PDA

View Full Version : Проблем



cekokn
05-13-2011, 07:51
Така преди около седмица може и 2 да са не съм сигурен ви помолих за съвет щото нещо не беше наред с "ГОЛОГЛАВИЯ ОТМЪСТИТЕЛ" (така го нарича един фр :D ) вие ме по посъветвахте да отида на уролог е отидох.. та преди 3 дни ме оперираха :? след операцията уролога ми каза.. че не трябва да правя секс или да мастурбирам 1 месец . така и тук идва проблемът :o :x 1 месец ЗА БОГА!.. минали са 3 дни.. и вече ми се прави секс като на животно.. да не говорим че приятелката ми.. каза че ще умре.. докато мине този 1 месец.. ТА давайте идеи.. как да си изразходвам сексуалната енергия този 1 месец :) че ще се побъркам :D за приятелката не ми е чак толкова притеснително нея ще мога да я оправям с езиче :-P :P и с пръсти.. ама аз кво ще правя :shock: :-# :-#
вече се възбуждам от сичко което мърда.. преди малко докато бях до магазина се загледах по някаква бабка представи си! 8-) :lol: :? :? :-o та ПОМАГАЙТЕ Умолявам ВИ!

dimitar_ak
05-13-2011, 07:57
Смятах да ти отговоря с майтап, но нека сме сериозни. Едн месец изобщо не е толкова страшно. Сексуалното желание е енергия, която можеш да впрегнеш във всичко друго - спорт, хоби, работа, учене. Каквото пожелаеш. Просто не оставяй съзнанието си незаето за да почнеш да мислиш за секс. Не ми казвай, че и с приятелката си няма какво да правите заедно ако не сте в леглото.

Violla
05-13-2011, 07:59
Ауч .. това е болезнен проблем, меко казано :D Амми .. няма ли да е добра идея да изразходваш енергия тичайки? Ама ей така докато не се умориш вече доооо припадък .. хем ще влезеш във форма 8)

gandalfepi4
05-13-2011, 08:11
я се стресни бе лигльо :-x

имаш си проблем - имаш си и импликации

почакай си единия месец. никой не е умрял от от това, няма и ти.



джиткай на компа, зяпай сериали, помпай си и така. няма генерално решение, само man the fuck up

cekokn
05-13-2011, 08:23
ем има кво да правиме ама това си е цял месец.. :D аз в момента съм на 16 почти 17 и съм в разцвета на сексуалните си желания :D :oops: и доста трудно се здържам да не направя една злобарка :razz: тичането и помопането няма кво да ги предлагате :) аз съм стреет фитнес маниак :D :D и си тичам и си помпам ;д и съм в доста добра форма :) нз сиг ще вися пред компа по цял ден и само ще излизам да тренирам че буквално ми СТАВА от всичко сега до мен гледам едно шише с тесен отвор коeто доста ме привлича :oops: :grin: :D :D

dimitar_ak
05-13-2011, 08:26
Тази тема е фейк. Карайте сериозно или ще я заключа.

cekokn
05-13-2011, 08:41
не е фейк :) наистина !!

а защо мислиш че е фейк между другото :-o :-o

iv4oiv
05-13-2011, 10:02
Защото през първите 2 седмици всеки минимален опит да се надърви и боли като на умирае. Първите 3-4 дни боли дори когато пикаеш.

StoooYo0
05-13-2011, 11:40
Стани хомосексуалист :razz: :razz:

cekokn
05-13-2011, 11:44
не ме боли като пикая :) не съм опитвал да го ДИГНА :) но не смятам че и това ще боли толкова много :) .. темата не е феик..!! и не няма да СТАНа ХОМО :shock: :shock: :D

iv4oiv
05-13-2011, 20:29
Ае ве, стани ве. Много ти се молим. Доста тука сме ти навити :oops: :smt007 :-)

cekokn
05-13-2011, 20:39
сори ама :D :D имам си приятелка ;/ не харесвам мъже даже при мисълта.. се отвращавам :) а и да не говорим чеее никога ама никога няма си дам задника нито на мъжко нито и женско :D :D :-D :-D даже 3-ка с 2 момчета ми се струва гнусно! :x :D :) офф ТОПИК!.. :D

Даваите идеи..! че ще ми прасне х*я! :D аз днес размишлявах над това и се сетих.. че след този 1 месец.. .. :D секса с приятелката ще е СУПЕР :P :P :-P :-P ама се пак 1 месец.. тря да чакам :-x :-x :x

biolojkata95
05-13-2011, 20:44
izrazhodwaj si energiqta kato u4i6

Alekssandyr
05-13-2011, 20:51
Как би могъл човек да си изразходва енергията, като учи о.О