PDA

View Full Version : Ние Сме Вашите Богове



ANNUNAK
05-13-2011, 16:06
Ние Аннунаките от Нибиру сме вашите Богове.
Вашите създатели.

Инума илу авилум
Ублу дулла избилу шупшик-ка
Шупшик илли кабит-ма
Дуллум кабит ма'ад шапшакум

Рабутум Аннунакум себеттам
Дулам ишазбилу игиги

Анну ибушуни шарру
Маликшуну курадду Енлил
Куззаллушуну Нинурта
У галлушуну Еннуги

Икстам ихузу летишша
Искуам идду илу иззузу

Анну ители шамешша
Енлил ихус ерсетам ба'улатушшу
Шигару нахбалу ти'амтим
Иннадну ана Енки нашшики

Шут Аним илу шамеша
У шут Енки ана апши итарду

Иртику елиш шутшамами
Дулла ишасбилу Игиги
Нарахим ихеруним
Митрат или напишти матим

Идаббубу-ма иккалу карши
Уттаззаму ина калак-ки

Чудите се какво е това?
Това е малка част от наш аннунакски текст в една от нашите свещенни книги.Можех да го напиша на аннунакски,но едва ли щяхте да разберете и 1 символ,не че сега ще разберете нещо,но поне е на български.В него се казва цялата истина за изкувствено създадените същества от нас наречени хора.А така наречената БИБЛИЯ беше създадена със свръхманипулативни за човечеството текстове,за да се сплаши нисшата раса (Вар-ду) и да се изпълнят договорните отношения (А-ду),предложени от много по-висшите същества,живеещи много преди ние да ви заселим на тяхната планета,която вие наричате Земя,а ние от милиони години я знаем като КИ (или Ерсетум),8-мата планета от Нибиру (12 планета +Ап-Су и Синн-Луна) към звездата АП-СУ, Шам-Шу,или както вие я знаете като Слънце.Теккуфат-или обиколката на нашата планета около АП-СУ за 1 Шанах,или 1 ваша година)=
[6 х10] х [6х10]=3600
3600 земни години ние го наричаме 1 Сар,Шанату или Шатту-1 наша година.
В момента за нас вие нямате дори и 1 година,
а сте точно на 0,5586111 години.

gandalfepi4
05-13-2011, 16:17
http://www.gifflix.com/files/8be924bff2cf.gif

GregoryHouse
05-13-2011, 17:07
Ща банна ако продължаваш да спамиш един и същи теми. Бегай в кофата, какво не разбра?

TheMightyNadenica
05-13-2011, 17:38
Ща банна ако продължаваш да спамиш един и същи теми. Бегай в кофата, какво не разбра?

Недей...казва интересни неща...макар неточни някои...Но като цяло е прав за доста неща!!!

ZipFail
05-13-2011, 17:50
Как ще го напишеш на анунакски, с анунакска фонетика ли ? :lol: :lol: :lol:

TheMightyNadenica
05-13-2011, 19:07
Абе верно...Можеш ли да напишеш нещо на аннунакски??? Любопитен съм :)

ZipFail
05-13-2011, 19:27
Давай, и на мен ми е интересно как, като няма такъв софтуер никъде по света :lol:

ANNUNAK
05-13-2011, 19:45
Давай, и на мен ми е интересно как, като няма такъв софтуер никъде по света :lol:
Софтуер?
Не ме карайте да се смея.
Кажете какво да напиша и ще го напиша !
И не само на аннунакски,мога и на някой други от
"извънземните" за вас езици.

TheMightyNadenica
05-13-2011, 19:47
Давай, и на мен ми е интересно как, като няма такъв софтуер никъде по света :lol:
Софтуер?Ахахахахахах.
Кажете какво да напиша и ще го напиша !

Нещо на аннунакски...и кажи после превода...? Интересно ми е !

RagioL
05-13-2011, 20:05
ANNUNAK разкарай се ниша твар.Старите богове са мъртви били те шумерски или вавилонски не мога да се сетя точно във кой пантеон присъстваха анунаките и никой идиот вече не вярва в тях.

ZipFail
05-13-2011, 20:13
Искам да ми напишеш - "Аз съм крастава игуана"

Auriss
05-13-2011, 20:15
чакай ,чакай тва и аз го мога - тявеас вояекя ииояивкейур. !!!!

gandalfepi4
05-13-2011, 20:27
ẳịợ‽

ANNUNAK
05-13-2011, 20:37
ANNUNAK разкарай се ниша твар.Старите богове са мъртви били те шумерски или вавилонски не мога да се сетя точно във кой пантеон присъстваха анунаките и никой идиот вече не вярва в тях.
Нисша се пише,а не "ниша" !
Да си чувал за рептилоиди?
Да си чувал за секретни подземни бази?
Да си чувал за отвличане и опити над хора в тези бази?
Да напиша номера на идентификационната си карта да видиш?
Или искаш да публикувам снимки на базите отвътре?

TheMightyNadenica
05-13-2011, 20:54
ANNUNAK разкарай се ниша твар.Старите богове са мъртви били те шумерски или вавилонски не мога да се сетя точно във кой пантеон присъстваха анунаките и никой идиот вече не вярва в тях.
Нисша се пише,а не "ниша" !
Да си чувал за рептилоиди?
Да си чувал за секретни подземни бази?
Да си чувал за отвличане и опити над хора в тези бази?
Да напиша номера на идентификационната си карта да видиш?
Или искаш да публикувам снимки на базите отвътре?

Моля те!!! Аз съм на 100% заинтересован...остави ги...Разни забавни като Зипфейл, не знаят какво става и тн...Плс дай инфо, снимки, индентифиционен код...Ако не искаш пред публика, дай скайп, лично, ала бала...Любопитен съм!

ZipFail
05-13-2011, 21:01
И аз искам, и аз, пускай снимките :)

Pa3yMeH
05-14-2011, 12:15
Аха, и затова сте дошли във форума. Ясно.

RagioL
05-14-2011, 20:01
ANNUNAK разкарай се ниша твар.Старите богове са мъртви били те шумерски или вавилонски не мога да се сетя точно във кой пантеон присъстваха анунаките и никой идиот вече не вярва в тях.
Нисша се пише,а не "ниша" !
Да си чувал за рептилоиди?
Да си чувал за секретни подземни бази?
Да си чувал за отвличане и опити над хора в тези бази?
Да напиша номера на идентификационната си карта да видиш?
Или искаш да публикувам снимки на базите отвътре?

Това дали съм допуснал една или две правописни грешки нищо не доказва. Дори и да си това за което се представяш пак Няма да си бог.
А една досадна твар в тази вселена.

ZipFail
05-14-2011, 21:48
ЧАКАМЕ СНИМКИ !

Concussion
05-14-2011, 22:00
ЧАКАМЕ СНИМКИ !

Мислиш, че няма да покаже ли? И това ще направи, за него не е трудно да покаже снимки...

ZipFail
05-14-2011, 22:05
Радвам се :) Айде чакаме да ти видим гущерското лице :) Ама да държиш лисче с надпис ANNUNAK 8-)

RagioL
05-15-2011, 18:53
ANNUNAK чакам снимките къде са?
Чувал съм за аннунаките че се били появили преди 432 000 години на земята, чел съм че по висша класа от същата раса били нефилимите.
Интересно ми е да ти чуя мнението по въпроса.

NomNomNom
05-17-2011, 07:37
Не знам дали виждате , ама кюфтето много здраво се връзва на този трол , вярва му .
Все пак той казва много истини .

Абе , извънземния , колко дупки имаш ;д

TheMightyNadenica
05-17-2011, 10:49
това ми напомня за една случка, бях в рейса и усетих че някой ми е хванал рамото и се обръщам и един мъж вика "момиченце аз съм новия пророк ,искаш ли да си купиш новата Библия ,1 лев е" :razz:

Омг :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Nam3less3
05-17-2011, 18:07
Ей Анунак, ако ми разтълкуваш някой моменти от библията ще ти повярвам(това е в твой интерес, аз съм мощен съюзник) :idea:

Concussion
05-17-2011, 19:04
Ей Анунак, ако ми разтълкуваш някой моменти от библията ще ти повярвам(това е в твой интерес, аз съм мощен съюзник) :idea:

Аз му писах лично с директни въпроси, като той каза че ако аз му отговоря на три въпроса, той ще отговори на моите. Е, така и не ми отговори... Този "АННУНАК" е паднал ангел, който иска да ви заблуди. :? Не му се връзвайте...

TheMightyNadenica
05-17-2011, 19:38
Ей Анунак, ако ми разтълкуваш някой моменти от библията ще ти повярвам(това е в твой интерес, аз съм мощен съюзник) :idea:

Аз му писах лично с директни въпроси, като той каза че ако аз му отговоря на три въпроса, той ще отговори на моите. Е, така и не ми отговори... Този "АННУНАК" е паднал ангел, който иска да ви заблуди. :? Не му се връзвайте...

Бхаххахахах....ти шегуваш ли се :razz: :razz: :razz:

ZipFail
05-17-2011, 20:29
Паднали ангели, извънземни...ако продъжава така, скоро тийна ще е най-посещавания форум евър...

RagioL
05-17-2011, 20:38
Имах бледа надежда че в някои хора е останала капчица здрав разум, но тази надежда потъна нейде в небитието.

Какви паднали ангели, какви анунаки, вземете се в ръце. :D

Auriss
05-18-2011, 07:48
Накъде върви света ... :lol:

Nam3less3
05-20-2011, 20:34
Накъде върви света ... :lol:Да, то бива бива бива ама чак пък толкоз...