
И 2012 ли да ви чакаме или това са спекулации? И защо пък вие да сте ни създали, плеядианците къде са в тая история?

RagioL
05-12-2011, 20:29
Ако Бог е вездесъщ, значи той е в мен, заблуждава се заедно с мен и заедно с мен опровергава съществуването на Бог.

Винаги съм си представяла Бог като някаква енергия, нещо много живо, много променливо и промъкващо се навсякъде, с творческо мислене и замах - нещо, което почти отговаря на нашия образ.А и ако сме по негов образ и подобие...Какво изобщо значи подобие?
Бог или каквото и да е ТО винаги ли е сигурно в себе си?Винаги ли знае какво точно прави, как ще се развие...Ако е така, поздравявам го, може би ние сме провал или пък невероятен успех :neutral:
Ако Бог е любов, защо ние не сме ? :?

Каква енергия?
Ние ви създадохме.
Чрез хибридизация и репрограмиране на ДНК кода ви,за да заприличате по наше подобие.Разбира се,че само приличате на нас.
Ние сме вашите Богове.
От Нибиру.
Изостанали същества такива.

Пий си хапчетата и не досаждай :)

Nam3less3
05-13-2011, 01:39
Поне да беше смешна темата, аз като пусках фалшиви теми са смешни и забавни, не стига, че сте атеисти, ами и чувството ви за хумор sux-ва :razz:

Auriss
05-13-2011, 05:38
Обади се момченцето което пуска сополиви темички в раздел любов :)

Nam3less3
05-13-2011, 05:47
Обади се момченцето което пуска сополиви темички в раздел любов :)Мога да си позволя да пускам всякакви теми, ако ще и да са в стил на 13 годишен объркан тийнейджър 8)

TheMightyNadenica
05-13-2011, 07:07
Обади се момченцето което пуска сополиви темички в раздел любов :)Мога да си позволя да пускам всякакви теми, ако ще и да са в стил на 13 годишен объркан тийнейджър 8)

Човек, като те копнат поне си мълчи! :D

Nam3less3
05-13-2011, 07:09
Обади се момченцето което пуска сополиви темички в раздел любов :)Мога да си позволя да пускам всякакви теми, ако ще и да са в стил на 13 годишен объркан тийнейджър 8)

Човек, като те копнат поне си мълчи! :DПо-хубаво не искай да мълча, ако ме нямаше мене и вие нямаше да пишете толкова, ловецът е нищо без лова, вие сте нищо без мен, ако аз изчезна, ще взема и вас със себе си :razz:

gandalfepi4
05-13-2011, 07:09
^ че то тогава нали щеше да си остане ням :razz:

неймлес - най-затапения човек във форума

TheMightyNadenica
05-13-2011, 07:13
Обади се момченцето което пуска сополиви темички в раздел любов :)Мога да си позволя да пускам всякакви теми, ако ще и да са в стил на 13 годишен объркан тийнейджър 8)

Човек, като те копнат поне си мълчи! :DПо-хубаво не искай да мълча, ако ме нямаше мене и вие нямаше да пишете толкова, ловецът е нищо без лова, вие сте нищо без мен, ако аз изчезна, ще взема и вас със себе си :razz:

Затапен...не се възхвалявай :D Ти си просто смешен! Поне нпп(примерно) постоянно като бот цитира библията....А ти...нищо............................

Nam3less3
05-13-2011, 07:15
^ че то тогава нали щеше да си остане ням :razz:

неймлес - най-затапения човек във форумаПоне съм постигнал нещо, и аз съм най- в нещо си :lol:
Шегувам се де, някой да не вземе да си помисли, че наистина бих могъл да бъда затапен :-x
Вижте сега, ако Бог съществува, всеки атеист се самозатапва със всеки свой пост.
Ако не съществува, всеки вярващ се замозатапва със всеки свой пост.
И тъй като уж няма как да докажем това, всички сме затапени до доказване на противното :lol:

TheMightyNadenica
05-13-2011, 07:22
^ че то тогава нали щеше да си остане ням :razz:

неймлес - най-затапения човек във форумаПоне съм постигнал нещо, и аз съм най- в нещо си :lol:
Шегувам се де, някой да не вземе да си помисли, че наистина бих могъл да бъда затапен :-x
Вижте сега, ако Бог съществува, всеки атеист се самозатапва със всеки свой пост.
Ако не съществува, всеки вярващ се замозатапва със всеки свой пост.
И тъй като уж няма как да докажем това, всички сме затапени до доказване на противното :lol:

Жалък опит за измъкване от затапването!

Nam3less3
05-13-2011, 08:25
Жалък опит за измъкване от затапването!Мога да се измъкна от всичко което напишеш, не можеш да ме победиш :D
You're too WEAK!

Mojito0
05-13-2011, 09:34
Неймлес, нема страшно, като ми се обадят Исус или татко му, ти първи ще разбереш.Щото аз контактувам, докато спя...със същества от друга ера, друг свят.Ма тия дваминцата ми се губят :-)

TheMightyNadenica
05-13-2011, 17:40
Жалък опит за измъкване от затапването!Мога да се измъкна от всичко което напишеш, не можеш да ме победиш :D
You're too WEAK!

Какво да те побеждава...ти си победен от родилното още...Живота се е подбачнал с теб 8-)

bazingaaaa
05-15-2011, 18:21
Неймлес, нема страшно, като ми се обадят Исус или татко му, ти първи ще разбереш.Щото аз контактувам, докато спя...със същества от друга ера, друг свят.Ма тия дваминцата ми се губят :-)

Когато ти говориш на бога, това е молитва, но когато бог говори на теб -това е шизофрения :grin: